Dwa medale młodzieżowych mistrzostw Europy tenisistki stołowej z Wrocławia

PW
Natalia Bajor (z prawej) w grze drużynowej z Zuzanną Wożniak
Natalia Bajor (z prawej) w grze drużynowej z Zuzanną Wożniak materiały prasowe
Natalia Bajor, zawodniczka AZS-u UE Wrocław wywalczyła dwa brązowe medale mistrzostw Europy w tenisie stołowym w kategorii kadetów (do 15 lat) i juniorów (do 18 lat), które rozegrano w Schwechat pod Wiedniem.

Kadetka krążki zdobyła w mikście wraz z Patrykiem Zatówką oraz w deblu, wspólnie z Portugalką Ritą Fins. W grze indywidualnej odpadła w ćwierćfinale po nieszczęśliwej porażce 4:3 z Marią Malaniną z Rosji. Młodej Polce nie udało się wykorzystać dwóch piłek meczowych. W półfinale znalazła się Malanina, która ostatecznie zajęła 3. miejsce.

W grze drużynowej polska reprezentacja w składzie z zawodniczkami AZS-u UE (Natalia Bajor, Marta Chrabąszcz i Paulina Knyszewska) uplasowała się na 7. pozycji, podobnie jak nasi kadeci. W tej ekipie wystąpił m.in. Adrian Dugiel. Tenisista MLKS-u Śnieżnik Stronie Śląskie w grze indywidualnej odpadł w 1/8 finału.