Nowy numer „Strefy AGRO” od czwartku, 9 marca

  Nowy numer „Strefy AGRO” od czwartku, 9 marca

  MW

  Gazeta Wrocławska

  Gazeta Wrocławska

  Nowy numer Strefy AGRO dostępny jest od czwartku, 9 marca. Aby najnowszy numer magazynu trafił bezpośrednio do Twojego domu lub firmy, wystarczy zamówić prenumeratę, której koszt za 1 egzemplarz to tylko 3,50 zł. Można także zamówić wydanie elektroniczne.
  Nowy numer „Strefy AGRO” od czwartku, 9 marca
  O czym napiszemy?

  Z Wiktorem Szmulewiczem, prezesem Krajowej Rady Izb Rolniczych porozmawiamy o sytuacji w polskim rolnictwie i problemach, które trzeba rozwiązać w pierwszej kolejności.

  Napiszemy także o trwającym naborze wniosków na modernizację gospodarstw (obszary a, b,c ) oraz "Restrukturyzację małych gospodarstw" – zaplanowane na I kwartał 2017 roku. Poza tym sprawdzimy stan realizacji dopłat dotyczących naborów z 2016 roku.

  Przedstawimy przykłady inwestycji (np. chlewni, obór, magazynów) i porady ekspertów – na co warto zwracać uwagę, by potem mniej wydawać na przebudowę i poprawki. Także w kontekście pomocy na modernizację gospodarstw .


  Ewa Lech, podsekretarz stanu w ministerstwie rolnictwa opowie o zwalczaniu chorób zakaźnych, problemach z ochroną roślin oraz o rolniczym handlu detalicznym.

  Jesteśmy potentatem w produkcji pomidorów i przecieru pomidorowego, a polscy producenci tego towaru w 2016 roku dostawali za surowiec grosze. W „Strefie Agro” także o perspektywach tej branży.

  Partnerem wydania marcowego Strefy Agro jest Syngenta

  Ty też możesz otrzymać to wydanie! Zamów prenumeratę magazynu.
  Jeśli chcesz otrzymać aktualne wydanie Strefy Agro bezpośrednio do domu, wykonaj przelew na kwotę 3,50 zł (koszt przesyłki wydania) na poniższe dane: Polska Press sp. z o.o., ul. Domaniewska 45, nr konta: 39 1140 1010 0000 5438 0600 1001
  W temacie przelewu wpisując „Koszt wysyłki – Strefa Agro” oraz adres, na który mamy wysłać magazyn. Przykładowa treść tematu przelewu to: Koszt wysyłki – Strefa Agro, Jan Nowak, ul. Wiosenna 12, 00-940 Warszawa
  Możesz od razu zapłacić za kilka kolejnych wydań magazynu wpłacając wielokrotność kwoty 3,50 zł, czyli np. za trzy kolejne wydania wpłacając kwotę 10,50 zł.

  Jeśli chcesz otrzymać wydanie elektroniczne (w formie pdf) wyślij e-mail na adres Monika.Dobrowolska@polskapress.pl w temacie maila wpisując: Zamówienie - Strefa Agro oraz imię i nazwisko.

  Zapraszamy do prenumerowania.

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecamy

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama