Ważne
  MATURA ROZSZERZONA 2017 JĘZYK POLSKI. Co było na maturze?...

  MATURA ROZSZERZONA 2017 JĘZYK POLSKI. Co było na maturze? [TEMATY, ARKUSZE CKE, ODPOWIEDZI]

  sz

  Gazeta Wrocławska

  Aktualizacja:

  Gazeta Wrocławska

  MATURA ROZSZERZONA - POLSKI - ARKUSZE CKE
  1/19
  przejdź do galerii

  MATURA ROZSZERZONA - POLSKI - ARKUSZE CKE ©MATURA ROZSZERZONA - POLSKI - ARKUSZE CKE

  MATURA ROZSZERZONA 2017 JĘZYK POLSKI. Uczniowie zdają dziś maturę pisemną z języka polskiego - najpierw była część podstawowa, o godz. 14 przystąpili do matury na poziomie rozszerzonym. SPRAWDŹ CO BYŁO NA MATURZE ROZSZERZONEJ Z POLSKIEGO – MATURA 2017 ROZSZERZONA JĘZYK POLSKI – PYTANIA, TEMATY, ODPOWIEDZI – ARKUSZE CKE.

  MATURA ROZSZERZONA 2017 JĘZYK POLSKI - TEMATY, ARKUSZE CKE  Matura 2017 język polski na poziomie rozszerzonym - znamy tematy, z którymi musieli się zmierzyć uczniowie, którzy przystąpili do matury z języka polskiego na poziomie rozszerzonym. Egzamin rozpoczął się o godz. 14 i uczniowie mogą pisać go do godz. 17, ale pierwsi maturzyści opuścili salę już po godz. 15.40.

  ROZSZERZONA MATURA Z POLSKIEGO - TEMATY


  Maturzyści na poziomie rozszerzonym mieli do wyboru dwa zadania. Pierwsze to interpretacja porównawcza dwóch wierszy - "Obraz cnoty" Marii Pawlikowskiej-Jasnorzewskiej i "Pan Cogito o cnocie". Zbigniewa Herberta.

  W drugim zadaniu był fragment tekstu o grotesce Wolfganga Kaysera, który maturzyści musieli poprawnie zinterpretować.[/cyt]

  MATURA ROZSZERZONA JĘZYK POLSKI – PYTANIA – ARKUSZE CKE  Pytania maturalne z języka polskiego na poziomie rozszerzonym będą na naszej stronie wieczorem.

  MATURA ROZSZERZONA Z POLSKIEGO  Matura 2017 – egzaminy pisemne potrwają do 20 maja, a ustne od 4 do 26 maja. Wyniki maturzyści poznają 30 czerwca.

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecane

   Wideo