Narodowościowcy? (3)

Marcin (83.27.145.xxx) 01.10.11, 14:45

Chyba narodowcy, litości.

Rozwiń Narodowościowcy? Marcin (83.27.145.xxx) 01.10.11, 14:45
Rozwiń zacznijmy cos robic hy (217.153.235.xxx) 19.12.11, 20:08
Rozwiń litości bandit85 (164.126.155.xxx) 08.04.12, 21:05

regulamin

masakra
as Komunia w ostatnich latach to komercja.. Bardziej dba się o to by dziecko wyglądało i dostało najlepszego quada.. Bo rozmach musi być a nie o to jak przystąpić duchowo do tej Pierwszej Komuni »

Nie mam już dzieci w wieku szkolnym
I nie wiem w czym rzecz Jak można pisać starą i nową maturę. Za moich czasów pisało się we wszystkich szkołach technicznych maturę z j.polskiego na te same tematy.A teraz stara i nowa.Śmieszne-wierzcie mi. Może dlatego,że tak pogmatwane, umiejętności maturzystów są tak różne. A może po prostu to nie była pomyłka? Kto mi powie dlaczego tak gmatwacie egzaminy maturalne? »

Czy naprawde N.D nadal jest taką patolnią??
Ted btw/Majowy grill z finałem na Połbina :) »

Rozzuchwalony bezkarnością ogon merda psem.
Karoline By to zauważyć również nie trzeba być prawnikiem. Ani słowa odniesienia do zamachu na demokrację przygotowywanym od czerwca ub. roku. Gdybym była premierem wnioskowałabym o rozwiazanie TK jako samonapędzającej się,zbuntowanej organizacji a nie konstytucyjnego organu sejmu. »

żal
Zenon Niemiec przyjedzie i dostaje dotacji i ulg podatkowych od cholery, a Polak ma co najwyżej dla Niemca robić i podatki na to wszystko płacić.... »

na pohybel
dziczy 1 bilet na 1 osobę. Tak trudno to wprowadzić? Czy jak na koncert idzie 1 osoba to potrzebuje 8 biletów? Obstawiam, że przy scenie będzie pusto, a wokół placu i fosy 3 dni wcześniej będą pola namiotowe. Przynajmniej za darmo, a na pewno będzie wszystko słychać :-) NIE DAWAĆ ZARABIAĆ koniom, niech żrą bilety 5 minut przed koncertem. Co na to Urząd Skarbowy? Nie ma dostępu do aukcji internetowych? »

:)
adrem No. I fajnie... »

Polska Press Sp. z.o.o informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie Gazetawroclawska.pl podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.
Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.