Nocnym autobusem do Oleśnicy pojedziemy na kolejowym bilecie

  Nocnym autobusem do Oleśnicy pojedziemy na kolejowym bilecie

  MK

  Gazeta Wrocławska

  Gazeta Wrocławska

  Od najbliższego piątku, 31 marca podróżni korzystający z weekendowych nocnych pociągów na linii Wrocław - Oleśnica będą mogli jeździć nimi za darmo. Warunkiem jest posiadanie imiennego miesięcznego lub kwartalnego biletu na pociągi Przewozów Regionalnych
  To efekt współpracy spółki Polbus PKS z Przewozami Regionalnymi. Od piątku podróżni jeżdżący nocną linią 504 na trasie Wrocław - Oleśnica będą mogli podróżować za darmo pokazując jedynie imienny bilet miesięczny lub kwartalny na pociągi Przewozów Regionalnych.

  W kierunku Oleśnicy z Tymczasowego Dworca Autobusowego odjeżdża autobus z piątku na sobotę oraz z soboty na niedzielę o godz. 02.15 (przyjazd do Oleśnicy godz. 03.03), w kierunku Wrocławia podróżni mają do wyboru dwa kursy z dworca autobusowego: 21.40 oraz 23.00 (przyjeżdżają do Wrocławia odpowiednio o godz. 22.29 i 23.50).

  - Podróżni wielokrotnie zwracali się do nas z pytaniami o nocne połączenia koleją – mówi Wojciech Kurzyjamski, dyrektor dolnośląskiego oddziału Przewozów Regionalnych. - Z uwagi na niewielkie potoki podróżnych i wysokie koszty nie uruchamiamy takich pociągów. Dlatego też integracja taryfowa między Przewozami Regionalnymi i Polbus PKS to dobry krok z korzyścią dla podróżnych - dodaje.

  Czytaj także

   Komentarze (1)

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   BUSOMAT PL

   BUSOMAT PL (gość)

   Zgłoś naruszenie treści

   Im wiecej usprawnien dotyczacych autobusow tym lepiej.

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecamy

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama