Od dzisiaj zamknięta ulica Sucha!

  Od dzisiaj zamknięta ulica Sucha!

  AO

  Gazeta Wrocławska

  Aktualizacja:

  Gazeta Wrocławska

  Po remoncie ul. Dyrekcyjnej, Joanitów oraz części Borowskiej, przyszedł czas na ul. Suchą. Od dzisiaj nie ma przez nią przejazdu. Droga została zamknięta na odcinku od Joannitów do wejścia do dworca. Droga zostanie przebudowana. Pracami zajmuje się Unibail Rodamco.
  Całkowicie wstrzymany jest ruch kołowy. Nie dotyczy to jedynie autobusów i utrzymany będzie w jednym kierunku, czyli do ul. Borowskiej.

  Dla mieszkańców został wyznaczony objazd ul. Dyrekcyjną oraz ul. Borowską do skrzyżowania Sucha - Ślężna - Swobodna. Prace mają zakończyć się dopiero pod koniec grudnia. W związku z remontem ul. Suchej zmieniono kursy autobusów: 110, 125, 325, 900L i 910.

  Czytaj także

   Komentarze (1)

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   Za długo

   Kierowca 1978 (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 4 / 2

   Zdecydowanie za długo na taki marny kawałek. Dla czego nie ma w planach przynajmniej 2 przejść podziemnych? Dla czego miasto chce ukraść kierowcom tak ważny fragment drogi? Gdzie wciśniecie ruch z...rozwiń całość

   Zdecydowanie za długo na taki marny kawałek. Dla czego nie ma w planach przynajmniej 2 przejść podziemnych? Dla czego miasto chce ukraść kierowcom tak ważny fragment drogi? Gdzie wciśniecie ruch z 2 pasmowej ul. Suchej?

   Zamiast analizy, żywioł - będą liczyć co stanie w poniedziałek?zwiń

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecamy

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama