Podwójne zabójstwo w Wałbrzychu. Policja szuka trzech...

  Podwójne zabójstwo w Wałbrzychu. Policja szuka trzech mężczyzn (ZDJĘCIA)

  Sylwia Królikowska

  Gazeta Wrocławska

  Aktualizacja:

  Gazeta Wrocławska

  Podwójne zabójstwo w Wałbrzychu. Poszukiwany Piotr Frankowski, 45 lat
  1/5
  przejdź do galerii

  Podwójne zabójstwo w Wałbrzychu. Poszukiwany Piotr Frankowski, 45 lat ©fot. Policja

  Ciała dwóch mężczyzn odnalazła policja w mieszkaniu przy ul. Piłsudskiego w Wałbrzychu. Prawdopodobnie doszło do bójki po zakrapianym spotkaniu. Policja szuka trzech mężczyzn: Piotra Frankowskiego, Andrzeja Frankowskiego, Jarosława Wójcika.
  Na razie w tej sprawie jest wciąż więcej pytań, niż odpowiedzi. Wiadomo, że w poniedziałek wieczorem, w jednym z mieszkań przy ul. Piłsudskiego w Wałbrzychu zostały odnalezione ciała dwóch mężczyzn. To mieszkańcy Wałbrzycha: 46- i 50-letni. Jak ustaliliśmy, lokal służył głównie do organizowania zakrapianych spotkań. Prawdopodobnie jedno z nich zakończyło się tragicznie.

  Policja nie chce udzielać w tej sprawie informacji. Ale jak udało nam się nieoficjalnie ustalić, jeden z mężczyzn zginął prawdopodobnie od wielu ciosów nożem. Drugi - został pobity na śmierć.

  Wczoraj wieczorem wałbrzyska policja ogłosiła, że w związku z tą sprawą szuka trzech mężczyzn.
  Zaznacza jednak, że: „Osoby przedstawione na wizerunku mogą posiadać informacje na temat podwójnego zabójstwa na terenie Wałbrzycha”. Nie ma więc na razie mowy o tym, że to właśnie oni stoją za zabójstwem.

  - Policja prosi o przekazywanie wszelkich informacji na temat tych osób, a w szczególności ich miejsca pobytu - apelują mundurowi. Można się kontaktować telefonicznie na numery: alarmowy 997; oficera dyżurnego: (74) 84-20-234 lub osobiście w komendzie przy ul. Mazowieckiej 2.

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecamy

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama