W czerwcu nowy chodnik i oświetlenie na Nowej

  W czerwcu nowy chodnik i oświetlenie na Nowej

  MK

  Gazeta Wrocławska

  Gazeta Wrocławska

  Trwa remont chodnika na ul. Nowej biegnącej pomiędzy ul. Piotra Skargi a fosą miejską. Jak informuje Ewa Mazur z Zarządu Dróg i Utrzymania Miasta, zgodnie z ustaleniami z miejskim konserwatorem zabytków i oficerem pieszym nowa nawierzchnia zostanie wykonana z kostki brukowej, która zostanie uzupełniona drobną kostką granitową. Podczas remontu wymienione zostaną także zużyte świetliki i pokrywy studzienek kanalizacyjnych. Prace mają potrwać do końca maja.
  W czerwcu nowy chodnik i oświetlenie na Nowej

  ©ZDiUM

  Czytaj także

   Komentarze (2)

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   Prowizorka

   qqq (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 1 / 2

   Cała ulica jest w opłakanym stanie - czemu nie wyremontowac jej całej. Na zdjęciu widac jak zostawione sa pokrzywione krawężniki - PIC NA WODE FOTOMONTARZ!!! Remont po Wrocławsku - masakra!!!!

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   Ja pier...nicze

   ... (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 3 / 1

   to we Wrocławiu żeby wyremontować kawałek chodnika (czyli wykonać normalną pracę konserwatorską), potrzebnych jest kilka osób na szczeblu zarządzjącym: ZDiUM< konserwator zabytków (to rozumiem)...rozwiń całość

   to we Wrocławiu żeby wyremontować kawałek chodnika (czyli wykonać normalną pracę konserwatorską), potrzebnych jest kilka osób na szczeblu zarządzjącym: ZDiUM< konserwator zabytków (to rozumiem) i... łoficer pieszy (??? a ten tu czego? Doradzał w jakiej kwestii: czy trawa ma wypuszczać źdźbełka wrstając pomiędzy te kostki granitowe?)

   :)zwiń

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecamy

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama