Poleć znajomym
Mecz Grecja - Czechy o godzinie 18:00
F1 (autobusowa linia specjalna)
Port Lotniczy - Graniczna - Strzegomska - Muchoborska - Traktatowa - Klecińska - Estakada Gądowianka - Na Ostatnim Groszu - Legnicka - pl. Jana Pawła II - Ruska - Kazimierza Wielkiego - Nowy Świat - Rynek
Galeria Dominikańska - Kazimierza Wielkiego - św. Mikołaja - pl. Jana Pawła II - Legnicka - Na Ostatnim Groszu - Estakada Gądowianka - Strzegomska - Graniczna - Port Lotniczy
Linia F1 będzie kursowała z częstotliwością:
- co 15 minut w godzinach 5:00-12:00;-
- co 6 minut w godzinach 12:00-15:00.
S1 (autobusowa linia specjalna)
Port Lotniczy - Graniczna - Węzeł Wrocław Lotnisko - Autostradowa Obwodnica Wrocławia - Węzeł Stadion Wrocław - Szczecińska - Kosmonautów - al. Śląska - Królewiecka - Stadion Wrocław (Królewiecka)
Stadion Wrocław (Królewiecka) - Królewiecka - al. Śląska - Kosmonautów - Szczecińska - Węzeł Stadion Wrocław - Autostradowa Obwodnica Wrocławia - Węzeł Wrocław Lotnisko - Graniczna - Port Lotniczy
Linia S1 będzie kursowała z częstotliwością:
- co 30 minut w godzinach 5:00-12:00;
- co 10 minut w godzinach 12:00-15:00;
- co 4 minuty w godzinach 15:00-18:00
- co 4 minuty w godzinach 19:45-21:45 (odwóz kibiców po zakończeniu meczu)
S2 (autobusowa linia specjalna)
Stadion Wrocław (Królewiecka) - Królewiecka - Pilczycka - Hutnicza - Lotnicza - Legnicka - pl. Jana Pawła II - Ruska - Kazimierza Wielkiego - Nowy Świat - Rynek
Galeria Dominikańska - Kazimierza Wielkiego - św. Mikołaja - pl. Jana Pawła II - Legnicka - Lotnicza - Górnicza - Pilczycka - Królewiecka - Stadion Wrocław (Królewiecka)
Linia S2 będzie kursowała z częstotliwością:
- co 4 minuty w godzinach 15:00-18:00 (ostatni kurs z Galerii Dominikańskiej o godz. 17:20
- co 4 minuty w godzinach 19:45-21:45 (odwóz kibiców po zakończeniu meczu).
103 (autobusowa linia stała)
pl. Solidarności - Legnicka - pl. Jana Pawła II - Rybacka - Zachodnia - Poznańska - Długa - Starogroblowa - Popowicka - Pilczycka - Kozanowska - Dokerska - Gwarecka - Pilczycka - Maślicka - Główna - Stabłowicka - Pracze Odrzańskie
Pracze Odrzańskie - Stabłowicka - Główna - Maślicka - Pilczycka - Gwarecka - Dokerska - Kozanowska - Pilczycka - Popowicka - Starogroblowa - Długa - Poznańska - Zachodnia - Rybacka - pl. Solidarności
Trasa linii 103 zostanie zmieniona na czas kursowania tramwajowej linii specjalnej T1.
403 (autobusowa linia stała)
Kozanów - Kozanowska - Dokerska - Gwarecka - Pilczycka - Królewiecka - Brodzka - Stabłowicka - Jeleniogórska - Kosmonautów - Średzka - Leśnica
Leśnica - Płońskiego - Trzmielowicka - Średzka - Kosmonautów - Jeleniogórska - Stabłowicka - Brodzka - Królewiecka - Pilczycka - Gwarecka - Dokerska - Kozanowska - Kozanów
T1 (tramwajowa linia specjalna)
Przed meczem:
Świdnicka - Kazimierza Wielkiego - Św. Mikołaja - pl. Jana Pawła II - Legnicka - Milenijna - Pilczycka - Stadion Wrocław (Królewiecka)
Stadion Wrocław (Królewiecka) - Pilczycka - Milenijna - Legnicka - pl. Jana Pawła II - Ruska - Kazimierza Wielkiego - Krupnicza - Podwale - Świdnicka - pl. Teatralny - Widok - Świdnicka
Po meczu:
Stadion Wrocław (Królewiecka) - Pilczycka - Milenijna - Legnicka - pl. Jana Pawła II - Ruska - Kazimierza Wielkiego - Szewska - Grodzka - Nowy Świat - Rynek
Rynek - Nowy Świat - św. Mikołaja - pl. Jana Pawła II - Legnicka - Milenijna - Pilczycka - Stadion Wrocław (Królewiecka)
Linia T1 będzie kursowała z częstotliwością:
- co 12 minut w godzinach od 15:00 do 18:00 (ostatni kurs o godz. 17:30 z przystanku "Świdnicka") i
- co 12 minut w godzinach od 19:45 do 21:45.
T2 (tramwajowa linia specjalna)
Galeria Dominikańska - Kazimierza Wielkiego - św. Mikołaja - pl. Jana Pawła II - Legnicka - Lotnicza - Kosmonautów - Średzka - Leśnica
Leśnica - Średzka - Kosmonautów - Lotnicza - Legnicka - pl. Jana Pawła II - Ruska - Kazimierza Wielkiego - Galeria Dominikańska
Linia T2 będzie kursowała z częstotliwością:
- co 12 minut w godzinach od 15:00 do 18:00 (ostatni kurs o godz. 17:15 z przystanku "Galeria Dominikańska") i
- co 12 minut w godzinach od 19:45 do 21:45.
3, 10 i 20 (tramwajowe linie stałe)
Tramwaje linii 3, 10 i 20 będą kursowały na niezmienionej trasie ze zwiększoną częstotliwością:
- co 12 minut od 15:00 do 18:00 i
- co 12 minut od 19:45 do 21:45.
23 (tramwajowa linia stała)
Kromera - mosty Warszawskie - Jedności Narodowej - Poniatowskiego - pl. Bema -Drobnera - Most Uniwersytecki - Grodzka - Nowy Świat - Rynek
Rynek - Kazimierza Wielkiego - pl. Dominikański - bł. Czesława - św. Katarzyny - Piaskowa - most Piaskowy - św. Jadwigi - mosty Młyńskie - pl. Bema - Poniatowskiego - Jedności Narodowej - mosty Warszawskie - Kromera
Trasa linii 23 zostanie zmieniona na czas kursowania tramwajowej linii specjalnej T1.
31Plus (tramwajowa linia stała)
Tramwaje linii 31Plus będą kursowały na niezmienionej trasie ze zwiększoną częstotliwością:
- co 12 minut od 15:00 do 18:00 i
- co 12 minut od 19:45 do 21:45.
32Plus (tramwajowa linia stała)
Gaj - Świeradowska - Bardzka - Hubska - Gliniana - Borowska - Stawowa - Piłsudskiego - pl. Legionów - Piłsudskiego - Podwale - pl. Jana Pawła II - Legnicka - Milenijna - Pilczycka - Stadion Wrocław (Królewiecka)
Stadion Wrocław (Królewiecka) - Pilczycka - Milenijna - Legnicka - pl. Jana Pawła II - Podwale - Piłsudskiego - pl. Legionów - Piłsudskiego - Stawowa - Borowska - Gliniana - Hubska - Bardzka - Świeradowska - Gaj
Trasa linii 32Plus zostanie zmieniona na czas kursowania tramwajowej linii specjalnej T1.
33Plus (tramwajowa linia stała)
Stadion Olimpijski - Paderewskiego - Różyckiego - most Szczytnicki - pl. Grunwaldzki - most Grunwaldzki - pl. Społeczny - Oławska - pl. Dominikański - Kazimierza Wielkiego - św. Mikołaja - pl. Jana Pawła II - Legnicka - Lotnicza - Stadion Wrocław (Lotnicza)
Stadion Wrocław (Lotnicza) - Lotnicza - Legnicka - pl. Jana Pawła II - Ruska - Kazimierza Wielkiego - pl. Dominikański - Oławska - pl. Społeczny - most Grunwaldzki - pl. Grunwaldzki - most Szczytnicki - Różyckiego - Paderewskiego - Stadion Olimpijski
Trasa linii 33Plus zostanie zmieniona na czas kursowania tramwajowej linii specjalnej T1.
Tramwaje linii 33Plus będą kursowały w szczycie ze zmniejszoną częstotliwością - co 12 minut
KOMUNIKACJA NOCNA
W celu obsługi komunikacyjnej Strefy Kibica zostaną uruchomione dodatkowe kursy komunikacji nocnej:
241
Dworzec Autobusowy - Joannitów - Sucha - Borowska - Peronowa - Kołłątaja - Skargi - pl. Dominikański - Oławska - Traugutta - pl. Społeczny - most Grunwaldzki -
pl. Grunwaldzki - Rondo Reagana (peron 2) - pl. Grunwaldzki - most Szczytnicki - Kochanowskiego - mosty Jagiellońskie - Kwidzyńska - Działdowska - Kowalska - Krzywoustego - Jana III Sobieskiego - Komorowskiego - Irkucka - Królewska - Osiedle Sobieskiego
Osiedle Sobieskiego - Królewska - Irkucka - Komorowskiego - Jana III Sobieskiego - Krzywoustego - Kowalska - Działdowska - Kwidzyńska - mosty Jagiellońskie - Kochanowskiego - most Szczytnicki - pl. Grunwaldzki - Rondo Reagana (peron 1) -pl. Grunwaldzki - most Grunwaldzki - pl. Społeczny - Traugutta - Oławska - pl. Dominikański - Skargi - Kołłątaja - Peronowa - Borowska - Sucha - Joannitów - Dworzec Autobusowy
Autobusy dodatkowe będą odjeżdżały z Dworca Autobusowego w kierunku Kowal, Psiego Pola i Osiedla Sobieskiego o godzinie 0:10, 1:10, 2:10.
243
Pilczyce - Lotnicza - Bajana - Bystrzycka - Balonowa - Horbaczewskiego - Orlińskiego - Na Ostatnim Groszu - Legnicka - pl. Jana Pawła II - Ruska - Kazimierza Wielkiego - Krupnicza - Sądowa - pl. Legionów - Piłsudskiego - Kościuszki - Świdnicka - Powstańców Śląskich - Swobodna - Sucha - Joannitów - Dworzec Autobusowy - Joannitów - Sucha - Borowska - Peronowa - Kołłątaja - Skargi - pl. Dominikański - Oławska - Traugutta - pl. Wróblewskiego - Traugutta - Krakowska - Opolska - Tyska - Księże Wielkie
Księże Wielkie - Tyska - Opolska - Krakowska - Traugutta - pl. Wróblewskiego - Traugutta - Oławska - pl. Dominikański - Skargi - Kołłątaja - Peronowa - Borowska - Sucha - Joannitów - Dworzec Autobusowy - Joannitów - Sucha - Swobodna - Świdnicka - Kościuszki - Piłsudskiego - pl. Legionów - Sądowa - Krupnicza - Kazimierza Wielkiego - św. Mikołaja - pl. Jana Pawła II - Legnicka - Na Ostatnim Groszu - Orlińskiego - Horbaczewskiego - Balonowa - Bystrzycka - Bajana - Lotnicza - Pilczyce
Autobusy dodatkowe będą odjeżdżały z Dworca Autobusowego w kierunku Pilczyc i Osiedla Kosmonautów o godzinie 0:15 i 1:15.
Autobusy dodatkowe będą odjeżdżały z Dworca Autobusowego w kierunku Księża Wielkiego o godzinie 0:30 i 1:30.
246
Dworzec Autobusowy - Joannitów - Sucha - Borowska - Peronowa - Kołłątaja - Skargi - pl. Dominikański - Oławska - Traugutta - pl. Społeczny - most Pokoju - Wyszyńskiego - mosty Warszawskie - Kromera - Boya-Żeleńskiego - Berenta - pl. Daniłowskiego - Kasprowicza - Broniewskiego - Obornicka - Zajezdnia Obornicka
Zajezdnia Obornicka - Obornicka - Broniewskiego - Kasprowicza - pl. Daniłowskiego - Berenta - Boya-Żeleńskiego - Kromera - mosty Warszawskie - Wyszyńskiego - most Pokoju - pl. Społeczny - Traugutta - Oławska - pl. Dominikański - Skargi - Kołłątaja - Peronowa - Borowska - Sucha - Joannitów - Dworzec Autobusowy
Autobusy dodatkowe będą odjeżdżały z Dworca Autobusowego w kierunku Kromera, Karłowic i Różanki o godzinie 0:15 i 1:15.
253
Leśnica - Średzka - Kosmonautów - Lotnicza - Legnicka - pl. Jana Pawła II - Ruska - Kazimierza Wielkiego - Krupnicza - Sądowa - pl. Legionów - Piłsudskiego - Kościuszki - Świdnicka - Powstańców Śląskich - Swobodna - Sucha - Joannitów - Dworzec Autobusowy - Joannitów - Sucha - Borowska - Peronowa - Kołłątaja - Skargi - pl. Dominikański - Oławska - Traugutta - pl. Społeczny - most Pokoju - Wyszyńskiego - Szczytnicka - Rondo Reagana (peron 4) - Skłodowskiej-Curie - most Zwierzyniecki - Wróblewskiego - Olszewskiego - Bacciarellego - Bartoszowice
Bartoszowice - Bacciarellego - Olszewskiego - Wróblewskiego - most Zwierzyniecki - Skłodowskiej-Curie - Rondo Reagana (peron 1) - Szczytnicka - Wyszyńskiego - most Pokoju - pl. Społeczny - Traugutta - Oławska - pl. Dominikański - Skargi - Kołłątaja - Peronowa - Borowska - Sucha - Joannitów - Dworzec Autobusowy - Joannitów - Sucha - Swobodna - Powstańców Śląskich - Świdnicka - Kościuszki - Piłsudskiego - pl. Legionów - Sądowa - Krupnicza - Kazimierza Wielkiego - św. Mikołaja - pl. Jana Pawła II - Legnicka - Lotnicza - Kosmonautów - Średzka - Trzmielowicka - Płońskiego - Leśnica
Autobusy dodatkowe będą odjeżdżały z Dworca Autobusowego w kierunku Osiedla Kosmonautów, Pilczyc i Leśnicy o godzinie 23:45, 0:45 i 1:45.
Autobusy dodatkowe będą odjeżdżały z Dworca Autobusowego w kierunku Biskupina i Bartoszowic o godzinie 0:10 i 1:10.
255
Sępolno - Mickiewicza - Monte Cassino - Spółdzielcza - Olszewskiego - Wróblewskiego - most Zwierzyniecki - Skłodowskiej-Curie - Rondo Reagana (peron 1) - Szczytnicka - Wyszyńskiego - most Pokoju - pl. Społeczny - Traugutta - Oławska - pl. Dominikański - Skargi - Kołłątaja - Peronowa - Borowska - Sucha - Joannitów - Dworzec Autobusowy - Joannitów - Dyrekcyjna - Gliniana - Borowska - Świeradowska - Gaj-pętla
Gaj-pętla - Świeradowska - Borowska - Dyrekcyjna - Joannitów - Dworzec Autobusowy - Joannitów - Sucha - Borowska - Peronowa - Kołłątaja - Skargi - pl. Dominikański - Oławska - Traugutta - pl. Społeczny - most Pokoju - Wyszyńskiego - Szczytnicka - Rondo Reagana (peron 4) - Skłodowskiej-Curie - most Zwierzyniecki - Wróblewskiego - Olszewskiego - Spółdzielcza - Monte Cassino - Mickiewicza - Sępolno
Autobusy dodatkowe będą odjeżdżały z Dworca Autobusowego w kierunku Osiedla Gaj o godzinie 0:20, 0:50 i 1:10.
Autobusy dodatkowe będą odjeżdżały z Dworca Autobusowego w kierunku Sępolna o godzinie 23:45, 0:20, 0:45 i 1:20.
Autobusy nocne (z wyjątkiem linii 240 i 250) będą obsługiwane przez autobusy przegubowe.
Dodatkowo autobusy linii 245, 249, 251 i 259 będą kursowały wg piątkowych rozkładów jazdy.
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?