Hokej Polska Węgry 1:2 LIVE NA ŻYWO - RELACJA - WYNIK NA ŻYWO - ONLINE - TRANSMISJA - LIVE STREAM

JEW, TVN24 XNEWS
POLSKA WĘGRY HOKEJ NA ŻYWO - POLSKA WĘGRY MECZ MŚ HOKEJ - HOKEJ NA LODZIE POLSKA WĘGRY - MECZ POLAKÓW Z WĘGRAMI HOKEJ - HOKEJ POLSKA WĘGRY LIVE - LIVE STREAM POLSKA WĘGRY Andrzej Banas
POLSKA WĘGRY 0:0 PO PIERWSZEJ TERCJI I TAKI SAM WYNIK PO DRUGIEJ TERCJI. Niestety na początku 3 tercji Węgrzy wyszli na prowadzenie 1:0. W końcówce meczu Polacy wyrównali na 1:1 - ależ emocje. Ostatecznie na kilka sekund przed końcem Węgrzy wbili bramkę na 1:2 - krążek wpadł do pustej bramki Polaków. Trwa decydujący mecz hokeja Polska - Węgry. Jeśli nasi hokeiści pokonają dziś Węgrów, awansują do hokejowej elity. Mistrzostwa Świata Dywizja IA mecz Polska - Węgry w sobotę 25 04 2015 od godziny 20 w Krakowie. Gdzie zobaczyć mecz HOKEJ POLSKA - WĘGRY NA ŻYWO? Relacja meczu hokeistów Polska - Węgry w TVP Sport, wynik na żywo także na stronie GazetaWroclawska.pl Polacy zawdzięczali remis po pierwszej i drugiej tercji bramkarzowi - Przemysławowi Odrobnemu.

Dziś polscy hokeiści rozegrają ostatnie spotkanie Mistrzostw Świata Dywizji IA, które odbywają się w Krakowie. Jeśli biało-czerwoni pokonają w regulaminowym czasie gry Węgrów, awansują do elity. - Marzyliśmy o tym, żeby grać o wejście do elity - mówi Przemysław Odrobny. - Będziemy grali swoje i jesteśmy faworytami tego spotkania - dodaje Aron Chmielewski.

Pomimo porażki z Kazachstanem polscy hokeiści wciąż mają szanse na awans do Elity. Potrzebne jest zwycięstwo w regulaminowym czasie z reprezentacją Węgier.

- Węgrzy mają bardzo dobrą drużynę. Nie widziałem ich jeszcze w tak dobrej dyspozycji. Ale dla takich momentów się żyje. Będzie ostatni mecz sezonu. Gramy o wszystko - powiedział przed ostatnim meczem mistrzostw świata Dywizji 1A trener polskich hokeistów Jacek Płachta.