Egzamin gimnazjalny 2017. Test przyrodniczy [PYTANIA,...

  Egzamin gimnazjalny 2017. Test przyrodniczy [PYTANIA, ARKUSZE CKE, ODPOWIEDZI]

  PB

  Gazeta Wrocławska

  Aktualizacja:

  Gazeta Wrocławska

  Egzamin gimnazjalny 2017. Test przyrodniczy [PYTANIA, ARKUSZE CKE, ODPOWIEDZI]
  1/28
  przejdź do galerii

  ©CKE

  Egzamin gimnazjalny 2017 - TEST PRZYRODNICZY. Część matematyczno-przyrodnicza- drugiego dnia egzaminu gimnazjalnego, uczniowie pisali test z biologii, chemii, geografii i fizyki. Pytania z testu przyrodniczego - na naszej stronie znajdziesz pytania i odpowiedzi z testu przyrodniczego. EGZAMIN GIMNAZJALNY 2017 TEST PRZYRODNICZY - PYTANIA, ODPOWIEDZI, ARKUSZE CKE.

  EGZAMIN GIMNAZJALNY 2017 BIOLOGIA  Uczniowie gimnazjum piszą egzamin kończący 3-letnie gimnazjum. W czwartek o godzinie 9.00 rozpoczęła się część matematyczno-przyrodnicza, składająca się z testu z biologii, chemii, fizyki i geografii.

  ODPOWIEDZI Z TESTU PRZYRODNICZEGO EGZAMIN GIMNAZJALNY 2017

  Część matematyczno-przyrodnicza [MATEMATYKA, BIOLOGIA, FIZYKA] egzaminu gimnazjalnego rozpoczęła się w czwartek, 20 kwietnia, o godzinie 9. Egzamin gimnazjalny rozpoczął się testem z przedmiotów przyrodniczych. Następnie o godzinie 11 będzie egzamin z matematyki.

  TEST PRZYRODNICZY NA EGZAMINIE GIMNAZJALNYM 2017 - PYTANIA Z TESTU PRZYRODNICZEGO  Podczas 60-minutowego egzaminu z biologii, chemii, fizyki i geografii gimnazjaliści musieli się zmierzyć z 24 pytaniami. Zdaniem uczniów test był bardzo trudny i niezrozumiały. - Nie rozumieliśmy pytań, bo to był zupełnie inny test od tych sprzed lat - mówią nam uczniowie.  Na teście przyrodniczym pojawiły się 24 pytania: po 6 z geografii, chemii, fizyki i biologii. Na egzaminie pojawił się m.in. tekst o kobiecie w ciąży, która miała styczność z wirusem i podano jej surowicę. Kobieta nigdy wcześniej nie była chora. Uczniowie musieli odpowiedzieć jak na zdrowie kobiety wpłynęło podanie surowicy.

  Pojawiały się również pytania zamknięte dotyczącego tego czy Azja jest jedynym kontynentem graniczącym z trzema oceanami: Atlantyckim, Spokojnym i Arktycznym. Uczniowie odpowiadali również na pytanie zamknięte "Co wykrywa skrobię?" oraz w którym kraju Słońce dwa razy w roku znajduje się w zenicie?

  CEMENT CZY KOKS? - to jedno z popularniejszych wśród uczniów zagadnień na egzaminie. Uczniowie na mapie Polski z terenami wyżynnymi zaznaczali, gdzie produkuje się cement. Nie zabrakło również pytania o ewolucję jeży w Europie i zmianę ich umaszczenia. Uczniowie narzekają, że było dużo liczenia, musieli obliczyć m.in. gęstość oraz drganie wahadła.

  EGZAMIN GIMNAZJALNY 2017: TEST PRZYRODNICZY - ODPOWIEDZI I ARKUSZE CKE  Arkusze CKE oraz odpowiedzi z egzaminy gimnazjalnego - test z BIOLOGII, CHEMII, FIZYKI I GEOGRAFII pojawi się później na naszej stronie. Odpowiedzi z chemii i biologii wkrótce na naszej stronie.

  Czytaj na następnej stronie ODPOWIEDZI Z TESTU PRZYRODNICZEGO EGZAMIN GIMNAZJALNY 2017
  1 »

  Czytaj także

   Komentarze (1)

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   Link: www.egzamingimn2017.tk

   Zgłoś naruszenie treści

   Arkusze i odpowiedzi jakby ktoś jeszcze nie widział

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecamy

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama