Urzędnicy i dyrektorzy rozpoczęli rok szkolny [WIDEO]

  Urzędnicy i dyrektorzy rozpoczęli rok szkolny [WIDEO]

  AB

  Gazeta Wrocławska

  Gazeta Wrocławska

  Nowe liceum kreatywności, szkoła dla przyszłych weterynarzy i rozwój liceum plastycznego we Wrocławiu - takie plany na nadchodzące lata w dziedzinie edukacji stawia sobie wrocławski magistrat.
  Powierzenie stanowisk 35 dyrektorom wrocławskich placówek oświatowych i podziękowania dla 13 odchodzących dyrektorów - w poniedziałek prezydent Wrocławia Rafał Dutkiewicz i dyrektor Departament Edukacji Urzędu Miejskiego, Jarosław Delewski, rozpoczęli wraz z dyrektorami wrocławski szkół i przedszkoli rok szkolny 2016/2017.

  - Ostatni rok szkolny był niezwykle dobry dla wrocławskiej edukacji - mówił dyrektor Departamentu Edukacji, Jarosław Delewski i wyliczał, że powstało ponad tysiąc nowych miejsc dla przedszkolaków.

  Do połowy przyszłego roku mają zakończyć się rozbudowy przedszkoli przy ul. Piotrkowskiej, Zwycięskiej, Okulickiego, Suwalskiej, szkół podstawowych przy Stanisławowskiej i Rumiankowej. Powstaną także nowe zespoły szkolno-przedszkolne przy ul. Kłodzkiej i Głównej.

  Przy ulicy Kuronia trwa także budowa nowej siedziby V Liceum Ogólnokształcącego. Ma to być najnowocześniejsza szkoła w Polsce z boiskiem na dachu.

  Czytaj także

   Komentarze (1)

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   Ostatni rok...

   Mmm (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 2

   "Ostatni rok szkolny był niezwykle dobry dla wrocławskiej edukacji" - ile to szkół zlikwidowaliście w lutym? z 10 będzie???

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecamy

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama