Złotoryja: Pijany mężczyzna groził podpaleniem MOPS-u....

  Złotoryja: Pijany mężczyzna groził podpaleniem MOPS-u. Chciał wypłaty 200 złotych

  JEW

  Gazeta Wrocławska

  Aktualizacja:

  Gazeta Wrocławska

  Zdjęcie ilustracyjne

  Zdjęcie ilustracyjne ©Polska Press

  Na 3 miesiące do tymczasowego aresztu trafił mężczyzna zatrzymany przez złotoryjskich policjantów. W Złotoryjskim Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej chciał wymusić wypłatę 200 złotych świadczenia. Groził, że podpali budynek i znajdujących się w nim pracowników.
  Zdjęcie ilustracyjne

  Zdjęcie ilustracyjne ©Polska Press

  Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Złotoryi powiadomił policję o nietrzeźwym mężczyźnie, który przyszedł do ośrodka i zażądał od pracownic wypłaty świadczenia pieniężnego w kwocie 200 złotych. Kiedy spotkał się z odmową, zaczął grozić, że jeśli w ciągu kilku dni nie otrzyma pieniędzy, to wróci z kanistrem benzyny i podpali zarówno pracownice, jak i sam budynek.

  Policjanci wkroczyli do akcji. Mężczyzny nie było już w MOPSie, bo wrócił do domu. Tam został zatrzymany. 62-latek trafił na komendę, gdzie usłyszał zarzut stosowania groźby podpalenia MOPS-u. Zatrzymany mężczyzna jest znany złotoryjskim policjantom z wcześniejszych konfliktów z prawem.

  Wobec 62–latka sąd zastosował środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania. Za popełnione przestępstwo grozi mu teraz kara pozbawienia wolności nawet do 3 lat.

  Czytaj także

   Komentarze (1)

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Zdjęcie autora komentarza
   Niedługo w Eurolandzie

   Zazul

   Zgłoś naruszenie treści / 2 / 1

   Niedługo w Eurolandzie przyjdzie grupka "opalonych" i za to, że żyją będą kasę dostawać. Oni grozić nie będą, tylko najpierw jeden wybuchnie, a reszta uśmiechnięta i niewinna przyjdzie po to co im...rozwiń całość

   Niedługo w Eurolandzie przyjdzie grupka "opalonych" i za to, że żyją będą kasę dostawać. Oni grozić nie będą, tylko najpierw jeden wybuchnie, a reszta uśmiechnięta i niewinna przyjdzie po to co im się należy. Jak wyjdą uśmiechnięci, to OK, a jak smutni, to jeszcze jeden wybuchnie.zwiń

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecamy

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama