Samochody warte 400 tys. zł odzyskane

  Samochody warte 400 tys. zł odzyskane

  MAL

  Gazeta Wrocławska

  Aktualizacja:

  Gazeta Wrocławska

  1/3
  przejdź do galerii

  ©arch. KWP we Wrocławiu

  Policjanci z Legnicy i Wrocławia zlikwidowali dziuplę ze skradzionymi samochodami z Niemiec, które były warte ok. 400 tys. zł.
  Kilka dni temu policjanci z Legnicy otrzymali zgłoszenie o skradzionym w Kochlicach samochodzie marki BMW. Funkcjonariusze odzyskali auto i zatrzymali 26-letniego mężczyznę, mieszkańca jednej z miejscowości w okolicach Legnicy.

  Policjanci, w miejscu, gdzie był ukryty pojazd, znaleźli części i dokumenty z innych skradzionych samochodów. Okazało się, że auta były kradzione głównie w Niemczech, a następnie przewożone do Polski i sprzedawane na części.


  Niektóre pojazdy zostały skradzione także na terenie naszego województwa. W zainteresowaniu złodziei były głównie drogie auta, takie jak audi i BMW. - Funkcjonariusze odzyskali trzy samochody, których szacunkowa wartość wynosi ok. 400 tysięcy złotych. Zostaną one wkrótce przekazane właścicielom. Policjanci odzyskali też jedno auto, które było już rozebrane oraz kilkadziesiąt części i podzespołów pochodzących ze skradzionych pojazdów - informuje asp. Wojciech Jabłoński z Komendy Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu.

  Policjanci zatrzymali do tej pory cztery osoby, jedną kobietę i trzech mężczyzn. Usłyszały one zarzuty kradzieży z włamaniem oraz paserstwa.

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecamy

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama