Tajemnicza śmierć policjanta

  Tajemnicza śmierć policjanta

  Małgorzata Grabowska

  Gazeta Wrocławska

  Aktualizacja:

  Gazeta Wrocławska

  zdjęcie ilustracyjne

  zdjęcie ilustracyjne ©Krzysztof Kapica

  W nocy z 5 na 6 sierpnia tragicznie zginął bogatyński policjant - mł. Asp. Artur Owsiak, asystent Zespołu Dochodzeniowo - Śledczego Komisariatu Policji w Bogatyni. Choć od zdarzenia minęło już trochę czasu, wciąż niewiele wiadomo jak doszło do tragedii.
  zdjęcie ilustracyjne

  zdjęcie ilustracyjne ©Krzysztof Kapica

  Zdarzenie miało miejsce na drodze Bogatynia - Sieniawka. Funkcjonariusz wracał do domu ze służby. Jak się dowiedzieliśmy, okoliczności wypadku są bardzo tajemnicze. Z niewyjaśnionych przyczyn policjant najprawdopodobniej zjechał na pobocze, a następnie spadł ze skarpy. Samochód dachował. Nieznana jest dokładna godzina wypadku, ponieważ policja została poinformowana o zdarzeniu, a dokładnie o samochodzie znajdującym się w rowie, około godziny 5:00. Z naszych informacji wynika, że nie ma świadków wypadku, nikt w tym czasie nie został potrącony.

  Być może przyczyną tragedii była zwierzyna leśna? Okoliczności i przyczyny tego tragicznego wydarzenia bada obecnie Prokuratura Rejonowa w Zgorzelcu.

  - Policjant pozostawił żonę i syna. To wielka strata dla rodziny i dla całego środowiska policyjnego. Łączymy się w bólu z najbliższymi tragicznie zmarłego funkcjonariusza - mówi Mariola Kowalska ze zgorzeleckiej policji. Artur Owsiak miał 48 lat.

  Do służby w policji wstąpił w 2008 roku. W policji związany był głównie z pionem dochodzeniowo-śledczym. Należał do najbardziej doświadczonych funkcjonariuszy w Bogatyni. Niejednokrotnie swoją olbrzymią wiedzą wspierał wielu młodszych, mniej doświadczonych kolegów, którzy zawsze mogli liczyć na jego pomoc. - Środowisko policyjne straciło znakomitego fachowca, a rodzina wspaniałego męża i ojca - dodaje Kowalska.

  Mieszkańcy Bogatyni są w szoku. Śmierć funkcjonariusza wywołała duże poruszenie również w lokalnym środowisku.

  - To wielka strata. Artur miał 48 lat. Był młodym, uczciwym i wyspecjalizowanym policjantem. Nie jestem w stanie wyobrazić sobie bólu bliskich - mówi pan Adam, znajomy zmarłego.

  Czytaj także

   Komentarze (7)

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   Dochodzeniówka

   sede (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 10 / 5

   Dochodzeniówka, podczas dochodzeń natrafił na to, że koledzy ze służby są umoczeni w cięzkie sprawy, to powinien być główny kierunek śledztwa. Poza tym ypoutube redaktor Sumliński nagranie...rozwiń całość

   Dochodzeniówka, podczas dochodzeń natrafił na to, że koledzy ze służby są umoczeni w cięzkie sprawy, to powinien być główny kierunek śledztwa. Poza tym ypoutube redaktor Sumliński nagranie "Kilkuset m o r d e r có w rządzi Polską" o ciężarówkach ze żwirem i innych wypadkach czekających na niepokornych na drogachzwiń

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   Metaamfetamina.... Magdalena....Bogatynia

   Gość (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 15 / 2

   Bardzo te przypadki utraty życia osób z Bogatyni są podejrzane! Centrum produkcji metaamfetaminy i śmierć policjanta z wydziału śledczego ... prokuratura i policja zapewne wie wiele na ten temat...

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   Smutne, ale po co

   Czytelnik (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 6 / 11

   cały życiorys policjanta?

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   Ziolo

   Faza (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 10 / 40

   Pewnie wypil za dużo

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   Komu?

   gość (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 26 / 5

   Ciekawe komu się naraził?

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   A

   A (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 19 / 17

   A może poprostu przysnol nie doszukiwać się ufo i biednych zwierzątek .


   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   Eh

   Ja (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 3 / 2

   ZasnOles , to Ty na język polski.

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecane

   Wideo