II liga
Stal Stalowa Wola - Gryf Wejherowo 1:0 (Gębalski 90), GKS Bełchatów - Legionovia Legionowo 3:2 (Flaszka 47, 89, Grolik 87 - Wójcik 43 k., 52), Warta Poznań - ROW 1964 Rybnik 0:1 (Jaroszewski 11), Olimpia Elbląg - Siarka Tarnobrzeg 3:0 (Bojas 45 k., Kołosow 65, Lisiecki 66), Polonia Warszawa - Radomiak Radom 4:1 (Wiśniewski 17 k., 45, k., Kluska 62, Pieczara 84 - Stanisławski 56), Odra Opole - Puszcza Niepołomice 1:1 (Staroń 86 - Czarny 90), Polonia Bytom - Rozwój Katowice 1:1 (Włodyka 74 - Kowalczyk 36), Raków Częstochowa - Błękitni Stargard Szczeciński 1:0 (Kowalczyk 90), Kotwica Kołobrzeg - Olimpia Zambrów 1:2 (Lewiński 68 - Piasecki 10 k., Zieliński 78).
1. Odra Opole285955:26
2. Raków Częstochowa285854:24
3. Puszcza Niepołomice285133:18
4. Radomiak Radom284731:26
5. Siarka Tarnobrzeg284446:39
6. Olimpia Elbląg284351:39
7. Błękitni Stargard Sz.283837:30
8. Gryf Wejherowo283539:47
9. Legionovia Legionowo283544:40
10. GKS Bełchatów283531:32
11. Rozwój Katowice283129:31
12. Warta Poznań283132:47
13. Olimpia Zambrów283130:44
14. Stal Stalowa Wola283131:44
15. ROW 1964 Rybnik283027:40
16. Polonia Warszawa282730:36
17. Kotwica Kołobrzeg282330:46
18. Polonia Bytom282022:43
Następna kolejka (6-7.05): Kołobrzeg - Stalowa Wola, Zambrów - Częstochowa, Stargard Szczeciński - Bytom, Katowice - Opole, Niepołomice - Warszawa, Radom - Elbląg, Tarnobrzeg - Poznań, Rybnik - Bełchatów, Legionowo - Wejherowo.
Saltex IV liga, grupa zachodnia
Głogów - Szczedrzykowice 1:2 (0:0), Przemków - Jędrzychowice 3:4 (2:1), Lubin - Mirsk 5:0 (2:0), Strzegom - Grębocice 1:1 (0:0), Chocianów - Wąsosz 0:0, Warta Bolesławiecka - Wykroty 2:0 (1:0), Bogatynia - Zgorzelec 0:4 (0:0), Jelenia Góra - Jeżów Sudecki 2:1 (0:1).
1. Zagłębie II Lubin 22 59 94:11
2. Orkan Szczedrzykowice22 54 51:20
3. Apis Jędrzychowice22 44 50:34
4. AKS Granit Strzegom22 41 62:34
5. Stal Chocianów22 36 29:28
6. Orla Wąsosz22 34 44:27
7. PH Sawczak-Włókniarz22 31 29:28
8. Sparta Grębocice22 31 40:47
9. Chrobry II Głogów22 28 44:47
10. Karkonosze J. Góra22 27 35:30
11. Warta Bolesławiecka22 25 33:42
12. Nysa Zgorzelec22 23 34:30
13. Piast Wykroty22 22 44:64
14. Zamet Przemków22 16 28:75
15. Lotnik Jeżów Sudecki22 13 18:59
16. Granica Bogatynia22 13 24:84
Następne kolejki: (3.05): Jeżów Sudecki - Bogatynia, Jędrzychowice - Warta Bolesławiecka, Wykroty - Chocianów, Zgorzelec - Głogów, Szczedrzykowice - Lubin, Mirsk - Przemków, Wąsosz - Grębocice, Jelenia Góra - Strzegom, (6-7.05): Lubin - Zgorzelec, Przemków - Szczedrzykowice, Bogatynia - Jelenia Góra, Warta Bolesławiecka - Mirsk, Grębocice - Wykroty, Chocianów - Jędrzychowice, Strzegom - Wąsosz, Głogów - Jeżów Sudecki.
Saltex IV liga - grupa wschodnia
Goszcz - Oleśnica 2:2, Kobierzyce - Wielka Lipa 2:1, Kąty Wrocławskie - Nowa Ruda 3:2, Świdnica - Marcinkowice 2:1. Mecze Świebodzice - Jaworzyna Śląska, Bardo - Wołów, Gać - Ząbkowice Śląskie, Bielawa - Sadowice przełożono na inny termin.
1. Foto-Higiena Gać 21 59 64:18
2. Polonia-Stal Świdnica 22 40 33:21
3. Unia Bardo 21 39 50:33
4. MKP Wołów 21 37 44:32
5. Pogoń Oleśnica 22 34 36:35
6. Wiwa Goszcz 22 33 45:34
7. Karolina Jaworzyna Śl. 21 32 34:39
8. Orzeł Ząbkowice Śląskie 21 31 30:28
9. Bielawianka Bielawa 21 29 35:28
10. Sokół Wielka Lipa 22 26 37:37
11. Bystrzyca Kąty Wroc.22 26 29:48
12. GKS Kobierzyce 22 26 37:34
13. Victoria Świebodzice 21 23 32:43
14. Sokół Marcinkowice 22 21 30:38
15. Piast Nowa Ruda 22 13 20:50
16. Orzeł Sadowice 21 11 18:56
Następne kolejki: (3.05): Świdnica - Bielawa, Marcinkowice - Kobierzyce, Wielka Lipa - Gać, Ząbkowice Śląskie - Kąty Wrocławskie, Nowa Ruda - Goszcz, Oleśnica - Świebodzice, Jaworzyna Śląska - Bardo, Wołów - Sadowice, (6-7.05): Bielawa - Wołów, Sadowice - Jaworzyna Śląska, Bardo - Oleśnica, Świebodzice - Nowa Ruda, Goszcz - Ząbkowice Śląskie, Kąty Wrocławskie - Wielka Lipa, Gać - Marcinkowice, Kobierzyce - Świdnica. GB
Klasa okręgowa - Legnica
Prochowiczanka Prochowice - Chojnowianka Chojnów 4:2, Przyszłość Prusice - Odra Ścinawa 1:2, Dąb Stowarzyszenie Siedliska - Odra Chobienia 0:2, Huta Przemków - Górnik Złotoryja 0:1, Czarni Rokitki - Konfeks Legnica 0:4, Rodło Granowice - Kaczawa Bieniowice 1:2, Kuźnia Jawor - Iskra Księginice 0:0, Grom Gromadzyń-Wielowieś - Iskra Kochlice 0:3.
1. Odra Ścinawa224962:18
2. Górnik Złotoryja224753:29
3. Iskra Księginice224661:29
4. Prochowiczanka Prochowice22 4450:30
5. Kuźnia Jawor224054:27
6. Konfeks Legnica223434:29
7. Grom Gromadzyń-Wielowieś22 3345:49
8. Huta Przemków223042:38
9. Dąb Stowarzyszenie Siedliska22 2844:45
10. Iskra Kochlice222831:42
11. Odra Chobienia222543:55
12. Czarni Rokitki222333:62
13. Kaczawa Bieniowice222038:65
14. Chojnowianka Chojnów221831:53
15. Rodło Granowice221735:61
16. Przyszłość Prusice221528:58
Następna kolejka (3.05): Gromadzyń-Wielowieś - Prochowice, Kochlice - Jawor, Księginice - Granowice, Bieniowice - Rokitki, Legnica - Przemków, Złotoryja - Siedliska, Chobienia - Prusice, Ścinawa - Chojnów.
Klasa A - Legnica Grupa I
Victoria Siciny - Dragon Jaczów 2:0, LZS Buczyna - Victoria Parchów 6:1, Zawisza Serby - Sokół Jerzmanowa 7:1, Iskra Droglowice - Pogoń Góra 1:3, Gwardia Białołęka - Płomień Radwanice 0:2, Zryw Kotla - Orzeł Czerna 2:4, LZS Komorniki - Mieszko Ruszowice 0:8, Korona Czernina - Łagoszowia Łagoszów 9:1.
1. Płomień Radwanice225990:22
2. Pogoń Góra225173:32
3. Dragon Jaczów224871:36
4. Zawisza Serby224492:49
5. LZS Buczyna224267:41
6. Mieszko Ruszowice223790:49
7. Victoria Parchów223765:47
8. Gwardia Białołęka223665:39
9. Victoria Siciny222740:52
10. Sokół Jerzmanowa222660:69
11. Korona Czernina222648:77
12. LZS Komorniki222238:82
13. Łagoszowia Łagoszów222039:85
14. Orzeł Czerna221743:74
15. Iskra Droglowice221042:77
16. Zryw Kotla22618:110
Następna kolejka (3.05): Jaczów - Czernina, Łagoszów - Komorniki, Ruszowice - Kotla, Czerna - Białołęka, Radwanice - Droglowice, Góra - Serby, Jerzmanowa - Buczyna, Parchów - Siciny
Grupa II
Albatros Jaśkowice - Fortuna Obora 3:1, Sparta Rudna - Relaks Szklary Dolne 3:0 (walkower), Unia Miłoradzice - Orzeł Mikołajowice 1:2, Polgeo Lusina - Ikar Miłogostowice 0:6, Błękitni Koskowice - Wilki Różana 7:4, Czarni Dziewień - KS Legnickie Pole 1:4, Sparta Parszowice - Zryw Kłębanowice 3:3, Górnik Lubin - Mewa Kunice 4:1.
1. Sparta Rudna2261143:20
2. KS Legnickie Pole225774:20
3. Ikar Miłogostowice2153110:22
4. Górnik Lubin224458:33
5. Sparta Parszowice224181:51
6. Zryw Kłębanowice224077:46
7. Orzeł Mikołajowice223848:57
8. Wilki Różana222977:53
9. Albatros Jaśkowice222955:55
10. Fortuna Obora222880:91
11. Czarni Dziewień222647:64
12. Unia Miłoradzice222152:82
13. Błękitni Koskowice221552:133
14. Polgeo Lusina221332:90
15. Mewa Kunice211333:94
16. Relaks Szklary Dolne22320:128
Następna kolejka (3.05): Lubin - Jaśkowice, Kunice - Parszowice, Kłębanowice - Dziewień, Legnickie Pole - Koskowice, Różana - Lusina, Miłogostowice - Miłoradzice, Mikołajowice - Rudna, Szklary Dolne - Obora
Grupa III
Skora Jadwisin - Radziechowianka Radziechów 10:0, Czarni II Rokitki - Fenix Pielgrzymka 2:7, Zjednoczeni Snowidza - Orzeł Zagrodno 0:6, Błękitni Kościelec - Nysa Wiadrów 4:2, Burza Gołaczów - GKS Męcinka 1:3, Wilkowianka Wilków - Sokół Krzywa 3:2, Park Targoszyn - Huragan Proboszczów 2:3.
1. GKS Męcinka215875:15
2. Skora Jadwisin205088:31
3. Orzeł Zagrodno214376:37
4. Fenix Pielgrzymka214072:44
5. Nysa Wiadrów213957:34
6. Błękitni Kościelec203457:39
7. Sokół Krzywa213344:42
8. Huragan Proboszczów213051:34
9. Wilkowianka Wilków202841:39
10. Park Targoszyn212648:58
11. Czarni II Rokitki201942:66
12. Bazalt Piotrowice201722:69
13. Radziechowianka211530:83
14. Zjednoczeni Snowidza20917:81
15. Burza Gołaczów20837:85
Następna kolejka (3.05): Targoszyn - Piotrowice, Proboszczów - Wilków, Krzywa - Gołaczów, Męcinka - Kościelec, Wiadrów - Snowidza, Zagrodno - Rokitki II, Pielgrzymka - Jadwisin.
Klasa B - Legnica
Grupa I
Odra Grodziec Mały - Błysk Studzionki 1:2, LZS Retków - Skarpa Orsk 0:3 (walkower), Sokół Niechlów - Kłos Moskorzyn 3:3, Sparta Przedmoście - Błyskawica Luboszyce 0:2, Tęcza Kwielice - Wiewierzanka Wiewierz, Victoria Tymowa - Viktoria Borek 4:4.
1. Wiewierzanka Wiewierz173872:44
2. Błysk Studzionki183458:38
3. Kłos Moskorzyn173241:28
4. Sparta Przedmoście183245:35
5. Tęcza Kwielice173252:36
6. Błyskawica Luboszyce173049:34
7. Viktoria Borek182864:57
8. Skarpa Orsk172551:39
9. Victoria Tymowa182243:42
10. Odra Grodziec Mały171834:39
11. LZS Żelazny Most171327:60
12. Sokół Niechlów18529:85
13. LZS Retków171526:54
Następna kolejka (3.05): Studzionki - Tymowa, Borek - Kwielice, Żelazny Most - Przedmoście, Luboszyce - Niechlów, Moskorzyn - Retków, Orsk - Grodziec Mały.
Grupa II
Transportowiec Kłopotów - Stal II Chocianów 0:9, Kupryt 02 Sucha Górna - LZS Nowa Wieś Lubińska 0:1, Zamet II Przemków - Perła Potoczek 3:4, Amator Wierzchowice - LZS Koźlice 7:0, GLKS Gaworzyce - Victoria Niemstów 1:2, Kalina Sobin - Kryształ Chocianowiec 5:2.
1. Stal II Chocianów2051109:23
2. Unia Szklary Górne1950103:16
3. Kalina Sobin194668:30
4. Victoria Niemstów194054:50
5. Perła Potoczek193567:43
6. LZS Koźlice192955:55
7. Kryształ Chocianowiec182844:44
8. Transportowiec Kłopotów19 2732:49
9. Amator Wierzchowice202545:40
10. Zamet II Przemków192248:54
11. Kupryt 02 Sucha Górna20 1734:73
12. LZS Nowa Wieś Lubińska20 15 33:66
13. Huzar Raszówka19620:92
14. GLKS Gaworzyce20118:95
Następna kolejka (3.05): Chocianowiec - Raszówka, Niemstów - Wierzchowice, Koźlice - Przemków II, Potoczek - Sucha Górna, Nowa Wieś Lubińska - Kłopotów, Chocianów II - Szklary Górne.
Grupa III
Czarni Miłkowice - Gryf Olimpia Krotoszyce 7:2, Lubiatowianka Lubiatów - Iskra Niedźwiedzice 8:0, LZS Biała - Iskra II Kochlice 3:5, Mewa Goliszów - Huragan Nowa Wieś Złotoryjska 0:6, Sokół II Krzywa - Start Osetnica 8:1, Olimpia Olszanica - Polonia Ernestynów 3:0 (walkower), Orlik Okmiany - Płomień Michów 0:8.
1. Płomień Michów195395:16
2. Czarni Miłkowice1952132:26
3. Lubiatowianka Lubiatów19 3871:54
4. Huragan Nowa Wieś Złot.19 36 86:56
5. Iskra II Kochlice193172:60
6. Sokół II Krzywa192748:69
7. Mewa Goliszów192568:57
8. Start Osetnica192365:82
9. Orlik Okmiany192354:61
10. Gryf Olimpia Krotoszyce19 21 72:83
11. LZS Biała191537:86
12. Olimpia Olszanica191346:121
13. Iskra Niedźwiedzice19932:109
14. Polonia Ernestynów192155:53
Następna kolejka (3.05): Krotoszyce - Okmiany, Michów - Olszanica, Ernestynów - Krzywa II, Osetnica - Goliszów, Nowa Wieś Złotoryjska - Biała, Kochlice II- Lubiatów, Niedźwiedzice - Miłkowice.
Grupa IV
Korona Kawice - LZS Budziszów Wielki 4:1, Krokus Kwiatkowice - Unia Rosochata 3:1, Kuźnia II Jawor - Orzeł Konary 3:0, Chełmy Chełmiec Piotrowice - Czarni Golanka Dolna 11:1, Gama Ujazd Górny - Zjednoczeni Gościsław 2:4, Orzeł Pichorowice - Ikar II Miłogostowice 3:0, Polder-a Damianowo - Cicha Woda Tyniec Legnicki 0:1.
1. Krokus Kwiatkowice195072:18
2. Cicha Woda Tyniec Legnicki194369:29
3. LZS Budziszów Wielki194153:32
4. Unia Rosochata193774:40
5. Chełmiec Piotrowice19 37 66:31
6. Kuźnia II Jawor193557:30
7. Zjednoczeni Gościsław193453:41
8. Korona Kawice193141:34
9. Ikar II Miłogostowice192267:58
10. Polder:a Damianowo192139:48
11. Orzeł Konary191243:79
12. Orzeł Pichorowice191225:68
13. Gama Ujazd Górny19827:119
14. Czarni Golanka Dolna19732:91
Następna kolejka (3.05): Budziszów Wielki - Damianowo, Tyniec Legnicki - Pichorowice, Miłogostowice II - Ujazd Górny, Gościsław - Piotrowice, Golanka Dolna - Jawor II, Konary - Kwiatkowice, Rosochata - Kawice.
Grupa V
Górnik II Złotoryja - Przyszłość II Prusice 9:2, Sokół Sokołowiec - Płomień Nowa Wieś Grodziska 2:4, Tatra Krzeniów - Platan Sichów, Iskra Jerzmanice Zdrój - Orzeł Wojcieszyn 3:1, LZS Dobków - LZS Nowy Kościół 0:10, Lechia Rokitnica - LZS Lipa.
1. LZS Nowy Kościół164379:21
2. LZS Lipa154056:15
3. Iskra Jerzmanice Zdrój163049:39
4. Tatra Krzeniów152542:32
5. Płomień Nowa Wieś 162240:38
6. Górnik II Złotoryja162152:51
7. Orzeł Wojcieszyn162053:44
8. Lechia Rokitnica152044:46
9. Platan Sichów151938:45
10. Przyszłość II Prusice161630:48
11. LZS Dobków161421:64
12. Sokół Sokołowiec16420:81
Następna kolejka (3.05): Rokitnica - Złotoryja II, Lipa - Dobków, Nowy Kościół - Jerzmanice Zdrój, Wojcieszyn - Krzeniów, Sichów - Sokołowiec, Nowa Wieś Grodziska - Prusice II.
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?