Kolejna strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich. Jeśli chcesz do niej dotrzeć, wybierz niżej odpowiedni przycisk!

MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Lech - Honka na żywo. Gdzie Lech - Honka live w tv?

red
Lech - Honka w rewanżowym meczu eliminacji do Ligi Europejskiej. Kolejorz pierwsze spotkanie wygrał 3:1 i dziś jest wielkim faworytem do awansu. Gdzie transmisja live meczu Lech Poznań - FC Honka Espoo?

W wyjazdowym spotkaniu z Honką poznaniacy zrobili to, co do nich należało. Wprawdzie do przerwy był jeszcze remis 1:1, ale później piłkarze Lecha strzelili dwie kolejne bramki i ostatecznie przywieźli do Wielkopolski sporą zaliczkę. Jej roztrwonienie wydaje się nierealne, z drugiej jednak strony ważne jest, by skupić się właściwie na tym spotkaniu, a nie myśleć już o rywalu w kolejnej rundzie. To może się bezlitośnie zemścić, co pokazało zresztą ligowe spotkanie z Ruchem Chorzów.

Więcej o meczu w serwisie Ekstraklasa.net!

Podział punktów w tym meczu to przede wszystkim wina zawodników Lecha, którzy zbyt szybko przypisali sobie trzy punkty i zaczęli bronić wyniku. A że prowadzili tylko jedną bramką, każda przypadkowa akcja rywala mogła doprowadzić do wyrównania. Tak stało się kilka minut przed końcem, gdy piłkę do bramki, strzeżonej przez Krzysztofa Kotorowskiego wpakował doświadczony Marcin Malinowski. Ruch mógł cieszyć się z wyniku, a Lechowi trzy punkty wymknęły się z rąk.

Dlatego z Honką poznaniacy nie mogą bronić zaliczki, ale grać o kolejne zwycięstwo. To istotne nie tylko ze względu na losy tego dwumeczu, ale również sposób na zdobywanie kolejnych punktów do rankingu, który w późniejszych latach będzie decydował o rozstawieniu „Kolejorza” podczas losowania europejskich pucharów. Warto wykorzystać każdą okazję, by chociaż minimalnie poprawić ten dorobek, a w przyszłości uniknąć mocnych rywali.

Lech - Honka na żywo. Gdzie transmisja Lech - Honka live w tv?

Mecz Lech Poznań - Honka Espoo pokaże Polsat Sport od godz. 20:45.