Remont wiaduktu na ul. Boya-Żeleńskiego. Zmiany w MPK

  Remont wiaduktu na ul. Boya-Żeleńskiego. Zmiany w MPK

  MAL

  Gazeta Wrocławska

  Gazeta Wrocławska

  Remont wiaduktu na ul. Boya-Żeleńskiego. Zmiany w MPK
  Rozpoczął się remont wiaduktu na ul. Boya-Żeleńskiego. Przez kolejne trzy weekendy przejazd pod wiaduktem w nocy nie będzie możliwy.
  Remont wiaduktu na ul. Boya-Żeleńskiego. Zmiany w MPK
  Droga pod wiaduktem będzie zamknięta od godz. 21 do 5 rano 15, 16, 17 października, 21, 22, 23, 24 października oraz 28, 29, 30 i 31 października.

  Zmienione będą trasy linii autobusowych A, 105, 116, 118, 130, kursów nocnej linii 246 oraz kursów wyjeżdżających i zjeżdżających do zajezdni przy ulicy Obornickiej.

  Autobusy linii 105, 118, 130 i 246 w kierunku Świniar, Rędzina i Polanowic oraz kursy zjeżdżające do zajezdni przy ulicy Obornickiej będą kursowały objazdem od ulicy Boya-Żeleńskiego przez ulicę Długosza, Czajkowskiego, Sołtysowicką, Koszarową i Przybyszewskiego do pl. Daniłowskiego z pominięciem przystanku "Berenta". W kierunku przeciwnym autobusy pojadą od pl. Daniłowskiego przez ulicę Przybyszewskiego i Czajkowskiego do alei Kromera.

  Autobusy linii 116 i kursy linii nocnej 246 realizowane do Sołtysowic pojadą objazdem od ulicy Boya-Żeleńskiego przez ulicę Długosza, Czajkowskiego do ulicy Sołtysowickiej z pominięciem przystanków "Berenta", "Kasprowicza", "pl. Daniłowskiego", "Przybyszewskiego" i "Czajkowskiego". W kierunku przeciwnym autobusy pojadą od ulicy Przybyszewskiego przez ulicę Czajkowskiego do alei Kromera z pominięciem przystanku "Berenta" i "pl. Daniłowskiego".

  Natomiast autobusy linii pospiesznej A będą kursowały w relacji pl. Daniłowskiego - Jutrzenki - pl. Daniłowskiego.
  W kierunku Oporowa autobusy pojadą przez ulicę Przybyszewskiego i Czajkowskiego do alei Kromera a w kierunku przeciwnym od Kromera przez ulicę Boya-Żeleńskiego, Długosza, Czajkowskiego, Sołtysowicką, Koszarową, Przybyszewskiego, Berenta, Boya-Żeleńskiego i aleję Kasprowicza do pl. Daniłowskiego.

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecamy

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama