DOJAZD WIDZÓW NA MECZ
T1 (tramwajowa linia specjalna)
Galeria Dominikańska – Kazimierza Wielkiego - św. Mikołaja – pl. Jana Pawła II – Legnicka – Milenijna – Pilczycka – Królewiecka – Stadion Wrocław (Królewiecka)
Stadion Wrocław (Królewiecka) – Królewiecka – Pilczycka – Milenijna - Legnicka – pl. Jana Pawła II – most Sikorskiego – Jagiełły – most Mieszczański – Dubois – Drobnera – pl. Bema – mosty Młyńskie – św. Jadwigi – most Piaskowy – Piaskowa – św. Katarzyny – Galeria Dominikańska
POLSKA - SŁOWENIA WE WROCŁAWIU - PRZEWODNIK KIBICA
Linia będzie kursowała z częstotliwością co około 10 minut w godzinach od 18.30 do 20.20 (ostatni kurs z Galerii Dominikańskiej).
T2 (tramwajowa linia specjalna)
Galeria Dominikańska – Kazimierza Wielkiego - św. Mikołaja – pl. Jana Pawła II – Legnicka – Lotnicza - Kosmonautów - Średzka - Leśnica
Leśnica – Średzka - Kosmonautów - Lotnicza – Legnicka – pl. Jana Pawła II – Ruska – Kazimierza Wielkiego – Galeria Dominikańska (nawrót na pl. Społecznym)
Linia będzie kursowała z częstotliwością co około 10 minut w godzinach od 17:30 do 20:15 (ostatni kurs z Galerii Dominikańskiej).
POWRÓT WIDZÓW Z MECZU
T1 (tramwajowa linia specjalna)
Stadion Wrocław (Królewiecka) – Królewiecka – Pilczycka – Milenijna - Legnicka – pl. Jana Pawła II – Ruska – Kazimierza Wielkiego – Rynek
Linia będzie kursowała z częstotliwością co około 2 minuty przez około 25 minut po zakończeniu meczu tj. od około godziny 22:45.
T2 (tramwajowa linia specjalna)
Leśnica – Średzka - Kosmonautów - Lotnicza – Legnicka – pl. Jana Pawła II – Ruska – Kazimierza Wielkiego – Galeria Dominikańska
Linia będzie kursowała z częstotliwością co około 2 minuty przez około 30 minut po zakończeniu meczu tj. od około godziny 22:40.
S1 (autobusowa linia specjalna)
Pilczyce – Lotnicza - Metalowców - Bystrzycka - Koszalińska - Hermanowska - Kołobrzeska - Żernicka - Zemska - Rogowska - Strzegomska - Wagonowa - Fabryczna - Robotnicza - Śrubowa - Strzegomska - pl. Strzegomski - Legnicka - pl. Jana Pawła II – Ruska – Kazimierza Wielkiego – Rynek
Linia w celu odwozu kibiców będzie kursowała co około 2 minuty przez około 20 minut po zakończeniu meczu na Stadionie tj. od około godziny 22:45.
S2 (autobusowa linia specjalna)
Stadion Wrocław (Królewiecka) – Królewiecka – Pilczycka – Hutnicza – Lotnicza - Legnicka - pl. Jana Pawła II – Ruska – Kazimierza Wielkiego – Rynek
Linia będzie kursowała co około 2 minuty przez około 20 minut po zakończeniu meczu na Stadionie tj. od około godziny 22:45.
Na podstawie biletu na mecz piłkarski w dniu 14 listopada 2016 roku, kibice mogą podróżować bezpłatnie liniami specjalnymi tj. tylko liniami T1, T2, S1 i S2. Opłata za przejazd środkami komunikacji zbiorowej (linie normalne) bez linii specjalnych T1, T2, S1 i S2 wynosi 3,00 zł (bilet normalny) oraz 1,50 zł (bilet ulgowy).
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?