Piątkowe wydarzenie rozpocznie się o godz. 18. Rowerzyści wyruszą z pl. Bema. Trasa przebiegać będzie następująco: Pl. Bema (początek) - ul. Grodzka – ul. św. Mikołaja – Podwale – ul. Piłsudskiego – ul. H. Kołłątaja – ul. P. Skargi – pl. Powstańców Warszawy – Most Grunwaldzki – rondo Ronalda Reagana (miejsce, gdzie uczestnicy zawracają) – Pl. Grunwaldzki – ul. Purkyniego – Rynek. Tutaj nastąpi koniec przejazdu.
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?