Nasza Loteria NaM - pasek na kartach artykułów

Miedź Legnica wygrała z Zagłębiem Sosnowiec

Redakcja
Legniczanie wygrali z Zagłębiem Sosnowiec 2:0. Bramki dla Miedzi zdobyli Madejski i Zakrzewski.

Jedyną bramkę w pierwszej części meczu zdobył Piotr Madejski. Padła ona w 27 minucie meczu. Zawodnik Miedzi minął defensorów Zagłębia i pięknym uderzeniem umieścił futbolówkę w bramce sosnowiczan.

W 69 minucie Zagłębia miało idealną szansę na wyrównanie. Sędzia uznał, że Bledzewski faulował we własnym polu karnym i odgwizdał jedenstkę, jednak zawodnik Zagłębia uderzył w poprzeczkę.

Miedź podwyższyła na 2:0 w 89 minucie. Bramkę dla legniczan zdobył Zbigniew Zakrzewski.

Składy wyjściowe obu drużyn:

MIEDŹ: Bledzewski - Hempel, Gawlik, Mowlik, Zasada, Feciuch, Nowacki, Garuch, Zieliński, Madejski, Orłowski.

Trener: Bogusław Baniak.

ZAGŁĘBIE: Shiliakotin - Strojek, Marek, Jankowski, Szatan, Mróz, Jarczyk, Stefański, Sroka, Sierczyński, Madej.

Trener: Piotr Stach.