IV liga
Trzebnica - Kowary 1:1 (Belica 70 - Chajewski 15), Kobierzyce - Strzegom 2:0 (Flejterski 60, Bielski 76), Żarów - Bielawa 1:3 (Kołodziej 53 - Żyłka 7, Piątkowski 59, Prokop 84), Nowa Ruda - Wielka Lipa 1:6 (Cebulski 64 - Deneka 6, 59-karny Pyzłowski 17, 73, Bienkiewicz 41, 53), Głogów - Szczedrzykowice 2:2 (Bieleń 49, Helwig 90+3 - Śliwiński 23, 45), Oleśnica - Bogatynia 5:0 (Siódmiak 14, 39, Koselski 33, Miodek 45, 47), Ząbkowice Śląskie - Mirsk 4:4 (Fudali 25, Olejarnik 35, Górski 60, 70 - B. Morzecki 50, 71, 85, J. Jasiński 78), Jeżów Sudecki - Bolesławiec 3:0vo.
1. Olimpia Kowary308077:16
2. Sokół Wielka Lipa307699:25
3. Orkan Szczedrzykowice306285:33
4. Pogoń Oleśnica305262:52
5. STK GKS Kobierzyce305078:37
6. Orzeł Ząbkowice Śląskie304959:47
7. Chrobry II Głogów304459:52
8. Bielawianka Bielawa304241:42
9. Granica Bogatynia304162:69
10. AKS Strzegom303636:47
11. Piast ZPAS Nowa Ruda303646:66
12. Lotnik Jeżów Sudecki303252:68
13. Zjednoczeni Żarów302840:83
14. Polonia Trzebnica302647:83
15. Włókniarz Mirsk302541:71
16. BKS Bobrzanie Bolesławiec30113:104
Klasa okręgowa - Legnica
Konfeks Legnica - Kaczawa Bieniowice 10:0, Odra Chobienia - Chojnowianka Chojnów 4:2, Orla Wąsosz - Kuźnia Jawor 5:0, Prochowiczanka Prochowice - Iskra Księginice 3:1, Rodło Granowice - Iskra Kochlice 5:0, Sparta Grębocice - Zamet Przemków 4:1, Stal Chocianów - Górnik Złotoryja 3:1, Grom Gromadzyń-Wielowieś - Czarni Rokitki 0:4.
1. Sparta Grębocice306996-36
2. Stal Chocianów305982-40
3. Orla Wąsosz305862-27
4. Zamet Przemków305057-41
5. Konfeks Legnica305071-36
6. Prochowiczanka 304856-56
7. Kaczawa Bieniowice304646-57
8. Czarni Rokitki304345-41
9. Rodło Granowice304250-53
10. Górnik Złotoryja303748-49
11. Kuźnia Jawor303747-70
12. Odra Chobienia303653-61
13. Iskra Księginice303455-79
14. Grom Gromadzyń303353-76
15. Iskra Kochlice302341-66
16. Chojnowianka Chojnów301536-110
Klasa A - legnica
Grupa I
Victoria Siciny - Płomień Radwanice 1:2, Zryw Kotla - Korona Czernina 1:4, Sokół Jerzmanowa - Mieszko Ruszowice 3:12, Arkon Przemków - Łagoszowia Łagoszów 3:0, Victoria Parchów - Orzeł Czerna 7:3, LZS Buczyna - Dragon Jaczów 0:3, Zawisza Serby - Gwardia Białołęka 3:0, Pogoń Góra - LZS Komorniki 3:1.
1. Arkon Przemków3076105-37
2. Mieszko Ruszowice3069118-43
3. Płomień Radwanice3068110-41
4. LZS Buczyna305781-43
5. Gwardia Białołęka305673-40
6. Zawisza Serby305086-55
7. Victoria Parchów304383-72
8. Dragon Jaczów304267-78
9. Victoria Siciny303354-66
10. Pogoń Góra303359-73
11. Sokół Jerzmanowa303267-106
12. Korona Czernina303267-116
13. Łagoszowia Łagoszów303053-104
14. Zryw Kotla302851-102
15. Orzeł Czerna302655-95
16. LZS Komorniki301548-106
Grupa II
Albatros Jaśkowice - Zryw Kłębanowice 1:1, Relaks Szklary Dolne - Błękitni Koskowice 12:3, Mewa Kunice - Odra Ścinawa 2:5, Orzeł Mikołajowice - Górnik Lubin 1:6, Sparta Rudna - Dąb Stowarzyszenie Siedliska 2:5, Arka Trzebnice - Czarni Dziewień 0:3, Zjednoczeni Snowidza - Sparta Parszowice 1:3, KS Legnickie Pole - Unia Miłoradzice 4:3.
1. Odra Ścinawa3081132-17
2. Dąb Stowarzyszenie 3074157-40
3. Sparta Rudna3068120-37
4. KS Legnickie Pole306196-53
5. Zryw Kłębanowice305586-57
6. Sparta Parszowice305486-54
7. Górnik Lubin304790-75
8. Czarni Dziewień304059-82
9. Błękitni Koskowice303679-115
10. Mewa Kunice303660-86
11. Orzeł Mikołajowice303557-76
12. Relaks Szklary Dolne303164-113
13. Unia Miłoradzice302550-114
14. Albatros Jaśkowice302346-102
15. Zjednoczeni Snowidza30732-151
16. Arka Trzebnice301943-85
Grupa III
Bazalt Piotrowice - Olimpia Olszanica 16:1, Nysa Wiadrów - Orzeł Zagrodno 5:5, Błękitni Kościelec - GKS Męcinka 0:2, Burza Gołaczów - Wilki Różana 1:17, Radziechowianka Radziechów - Sokół Krzywa 1:3, Rataj Paszowice - Przyszłość Prusice 0:9, Wilkowianka Wilków - Huragan Proboszczów 3:4, Skora Jadwisin - Park Targoszyn 3:0.
1. Skora Jadwisin3076140-48
2. Przyszłość Prusice3073128-29
3. GKS Męcinka307197-35
4. Wilki Różana3062139-63
5. Orzeł Zagrodno3055112-64
6. Huragan Proboszczów305083-58
7. Sokół Krzywa304983-46
8. Nysa Wiadrów304682-73
9. Park Targoszyn304159-76
10. Błękitni Kościelec303854-66
11. Wilkowianka Wilków303590-67
12. Bazalt Piotrowice303367-67
13. Rataj Paszowice302346-122
14. Radziechowianka 301940-124
15. Burza Gołaczów301539-132
16. Olimpia Olszanica30924-213
Klasa B - legnica
Grupa I
Tęcza Kwielice - Sokół Niechlów 3:1, Sparta Przedmoście - LZS Retków 0:1, Błysk Studzionki - Iskra Droglowice 3:0, Victoria Tymowa - Odra Grodziec Mały 1:2, Viktoria Borek - Skarpa Orsk 1:3, Wiewierzanka Wiewierz - Kłos Moskorzyn 8:3, LZS Żelazny Most - Błyskawica Luboszyce 3:1.
1. Iskra Droglowice265891-37
2. Błyskawica Luboszyce265462-40
3. Skarpa Orsk265284-47
4. Kłos Moskorzyn265167-57
5. Wiewierzanka Wiewierz2649103-52
6. Tęcza Kwielice264870-43
7. Odra Grodziec Mały263754-60
8. Victoria Tymowa263454-62
9. Sparta Przedmoście263451-58
10. Viktoria Borek263168-77
11. LZS Retków262955-60
12. Sokół Niechlów262656-81
13. Błysk Studzionki261843-87
14. LZS Żelazny Most261042-139
Grupa II
Amator Wierzchowice - Perła Potoczek 5:2, Płomień Nieszczyce - LZS Koźlice 2:11, Unia Szklary Górne - Hajduk Kłobuczyn 10:0, Transportowiec Kłopotów - Kryształ Chocianowiec 2:6, Victoria Niemstów - Kalina Sobin 6:0, Zamet II Przemków - Fortuna Obora 4:4.
1. Fortuna Obora245593-40
2. Unia Szklary Górne245085-33
3. Amator Wierzchowice244773-42
4. Zamet II Przemków234576-46
5. Kryształ Chocianowiec244370-60
6. Victoria Niemstów244183-62
7. Hajduk Kłobuczyn243460-56
8. Perła Potoczek243366-63
9. Kalina Sobin243076-64
10. LZS Koźlice242959-63
11. LZS Nowa Wieś Lubińska231847-72
12. Transportowiec Kłopotów241139-128
13. Płomień Nieszczyce22731-129
Grupa III
Gryf Olimpia Krotoszyce - Płomień Michów 0:4, Czarni Miłkowice - Iskra Niedźwiedzice 11:0, Lubiatowianka Lubiatów - Iskra II Kochlice 3:4, LZS Biała - Ikar Miłogostowice 0:7, Mewa Goliszów - Huzar Raszówka 12:0, Orlik Okmiany - Huragan Nowa Wieś Złotoryjska 5:1, Sokół II Krzywa - Czarni II Rokitki 0:4.
1. Ikar Miłogostowice2666159-15
2. Czarni II Rokitki2665130-28
3. Mewa Goliszów265995-39
4. Płomień Michów2658129-33
5. Nowa Wieś Złotoryjska2650117-60
6. Orlik Okmiany2646121-67
7. Czarni Miłkowice2644109-78
8. Iskra II Kochlice2641117-59
9. Gryf Olimpia Krotoszyce263781-104
10. Huzar Raszówka262155-129
11. Lubiatowianka Lubiatów261870-169
12. Sokół II Krzywa261231-144
13. Iskra Niedźwiedzice26925-217
14. LZS Biała26841-138
Grupa IV
LZS Budziszów Wielki - Kuźnia II Jawor 4:5, Cicha Woda Tyniec Legnicki - Krokus Kwiatkowice 0:4, Polonia Ernestynów - Korona Kawice 5:1, Orzeł Konary - Polgeo Lusina 1:2, Orzeł Pichorowice - Kaczawa II Bieniowice 2:3, Polder-a Damianowo - Czarni Golanka Dolna 1:1, Unia Rosochata - Chełmy Chełmiec Piotrowice 4:1.
1. Polgeo Lusina265770-42
2. Krokus Kwiatkowice265693-44
3. Unia Rosochata264974-35
4. Kaczawa II Bieniowice264463-46
5. Korona Kawice264257-45
6. Cicha Woda Tyniec L.263850-54
7. Polder-a Damianowo263858-58
8. Polonia Ernestynów263863-86
9. Kuźnia II Jawor253567-71
10. Orzeł Pichorowice252942-59
11. Orzeł Konary262649-67
12. Chełmy Chełmiec P.262662-68
13. Czarni Golanka Dolna262240-80
14. LZS Budziszów Wielki261647-80
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?