Ważne
  Nowe sklepy w Glogovii

  Nowe sklepy w Glogovii

  Grażyna Szyszka

  Gazeta Wrocławska

  Aktualizacja:

  Gazeta Wrocławska

  Menadżerka galerii Ewa Brok i Patrycja Lenart, asystent biura Galerii Glogovia
  1/3
  przejdź do galerii

  Menadżerka galerii Ewa Brok i Patrycja Lenart, asystent biura Galerii Glogovia ©Grażyna Szyszka

  W nowej, otwartej w marcu Galerii Glogovia przybywa nowych sklepów.
  W Galerii Glogovia przy ulicy Piłsudskiego niebawem zostaną otwarte kolejne sklepy. Lada dzień na zakupy zaprosi „Kayookie” z torebkami, portfelami i torbami podróżnymi. Również w czerwcu ruszy apteka Zico i Salon T-mobile, a w prawym skrzydle handlowego obiektu, w sąsiedztwie supermarketu Piotr & Paweł trwają ostatnie przygotowania do uruchomienia lodziarni o nazwie „Prawdziwe lody”.

  Galeria Glogovia to pierwszy tego typu obiekt w naszym mieście, który został oddany do użytku w połowie marca tego roku. Właścicielem jest Grupa Saller, która postawiła galerię w niecałe dwa lata. Podczas marcowego otwarcia placówki, nie wszystkie lokale handlowe były jeszcze zajęte.

  - Obecnie zajętość Glogovii wynosi prawie 90 procent powierzchni handlowej - wyjaśnia Patrycja Lenart, asystent biura Galerii Glogovia. - W ostatnim czasie do naszej listy handlowców dołączyły sklepy z odzieżą męską „Bytom” oraz „Studio Optyk”. Niebawem w galerii powstanie również Biuro Obsługi mieszkańca urzędu miejskiego.


  Egzotyczne arabskie smaki i ... zdrowy Fit Bar  Na nowych najemców czeka też piętro obiektu. W sąsiedztwie pięciosalowego kina Cinema 3D powstanie dwupoziomowy, największy w mieście klub fitness o nazwie Kiko Plus. Oprócz wyposażonych sal do ćwiczeń i do squasha, będzie też Fit Bar serwujący zdrową żywność. Sportowy obiekt ma ruszyć we wrześniu tego roku.

  Smakosze egzotycznej kuchni będą mogli jej spróbować w barze Cleopatra, również na piętrze galerii. Lokal ma być czynny w ciągu najbliższych kilku tygodniu.

  Zabawy na Dzień Dziecka i impreza na Euro 2016

  Jak wynika z liczby odwiedzających galerię klientów, Glogovia stała się centrum handlowym miasta, które cieszy się sporą popularnością. Co weekend zakupy robi tam około 10 tysięcy osób.

  - Gdy już wszystkie lokale handlowe zostaną zajęte przez najemców zorganizujemy wówczas drugie, uroczyste otwarcie Glogovii - informuje Patrycja Lenart przy okazji zapraszając małych głogowian na organizowany w niedzielę, 5 czerwca Dzień Dziecka. Tego dnia imprezy dla dzieci potrwają od godz. 12 do 17.

  Galeria Glogovia zapowiada, że w czerwcu będzie się tam sporo działo, łącznie ze świętowaniem Euro 2016.

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecane

   Wideo