II liga
ROW 1964 Rybnik - Kotwica Kołobrzeg 3:2 (Bober 17, Jarabica 30, Brychlik 43 - Lewiński 41, Giel 55 k.), Stal Stalowa Wola - Olimpia Elbląg 1:1 (Jarosz 67 - Pietroń 65 k.), Polonia Warszawa - Warta Poznań 1:1 (Pawela 76 - Ciarkowski 13), Odra Opole - GKS Bełchatów 3:1 (Niemczyk 58, Nowak 68, Wodecki 90 - Flaszka 48), Polonia Bytom - Gryf Wejherowo 1:0 (Lachowski 46), Raków Częstochowa - Legionovia Legionowo 5:1 (Figiel 49 i 90, Czerkas 55, Płonka 71, Oziębała 80 - Madeński 78), Olimpia Zambrów - Siarka Tarnobrzeg 1:2 (Piasecki 34 - Płatek 15, Stefanik 82), Błękitni Stargard Szczeciński - Radomiak Radom 0:0, Rozwój Katowice - Puszcza Niepołomice 0:1 (Bartków 82).
1. Odra Opole224841:19
2. Raków Częstochowa224444:19
3. Radomiak Radom224224:16
4. Puszcza Niepołomice223823:13
5. Siarka Tarnobrzeg223536:27
6. Błękitni Stargard Sz.223131:22
7. Olimpia Elbląg223036:31
8. Legionovia Legionowo223034:30
9. ROW 1964 Rybnik222523:28
10. Stal Stalowa Wola222524:33
11. Gryf Wejherowo222528:38
12. Warta Poznań222426:40
13. Olimpia Zambrów222419:35
14. Polonia Warszawa222223:28
15. GKS Bełchatów222222:24
16. Rozwój Katowice222121:26
17. Kotwica Kołobrzeg221923:36
18. Polonia Bytom221619:32
Następna kolejka (25-26.03): Katowice - Stalowa Wola, Niepołomice - Stargard Szczeciński, Radom - Zambrów, Tarnobrzeg - Kołobrzeg, Rybnik - Częstochowa, Legionowo - Bytom, Wejherowo - Opole, Bełchatów - Warszawa, Poznań - Elbląg.
IV liga - grupa zachodnia
AKS Strzegom - Zamet Przemków 0:1, Zagłębie II Lubin - GKS Warta Bolesławiecka 3:0, Chrobry II Głogów - Stal Chocianów 2:1, Granica Bogatynia - Sparta Grębocice 1:2, Karkonosze Jelenia Góra - Orla Wąsosz 1:3, Lotnik Jeżów Sudecki - Piast Wykroty 2:2, Nysa Zgorzelec - Apis Jędrzychowice 0:1, Orkan Szczedrzykowice - Włókniarz Mirsk odwołany.
1. Zagłębie II Lubin164171:8
2. Orkan Szczedrzykowice153332:16
3. Apis Jędrzychowice163336:22
4. Stal Chocianów162925:16
5. AKS Strzegom162848:25
6. Chrobry II Głogów162537:31
7. Orla Wąsosz162436:21
8. Karkonosze Jelenia Góra162129:22
9. Włókniarz Mirsk152121:18
10. Sparta Grębocice162128:37
11. GKS Warta Bol.161925:33
12. Nysa Zgorzelec161626:25
13. Piast Wykroty161531:47
14. Zamet Przemków161316:55
15. Lotnik Jeżów Sudecki161214:46
16. Granica Bogatynia16616:69
Następna kolejka (25-26.03): Mirsk - Zgorzelec,Szczedrzykowice - Strzegom, Jędrzychowice - Jeżów Sudecki, Wykroty - Jelenia Góra, Wąsosz - Bogatynia, Grębocice - Głogów II, Chocianów - Lubin II, Warta Bolesławiecka - Przemków.
IV liga - grupa wschodnia
MKP Wołów - Polonia-Stal Świdnica 4:3, Bielawianka Bielawa - Wiwa Goszcz 2:2, KS Bystrzyca Kąty Wrocławskie - Victoria Świebodzice 4:2, Foto-Higiena Gać - Unia Bardo 5:3, GKS Kobierzyce - Orzeł Sadowice 0:2, Sokół Marcinkowice - Karolina Jaworzyna Śląska 4:1, Sokół Wielka Lipa - Pogoń Oleśnica 1:2, Orzeł Ząbkowice Śląskie - Piast Nowa Ruda 2:1.
1. Foto-Higiena Gać164645:15
2. Polonia-Stal Świdnica163529:14
3. Wiwa Goszcz162634:23
4. Pogoń Oleśnica162529:25
5. Unia Bardo162436:31
6. MKP Wołów162428:27
7. Orzeł Ząbkowice Śl.162322:23
8. Bielawianka Bielawa162226:23
9. Victoria Świebodzice162228:24
10. Sokół Wielka Lipa162129:25
11. GKS Kobierzyce162133:25
12. Karolina Jaworzyna Śl.162023:33
13. Bystrzyca Kąty Wr.161920:34
14. Sokół Marcinkowice161217:31
15. Orzeł Sadowice161013:38
16. Piast Nowa Ruda16814:35
Następna kolejka (25-26.03): Ząbkowice Śląskie - Bielawa, Nowa Ruda - Wielka Lipa, Oleśnica - Marcinkowice, Jaworzyna Śląska - Świdnica, Wołów - Kobierzyce, Sadowice - Gać, Bardo - Kąty Wrocławskie, Świebodzice - Goszcz.
Klasa okręgowa - Legnica
Prochowiczanka Prochowice - Kaczawa Bieniowice 3:1, Iskra Kochlice - Górnik Złotoryja 0:2, Grom Gromadzyń-Wielowieś - Odra Chobienia 2:1, Konfeks Legnica - Iskra Księginice 2:5, Odra Ścinawa - Kuźnia Jawor 0:0, Chojnowianka Chojnów - Rodło Granowice 1:2, Przyszłość Prusice - Czarni Rokitki 1:1, Dąb Stowarzyszenie Siedliska - Huta Przemków 0:2.
1. Odra Ścinawa173948:13
2. Górnik Złotoryja173741:22
3. Iskra Księginice173549:23
4. Prochowiczanka173136:25
5. Kuźnia Jawor173042:22
6. Grom Wielowieś172935:34
7. Konfeks Legnica172627:26
8. Dąb Siedliska172439:33
9. Huta Przemków172033:34
10. Odra Chobienia171934:44
11. Iskra Kochlice161819:34
12. Kaczawa Bieniowice171731:47
13. Czarni Rokitki171626:50
14. Chojnowianka161623:38
15. Rodło Granowice171328:51
16. Przyszłość Prusice171323:44
Następna kolejka (25-26.03): Prochowice - Siedliska, Przemków - Prusice, Rokitki - Chojnów, Granowice - Ścinawa, Jawor - Chobienia, Gromadzyń-Wielowieś - Złotoryja, Kochlice - Legnica, Księginice - Bieniowice.
Klasa A - Legnica
Grupa I
Dragon Jaczów - Orzeł Czerna 3:0, Płomień Radwanice - Mieszko Ruszowice 3:2, Pogoń Góra - Łagoszowia Łagoszów 1:0, Sokół Jerzmanowa - Korona Czernina 6:1, Victoria Parchów - LZS Komorniki 10:0, Victoria Siciny - Zryw Kotla 3:1, LZS Buczyna - Gwardia Białołęka 3:1, Zawisza Serby - Iskra Droglowice odwołany.
1. Płomień Radwanice174466:20
2. Pogoń Góra173858:25
3. Dragon Jaczów163650:26
4. LZS Buczyna173558:30
5. Zawisza Serby162970:45
6. Mieszko Ruszowice172865:37
7. Victoria Parchów172855:34
8. Gwardia Białołęka172649:35
9. Sokół Jerzmanowa172350:49
10. Victoria Siciny172134:41
11. Łagoszowia Łagoszów172034:56
12. Korona Czernina171730:66
13. LZS Komorniki171633:65
14. Orzeł Czerna171132:61
15. Iskra Droglowice15630:58
16. Zryw Kotla17614:80
Następna kolejka (25-26.03) :Serby - Jaczów, Droglowice - Buczyna, Białołęka - Siciny, Kotla - Parchów, Komorniki - Jerzmanowa, Czernina - Góra, Łagoszów - Radwanice, Ruszowice - Czerna.
Grupa II
KS Legnickie Pole - Albatros Jaśkowice 1:1, Wilki Różana - Zryw Kłębanowice 2:2, Ikar Miłogostowice - Mewa Kunice odwołany, Orzeł Mikołajowice - Górnik Lubin 0:5, Relaks Szklary Dolne - Sparta Parszowice 0:3 (walkower), Fortuna Obora - Czarni Dziewień 9:0, Sparta Rudna - Błękitni Koskowice 11:0, Unia Miłoradzice - Polgeo Lusina 6:4.
1. Sparta Rudna1746104:20
2. KS Legnickie Pole174257:14
3. Ikar Miłogostowice164187:18
4. Górnik Lubin173548:25
5. Sparta Parszowice173466:37
6. Zryw Kłębanowice173063:38
7. Wilki Różana172969:36
8. Orzeł Mikołajowice172834:45
9. Czarni Dziewień172039:53
10. Albatros Jaśkowice172047:43
11. Fortuna Obora171968:70
12. Unia Miłoradzice171846:63
13. Mewa Kunice161025:76
14. Polgeo Lusina17928:76
15. Błękitni Koskowice17936:110
16. Relaks Szklary Dolne17320:113
Następna kolejka (25-26.03):Jaśkowice - Miłoradzice, Lusina - Rudna, Koskowice - Obora, Dziewień - Szklary Dolne, Parszowice - Mikołajowice, Lubin - Miłogostowice, Kunice - Różana, Kłębanowice - Legnickie Pole.
Grupa III
GKS Męcinka - Bazalt Piotrowice 3:0, Nysa Wiadrów - Sokół Krzywa 1:0, Orzeł Zagrodno - Huragan Proboszczów 2:0, Fenix Pielgrzymka - Park Targoszyn 1:3, Radziechowianka Radziechów - Wilkowianka Wilków 2:6, Skora Jadwisin - Błękitni Kościelec 2:1, Czarni II Rokitki - Zjednoczeni Snowidza 6:0.
1. Skora Jadwisin164172:28
2. GKS Męcinka154053:14
3. Nysa Wiadrów153240:17
4. Fenix Pielgrzymka163152:32
5. Błękitni Kościelec162846:30
6. Orzeł Zagrodno162850:30
7. Park Targoszyn162643:33
8. Sokół Krzywa162433:33
9. Wilkowianka Wilków152433:23
10. Huragan Proboszczów162345:26
11. Czarni II Rokitki161534:53
12. Bazalt Piotrowice161519:61
13. Zjednoczeni Snowidza16916:65
14. Burza Gołaczów15525:65
15. Radziechowianka16318:69
Następna kolejka (25-26.03): Piotrowice - Rokitki II, Snowidza - Jadwisin, Gołaczów - Radziechów, Wilków - Pielgrzymka, Targoszyn - Zagrodno, Proboszczów - Wiadrów, Krzywa - Męcinka.
Klasa B - Legnica
Grupa I
Błysk Studzionki - LZS Żelazny Most 4:0, Błyskawica Luboszyce - Wiewierzanka Wiewierz 2:1, Kłos Moskorzyn - Viktoria Borek 4:1, Skarpa Orsk - Victoria Tymowa 5:1, Odra Grodziec Mały - Tęcza Kwielice 0:4, Sokół Niechlów - Sparta Przedmoście 2:4.
1. Wiewierzanka Wiewierz133260:26
2. Kłos Moskorzyn132531:22
3. Tęcza Kwielice132544:29
4. Błyskawica Luboszyce132439:22
5. Sparta Przedmoście132338:29
6. Błysk Studzionki132237:30
7. Viktoria Borek132143:39
8. Skarpa Orsk131838:34
9. Victoria Tymowa131528:30
10. LZS Retków121526:39
11. Odra Grodziec Mały131228:36
12. LZS Żelazny Most13720:49
13. Sokół Niechlów13121:68
Następna kolejka (25-26.03): Niechlów - Studzionki, Przedmoście - Retków, Kwielice - Orsk, Tymowa - Moskorzyn, Borek - Luboszyce, Wiewierz - Żelazny Most.
Grupa II
Perła Potoczek - Kryształ Chocianowiec 3:2, LZS Nowa Wieś Lubińska - Kalina Sobin 3:6, Stal II Chocianów - Huzar Raszówka 9:1, Unia Szklary Górne - GLKS Gaworzyce 15:2, Transportowiec Kłopotów - Amator Wierzchowice 1:0, Kupryt 02 Sucha Górna - Zamet II Przemków 4:3.
1. Unia Szklary Górne154092:15
2. Stal II Chocianów153684:22
3. Kalina Sobin153451:26
4. Victoria Niemstów142841:42
5. Perła Potoczek142656:35
6. Kryształ Chocianowiec152540:37
7. LZS Koźlice142347:38
8. Transportowiec Kłop.152128:37
9. Zamet II Przemków141942:41
10. Sucha Górna151732:58
11. Amator Wierzchowice151530:33
12. Huzar Raszówka15618:77
13. Nowa Wieś Lubińska15622:59
14. GLKS Gaworzyce15116:79
Następna kolejka (25-26.03): Przemków II - Kłopotów, Wierzchowice - Szklary Górne, Gaworzyce - Chocianów II, Raszówka - Nowa Wieś Lubińska, Sobin - Potoczek, Chocianowiec - Koźlice.
Grupa III
Gryf Olimpia Krotoszyce - Start Osetnica 5:5, Huragan Nowa Wieś Złotoryjska - Polonia Ernestynów, Iskra II Kochlice - Płomień Michów 0:10, Iskra Niedźwiedzice - Orlik Okmiany 3:0, Czarni Miłkowice - Olimpia Olszanica 11:1, Lubiatowianka Lubiatów - Sokół II Krzywa 4:1, LZS Biała - Mewa Goliszów 2:5.
1. Czarni Miłkowice1439104:18
2. Płomień Michów143868:13
3. Lubiatowianka142646:45
4. Huragan Nowa Wieś Z.132458:45
5. Polonia Ernestynów132155:35
6. Iskra II Kochlice142148:48
7. Mewa Goliszów142053:43
8. Sokół II Krzywa141832:50
9. Start Osetnica141652:65
10. Orlik Okmiany141641:42
11. Gryf Krotoszyce141561:61
12. LZS Biała141226:66
13. Olimpia Olszanica141037:94
14. Iskra Niedźwiedzice14625:81
Następna kolejka (25-26.03): Miłkowice - Krzywa II, Biała - Krotoszyce, Goliszów - Lubiatów, Olszanica - Niedźwiedzice, Okmiany - Kochlice II, Michów - Nowa Wieś Złotoryjska, Ernestynów - Osetnica.
Grupa IV
LZS Budziszów Wielki - Zjednoczeni Gościsław 0:1, Czarni Golanka Dolna - Ikar II Miłogostowice 0:10, Orzeł Konary - Cicha Woda Tyniec Legnicki 3:5, Unia Rosochata - Polder-a Damianowo 2:2, Korona Kawice - Orzeł Pichorowice 3:0, Krokus Kwiatkowice - Gama Ujazd Górny 8:0, Kuźnia II Jawor - Chełmy Chełmiec Piotrowice 0:4.
11. Krokus Kwiatkowice143860:13
2. LZS Budziszów Wielki143244:23
3. Zjednoczeni Gościsław143045:25
4. Chełmy Piotrowice142842:24
5. yniec Legnicki142851:22
6. Kuźnia II Jawor142644:22
7. Unia Rosochata142555:32
8. Korona Kawice142531:18
9. Ikar II Miłogostowice142158:37
10. Orzeł Konary141237:58
11. Polder:a Damianowo14923:43
12. Gama Ujazd Górny14516:98
13. Czarni Golanka Dolna14420:65
14. Orzeł Pichorowice14313:59
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?