Pilne
Zmiany w kursowaniu autobusu linii 104

Zmiany w kursowaniu autobusu linii 104

ATA

Gazeta Wrocławska

Gazeta Wrocławska

Od soboty, 2 kwietnia, autobusy linii 104 w obydwu kierunkach będą kursowały przez ul. Kozanowską i zatrzymywały się na przystankach „Kolista”, „Wiślańska”, „Dzielna” i „Kozanów”. Trasę autobusu wydłużono żeby usprawnić komunikację na Kozanowie i zapewnić połączenie ul. Kozanowskiej z Cmentarzem przy ul. Gosławickiej i Ośrodkiem Zdrowia przy ul. Pilczyckiej.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Komentarze (2)

Dodajesz komentarz jako: Gość

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

Liczba znaków do wpisania:

zaloguj się

Autor komentarza nie dodał zdjęcia
???

almac

Zgłoś naruszenie treści / 3

1. "Trasę autobusu wydłużono żeby usprawnić komunikację na Kozanowie i zapewnić połączenie ul. Kozanowskiej z Cmentarzem przy ul. Gosławickiej i Ośrodkiem Zdrowia przy ul. Pilczyckiej" - ale...rozwiń całość

1. "Trasę autobusu wydłużono żeby usprawnić komunikację na Kozanowie i zapewnić połączenie ul. Kozanowskiej z Cmentarzem przy ul. Gosławickiej i Ośrodkiem Zdrowia przy ul. Pilczyckiej" - ale dlaczego usprawnienie komunikacji tylko części Kozanowa? Dlaczego ma być "połączenie z Cmentarzem przy ul. Gosławickiej i Ośrodkiem Zdrowia przy ul. Pilczyckiej" tylko Kozanowskiej, a Dokerskiej już nie?
2. Częstotliwość linii jest powalająca (w tygodniu 2 kursy na godzinę, w dni wolne 1 kurs na godzinę)
3. Moim zdaniem lepszym rozwiązaniem byłaby likwidacja linii 104, a w zamian przedłużenie na Rędzińską (przez Dokerską, Gwarecką) linii C. Przy okazji przekształcając ją na linię przyśpieszoną o numerze 4xx (403,428,435?). zwiń

Autor komentarza nie dodał zdjęcia
ok

gosc (gość)

Zgłoś naruszenie treści / 2 / 2

Bardzo dobrze ze wydluzyli linie

Najnowsze wiadomości

Zobacz więcej

Najczęściej czytane

Polecamy

Wideo