Oto dodatkowe linie tramwajowe, które dowiozą uczestników na czwartkową ceremonię otwarcia The World Games 2017. Początek o godzinie 19.00 na Stadionie Wrocław:
T1
Trasa: Galeria Dominikańska – Kazimierza Wielkiego - św. Mikołaja – pl. Jana Pawła II – Legnicka – Milenijna – Pilczycka – Królewiecka – Stadion Wrocław (Królewiecka)
Trasa: Stadion Wrocław (Królewiecka) – Królewiecka – Pilczycka – Milenijna – Legnicka – pl. Jana Pawła II – most Sikorskiego – Jagiełły – most Mieszczański – Dubois – Drobnera – pl. Bema – mosty Młyńskie – św. Jadwigi – most Piaskowy – Piaskowa – św. Katarzyny – Galeria Dominikańska
Linia T1 kursuje dziś z częstotliwością 15 minut w godzinach od 16.40 do 18.25 (ostatni kurs z Galerii Dominikańskiej).
T2
Trasa: Galeria Dominikańska – Kazimierza Wielkiego - św. Mikołaja – pl. Jana Pawła II – Legnicka – Lotnicza - Kosmonautów – Średzka – Leśnica
Trasa: Leśnica – Średzka – Kosmonautów – Lotnicza – Legnicka – pl. Jana Pawła II – Ruska – Kazimierza Wielkiego – Galeria Dominikańska
Linia T2 kursuje dziś co około 15 minut w godzinach od 16.50 do 18.30 (ostatni kurs z Galerii Dominikańskiej).
Oto dodatkowe linie tramwajowe, które zabiorą uczestników z czwartkowej ceremonii otwarcia The World Games 2017:
T1
Trasa: Stadion Wrocław (Królewiecka) – Królewiecka – Pilczycka – Milenijna – Legnicka – pl. Jana Pawła II – Ruska – Kazimierza Wielkiego – Widok – pl. Teatralny – Opera
Linia dziś kursuje co około 2-5 minut przez około 20 minut po zakończeniu ceremonii otwarcia, około godziny 22.20.
T2
Leśnica – Średzka – Kosmonautów – Lotnicza – Legnicka – pl. Jana Pawła II – Ruska – Kazimierza Wielkiego – Galeria Dominikańska
Linia kursuje z częstotliwością co około 2-5 minut przez około 30 minut po zakończeniu ceremonii, od godziny 22.15 (odjazdy z Leśnicy).
S1 (dodatkowa linia autobusowa)
Pilczyce – Lotnicza – Metalowców – Bystrzycka – Koszalińska – Hermanowska – Kołobrzeska – Żernicka – Zemska – Rogowska – Strzegomska – Wagonowa – Fabryczna – Robotnicza –Śrubowa - Strzegomska – pl. Strzegomski – Legnicka – pl. Jana Pawła II – Ruska – Kazimierza Wielkiego – Rynek
Linia będzie kursowała co około 2-5 minut przez około 20 minut po zakończeniu ceremonii.
S2 (autobusowa linia specjalna)
Stadion Wrocław (Królewiecka) – Królewiecka – Pilczycka – Hutnicza – Lotnicza – Legnicka – pl. Jana Pawła II – Ruska – Kazimierza Wielkiego – Rynek
Linia będzie kursowała co około 2-5 minut przez około 20 minut po zakończeniu ceremonii.
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?