Ostatni seans kina na dachu. Co zobaczymy?

  Ostatni seans kina na dachu. Co zobaczymy?

  BO

  Gazeta Wrocławska

  Gazeta Wrocławska

  Kino na dachu Renomy

  Kino na dachu Renomy ©Materiały prasowe

  Tegoroczny cykl kina letniego na dachu Renomy zakończy projekcja filmu „Za jakie grzechy, dobry Boże?”, który został wybrany przez widzów w ramach głosowania. Start 26 sierpnia (sobota) o godz. 21.30. Wstęp na seans jest bezpłatny.
  Kino na dachu Renomy

  Kino na dachu Renomy ©Materiały prasowe

  Motywem przewodnim tegorocznej, siódmej edycji kina letniego na dachu Renomy była Francja. Widzowie mieli okazję zobaczyć filmy Jean – Luca Godarda, Erica Lartigau czy Juliano Salgado. Ostatni film, jaki zobaczymy w ramach kina plenerowego – „Za jakie grzechy, dobry Boże?” w reżyserii Philippe de Chauverona - został wybrany przez widzów w głosowaniu.

  - Udało się przenieść wyjątkową francuską atmosferę do serca Wrocławia – mówi Barbara Wójcik, dyrektor domu handlowego Renoma. – Pogoda nam sprzyjała, więc nie dziwią wypełnione po brzegi miejsca. Mam nadzieję, że ostatni seans będzie cieszył się równie sporym powodzeniem.

  Film „Za jakie grzechy, dobry Boże?”, opowiadający o perypetiach francuskiej rodziny, zdobył nominację do nagrody publiczności na gali Europejskiej Akademii Filmowej w 2015 roku. W obsadzie między innymi znany z serii „Goście, goście”, Christian Clavier.

  Aby umilić widzom seans i przybliżyć kinowy klimat, na wszystkich czeka bezpłatny popcorn i lemoniada. Przygotowano również konkursy, w których wygrać można m.in. kolację w stylu francuskim.

  W trakcie seansu na dachu Renomy do dyspozycji są również wygodne leżaki. W razie niesprzyjającej pogody seans odbędzie się na poziomie +3. Liczba miejsc jest ograniczona do 350. Decyduje kolejność przyjścia. Wstęp jest bezpłatny. Seans zaczyna się w najbliższą sobotę o godz. 21.30.

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecane

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama