Euro 2016: Polska - Irlandia 1:0 (0:0) NA ŻYWO, STREAM [ONLINE, Gdzie w TV, WYNIK NA ŻYWO, TRANSMISJ

JEW, TVN24 XNEWS
POLSKA IRLANDIA BRAMKI
POLSKA IRLANDIA BRAMKI Thanassis Stavrakis
Polska - Irlandia Północna na Euro 2016. Mecz Polska - Irlandia Płn. już dziś - niedziela 12.06.2016 od godz. 18. Gdzie obejrzeć mecz pierwszy Polaków na Euro? Transmisja z meczu w TVP 1, Polsacie i Polsacie Sport. Relacja na żywo w Sport.pl i aplikacji Sport.pl LIVE. Wszystkie mecze Polski pokaże TVP. Relacja Polska - Irlandia Północna także na GazetaWroclawska.pl. Dobra pierwsza połowa Polaków. Mamy zdecydowaną przewagę, ale nie udało się tego udokumentować bramką.

POLSKA - IRLANDIA PÓŁNOCNA NA ŻYWO - POLSKA - IRLANDIA 12.06.2016 - WYNIK NA ŻYWO - RELACJA LIVE STREAM

NIEMCY - UKRAINA - NA ŻYWO, GDZIE W TV, RELACJA ONLINE

POLSKA - IRLANDIA PÓŁNOCNA - relacja minuta po minucie - RELACJA NA ŻYWO URUCHOMI SIĘ przed godz. 18

[b

]POLSKA - IRLANDIA PÓŁNOCNA - SKŁAD MECZOWY

POLSKA IRLANDIA - skład Polaków na mecz
Wojciech Szczęsny,
Łukasz Piszczek, Kamil Glik, Michał Pazdan, Artur Jędrzejczyk,
Jakub Błaszczykowski, Grzegorz Krychowiak, Krzysztof Mączyński, Bartosz Kapustka,
Arkadiusz Milik, Robert Lewandowski

UKRAINA - NIEMCY - LEGALNY STREAM ONLINE - Gdzie oglądać - sprawdź!

POLSKA - IRLANDIA PÓŁNOCNA - RELACJA MINUTA PO MINUCIE

5 min. - początek pod dyktando Polaków. Szczęsny gra wysoko jako libero. Polacy zamknęli "zielonych" na ich połowie, ale na razie niewiele z tego wynika. Sporo dośrodkowań do nikogo.

9 min. - bardzo odważna akcja Polaków lewym skrzydłem. Dogranie do środka do Milika, ale ten po raz drugi bez pomysłu na wykończenie akcji pod bramką.

16 min. - pierwsze ataki Polaków tracą na impecie. Wciąż utrzymujemy się przy piłce, ale nie zagrażamy bramce Irlandczyków. Kilka podań do przodu, ale bez pomysłu

18-24 min. - trzy rzuty rożne Polaków. Wykonywane na różne sposoby, ale bez realnego zagrożenia dla bramki irlandzkiej. Biało-czerwoni wciąż mają przewagę i kontrolują mecz

30 min. ALEŻ SZANSA MILIKA! Dostał doskonałą piłkę z prawej strony, minął dwóch obrońców i miał przed sobą już tylko bramkarza... Strzela obok bramki!

38 min. Kilka okazji dla Polaków. Fantastyczny strzał Kapustki obroniony, później zamieszanie w polu karnym Irlandczyków. Wcześniej prawdopodobnie sędzia nie zauważył zagrania ręką Irlandczyka w polu karnym. Szkoda

43 min Polacy wciąż przeważają, nie dają Irlandczykom pograć, ale sami także nie potrafimy strzelić na 1:0

Przerwa

51 MINUTA - GOOOOOOOOOL 1:0 DLA POLAKÓW. ARKADIUSZ MILIK! Dostał świetne podanie z prawej strony od Kuby Błaszczykowskiego i uderzył bez przyjęcia w lewy róg irlandzkiej bramki. TAK JEST!

67 min. - lekkie przebudzenie Irlandczyków, ale nie ma zagrożenia dla bramki polskiej. Biało-czerwoni wciąż kontrolują sytuację i pracują na drugą bramkę.

80 min. - Polacy panują na boisku. Zmiany w naszej drużynie. Wchodzi Jodłowiec i Grosicki. Doskonała okazja Milika, bramkarz pewnie broni

90 min - nerwowo w końcówce, jeszcze rzut wolny dla Irlandii, ale później nasi rywale nie potrafili już stworzyć składnej akcji. KONIEC 1:0 i świetny początek Euro 2016.

POLSKA - IRLANDIA PÓŁNOCNA - bilans spotkań
Bilans bezpośrednich spotkań: Polacy wygrali 3 mecze, Irlandczycy z Północy również trzykrotnie byli górną, a jeden mecz zakończył się remisem (1:1) Bramki - 11:9 dla Polski

Polska - zawodnicy rezerwowi:
Bramkarze: Artur Boruc (AFC Bournemouth), Łukasz Fabiański (Swansea)
Obrońcy: Thiago Rangel Cionek (US Palermo), Jakub Wawrzyniak (Lechia Gdańsk), Bartosz Salamon (Cagliari)
Pomocnicy: Tomasz Jodłowiec (Legia Warszawa), Karol Linetty (Lech Poznań), Kamil Grosicki (Stade Rennes), Sławomir Peszko (Lechia Gdańsk), Piotr Zieliński (Empoli FC), Filip Starzyński (Zagłębie Lubin)
Napastnik: Mariusz Stępiński (Ruch Chorzów)

POLSKA - IRLANDIA NA ŻYWO - Polscy piłkarze już na stadionie - tak odjeżdżali spod hotelu [ZOBACZ]
Reprezentacja Polski na około półtorej godziny przed meczem z Irlandią Północną przyjechała na stadion Allianz Riviera w Nicei. Piłkarzy żegnała zgromadzona pod hotelem grupa kibiców.

POLSKA - IRLANDIA NA ŻYWO - POLACY TRENOWALI W NICEI
Reprezentacja Polski na niespełna 24 godziny przed pierwszym gwizdkiem meczu z Irlandią Północną trenowali na głównej płycie stadionu Allianz Riviera w Nicei.

W zajęciach uczestniczył również zmagający się z kontuzją kostki Kamil Grosicki, którego występ wciąż stoi pod znakiem zapytania.

POLSKA - IRLANDIA PÓŁNOCNA NA ŻYWO

- ostatni trening Polaków przed meczem [ZOBACZ]

POLSKA - IRLANDIA PŁN - EURO 2016

- NAWAŁKA: IRLANDIA TO CIĘŻKI PRZECIWNIK
Polska rozpocznie udział w Euro 2016 od meczu z Irlandią Północną. - Spodziewamy się bardzo trudnego, wymagającego, fizycznego meczu. Jest to bardzo ciężki przeciwnik.

Nie chcę rozmawiać o personaliach, drużyna Irlandii Północnej stanowi kolektyw, ich siłą jest gra zespołowa - powiedział Adam Nawałka

MECZ POLSKA IRLANDIA PÓŁNOCNA

KIBICE NA ULICACH NICEI PRZED MECZEM

MECZ POLSKA IRLANDIA PÓŁNOCNA KIBICE NA ULICACH NICEI PRZED MECZEM
MECZ POLSKA IRLANDIA PÓŁNOCNA KIBICE NA ULICACH NICEI PRZED MECZEM Bartek Syta

POLSKA - IRLANDIA PÓŁNOCNA - MECZ NA ŻYWO

- Krychowiak: Jesteśmy tu dzięki zespołowi!
- To, że jesteśmy tutaj we Francji na mistrzostwach Europy, to właśnie dzięki zespołowi. Jeżeli jakiś zawodnik będzie myślał inaczej, to szybko wrócimy do Polski po trzech meczach.

Uważam, że kolektyw to jest właśnie siła tej drużyny - powiedział Grzegorz Krychowiak przed meczem z Irlandią Północną, od którego polscy piłkarze rozpoczną udział w Euro 2016.

EURO 2016: Polska - Irlandia Północna

- KADRA POLSKI NA EURO 2016
Bramkarze: Artur Boruc (A.F.C. Bournemouth), Łukasz Fabiański (Swansea City), Wojciech Szczęsny (AS Roma)

Obrońcy: Thiago Cionek (US Palermo), Kamil Glik (Torino FC), Artur Jędrzejczyk (Legia Warszawa), Michał Pazdan (Legia Warszawa), Łukasz Piszczek (Borussia Dortmund), Bartosz Salamon (Cagliari Calcio), Jakub Wawrzyniak (Lechia Gdańsk).

Pomocnicy: Jakub Błaszczykowski (ACF Fiorentina), Kamil Grosicki (Stade Rennes), Tomasz Jodłowiec (Legia Warszawa), Bartosz Kapustka (Cracovia), Grzegorz Krychowiak (Sevilla FC), Karol Linetty (Lech Poznań), Krzysztof Mączyński (Wisła Kraków), Sławomir Peszko (Lechia Gdańsk), Filip Starzyński (Zagłębie Lubin), Piotr Zieliński (Empoli Calcio).

Napastnicy: Robert Lewandowski (Bayern Monachium), Arkadiusz Milik (Ajax Amsterdam), Mariusz Stępiński (Ruch Chorzów).

Przed turniejem Polacy zagrali dwa mecze towarzyskie - 1 czerwca z Holandią przegrali 1:2, 6 czerwca z Litwą był remis 0:0.