Zamiast Tunezji biura podróży proponują Albanię

  Zamiast Tunezji biura podróży proponują Albanię

  Grażyna Szyszka

  Gazeta Wrocławska

  Aktualizacja:

  Gazeta Wrocławska

  Niebezpieczeństwo zamachów wymusiły na turystach zmiany kierunków wakacyjnych wyjazdów. Niektóre propozycje mogą zaskoczyć!
  Biuro Podróży Itaka w Głogowie prowadzi rodzeństwo, od lewej: Klaudia Konarska-Karcz, Michał Konarski i Anita Konarska

  Biuro Podróży Itaka w Głogowie prowadzi rodzeństwo, od lewej: Klaudia Konarska-Karcz, Michał Konarski i Anita Konarska ©użyczone

  Egipt, Tunezja i Turcja to kraje, które przez ostatnie lata były wakacyjnym rajem dla Polaków. Niestety, wypoczynek w tych krajach stał się niebezpieczny, a przed podróżami do tych części świata ostrzega też Ministerstwo Spraw Zagranicznych. Choć wcale nie brakuje śmiałków, którzy mimo ryzyka nie wyobrażają sobie wakacji bez plaży w Tunezji, to jednak turystyczny biznes szuka nowych, równie atrakcyjnych, ale spokojnych zakątków. I okazuje się, że jest ich całkiem sporo, a oferty kuszą nie tylko luksusowymi hotelami, pięknymi widokami, ale też ceną.

  - Hitem w tym roku jest Albania - przyznaje Michał Konarski zastępca kierownika Biuro Podróży Itaka. - Co prawda klienci podchodzą do tej oferty jeszcze z dozą ostrożności, ale zapewniam, że jest to niesamowity kraj z pięknymi krajobrazami, plażami nad Adriatykiem, miastami i zabytki. Baza noclegowa też jest na wysokim poziomie, a dodatkowym atutem jest to, że Albania jest dla nas tanim krajem. Dobra kawa kosztuje tam około 2 złotych - dodaje.

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecamy

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama