Policjanci po pościgu zatrzymali pirata drogowego

  Policjanci po pościgu zatrzymali pirata drogowego

  MAL

  Gazeta Wrocławska

  Gazeta Wrocławska

  Policjanci z komisariatu w Kudowie-Zdroju zatrzymali po pościgu kierowcę opla, który nie zatrzymał się do kontroli drogowej. Okazało się, że kierowca nie miał prawa jazdy. Teraz grozi mu do 5 lat więzienia.
  Funkcjonariusze policji podczas patrolowania ulic w Kudowie-Zdroju chcieli zatrzymać do kontroli drogowej kierowcę opla. Mężczyzna nie zatrzymał się i rozpoczął rajd ulicą jednokierunkową.

  - Funkcjonariusze ruszyli za nim w pościg. Po dojechaniu do końca utwardzonej drogi kierowca opla porzucił pojazd i kontynuował ucieczkę pieszo. Policjanci szybko zatrzymali mężczyznę. Podczas kontroli okazało się, że zatrzymany nie miał wymaganych dokumentów - informuje kom. Krzysztof Bal z komendy policji w Kłodzku.

  Zgodnie z nowym przepisami, które weszły w życie 1 czerwca, za nie zatrzymanie się do kontroli drogowej grozi kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

  Czytaj także

   Komentarze (3)

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   Kolejny pirat w czarnym Audi A4 kombi EL006PE

   Kierowca (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 19 / 4

   może Policja złapię pirata w czarnym Audi A4 kombi EL006PE ?
   Który dzisiaj koło 20:55 na skrzyżowaniu Żmigrodzka / Bałtycka wymuszał pierwszeństwo a potem przed skrzyżowaniem...rozwiń całość

   może Policja złapię pirata w czarnym Audi A4 kombi EL006PE ?
   Który dzisiaj koło 20:55 na skrzyżowaniu Żmigrodzka / Bałtycka wymuszał pierwszeństwo a potem przed skrzyżowaniem Żmigrodzka/Kasprowicza w kierunku mostów Trzebnickich jechał pod prąd na zderzenie czołowe a potem przejechał na czerwonym świetle przez to skrzyżowanie.
   Proszę Policję o sprawdzenie monitoringu a redakcje o przypilnowanie czy Policja zrobiła coś w tej sprawie.zwiń


   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   Dwa razy!

   Big John (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 1

   Dwa razy wyruchał!!!

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   aleś matołek

   ufffaaaaaa (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 15 / 4

   I ty, zamiast złożyć oficjalne doniesienie na policji, podpisane własnym nazwiskiem, piszesz o tym w gazecie na forum internetowym? I zakładasz, że policja czyta gazety i że w oparciu o twoje...rozwiń całość

   I ty, zamiast złożyć oficjalne doniesienie na policji, podpisane własnym nazwiskiem, piszesz o tym w gazecie na forum internetowym? I zakładasz, że policja czyta gazety i że w oparciu o twoje anonimowe bździny rozpocznie dochodzenie przeciwko być może bogu ducha winnemu człowiekowi? A może jesteś mu winien pieniądze i chcesz mu narobić kłopotów? Albo może wyruchał ci żonę i szukasz zemsty? Kto uwierzy w twoje duperele tu, na forum GW? Idź się lecz, psychiatra jest ponoć bez skierowania...zwiń

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecamy

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama