Sportowcy odebrali wyróżnienia

    Sportowcy odebrali wyróżnienia

    Kacper Chudzik

    Gazeta Wrocławska

    Aktualizacja:

    Gazeta Wrocławska

    Sportowcy odebrali wyróżnienia
    1/50
    przejdź do galerii
    Najlepsi sportowcy i trenerzy z naszego miasta otrzymali z rąk prezydenta R. Rokaszewicza puchary za osiągnięcia w swoich dyscyplinach. Oto lista nagrodzonych!
    Chrobry Głogów S.A

    1.Amadeusz Żak

    2. Mateusz Dobrakowski

    3.Wiktor Kobiela

    4.Kamil Kotyla

    5. Igor Łuszczewski

    6.Maciej Magdziak

    7.Patryk Filipiak

    8.Filip Bielecki

    9.Błażej Mazan

    10. Gracjan Ertman

    11. Michał Śpiewak

    12.Krystian Chaberek

    13. Maciej Jankowiak

    14.Michał Budziszewski

    15.Bartosz Matysiak

    16.Maciej Malczak

    17.Krystian Lech (2004)

    18.Paweł Rząsa

    19.Przemysław Mazan

    20.Witold Masny



    Stowarzyszenie Piłki Ręcznej „ Chrobry”

    21. Damian Wojczak

    22. Jakub Nowak

    23. Michał Zimny

    24. Bartosz Szudzichowski

    25. Piotr Kupczyński

    26. Krzysztof Tomczyk

    27. Karol Skawiński

    28.Kacper Opiela

    29. Kurt Stolarz

    30. Gracjan Kmieć

    31. Kacper Łukaczyn

    32. Damian Szkudlarek

    33. Mateusz Berges

    34. Wojciech Łuczyk

    35. P iotr Sapian



    Stowarzyszenie Piłki Siatkowej „ Chrobry”

    36. Wojciech Tarnawczyk

    37. Mikołaj Niedbalec

    38. Bartosz Pawluś

    39. Michał Brychcy

    40. Jakub Izienicki

    41. Dominik Walenciej



    Automobilklub Głogów

    42. Karolina Jankowiak

    43. Dominik Bolewic

    44. Paweł Szturomski

    45. Paweł Pruszczyński

    46. Łukasz Chmiel



    Towarzystwo Cyklistów „Chrobry”

    47. Artur Jatczak

    48. Mateusz Husar

    49. Dawid Lewicki

    50. Bartosz Skrodziuk

    51. Radosław Bałd

    52. Bolesław Bałd



    Międzyszkolny Klub Sportowy „Piast” - sekcja pływacka

    53. Anna Patoła

    54. Marcelina Totoszko

    55. Nicole Wawrzeńczuk

    56. Zuzanna Adamczewska

    57. Dominik Łazarecki

    58. Andrzej Chalusiak

    59. Tomasz Skiba



    Sekcja Lekkiej Atletyki

    60. Marcin Wejchert

    61. Amadou Diallo

    62. Krzysztof Paliga

    63. Adrian Rosiński

    64. Grzegorz Wojnowski

    65. Bartosz Szymczak

    66. Przemysław Bielawa



    Sekcja Piłki Siatkowej Dziewcząt

    67. Wiktoria Aniszewska

    68. Magdalena Woźniak

    69. Julita Osipowicz

    70. Paulina Szczeblewska

    71. Magdalena Dworzańska

    72. Irena Dybczyńska-Bielawa



    Miejski Szkolny Związek Sportowy

    73. Beata Bielska

    74. Katarzyna Osuch

    75. Karolina Sarzyńska

    76. Sylwia Szczeblewska

    77. Maja Witczak

    78. Maja Siedlecka

    79. Tadeusz Pyszka

    80. Piotr Kaczmarek

    81. Piotr Kwieciński

    82. Natalia Węgrzyn

    83. Klaudia Bartkowiak

    84. Elżbieta Przybysz

    85. Kornelia Ściernicka

    86. Mariusz Madej

    87. Samanta Jardel

    88. Bartosz Kubiak

    89. Patryk Koprowski

    90. Andrzej Czerwiec



    Głogowskie Towarzystwo Tenisowe

    91. Adrianna Kluska

    92. Bartosz Karbownik

    93. Michał Osomański

    94. Alan Hapke

    95. Remigiusz Dopierała

    96. Mateusz Stusiński

    97. Bartosz Radoszewski

    98. Maciej Kulhawik



    MKS Basket Chrobry - Koszykówka Dziewcząt

    99. Dominika Dyja

    100. Wiktoria Prokop

    101. Gabriela Kuc

    102. Kamila Downar

    103. Wiktoria Olszak

    104. Miriam Michalczuk

    105. Zuzanna Graczyk

    106. Jolanta Grubecka-Rozkocha



    „Centrum Sportowe Głogowski Triathlon”

    107. Jacek Tyczyński

    108. Maciej Grembski

    109. Urszula Olejniczak

    110. Wiktoria Gładysz,

    111. Bartosz Woszczyński

    112. Piotr Czyż



    Głogowski Klub Judo

    113. Krzysztof Czekajło,

    114. Wiktoria Woźniak,

    115. Jakub Siodłak,

    116. Łukasz Kogut



    UKS „Legion” Głogów - Kick Boxing

    117. Maciej Domińczak

    118. Jerzy Kolendo

    119. Patrycja Kamińska

    120. Patryk Sagan

    121. Paweł Witkowski

    122. Oskar Rokaszewicz

    123. Oliwer Domińczak

    124. Dominik Bala

    Międzywojewódzki Klub Karate „ Kyokushin “

    125. Filip Olton

    126. Witold Szulc

    127. Magdalena Miękus

    128. Weronika Rosińska

    129. Damian Wolak

    130. Wiktoria Konatowska

    131. Edward Kozdra

    132. Sandra Prałat



    Stowarzyszenie Tenisa Stołowego

    133. Olimpia Marszałek

    134. Wiktoria Sosnowska

    135. Maciej Malczak

    136. Marian Marszałek



    Stowarzyszenie Brydża Sportowego

    137. Zygmunt Radek

    138. Wiesław Wiśniewski

    139. Adolf Bogusz



    Klub Sportowy „ Euromaster „ Chrobry Głogów

    140. Michał Długosz

    141. Piotr Pietruszko



    Sporty Siłowe - Wyciskanie Sztangi Leżąc

    142. Patryk Duraj

    Czytaj także

      Komentarze

      Dodajesz komentarz jako: Gość

      Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

      Liczba znaków do wpisania:

      zaloguj się

      Najnowsze wiadomości

      Zobacz więcej

      Najczęściej czytane

      Polecamy

      Wideo

      Gry On Line - Zagraj Reklama