„Namierzył” desperata z Warszawy, który chciał się zabić

  „Namierzył” desperata z Warszawy, który chciał się zabić

  sz

  Gazeta Wrocławska

  Aktualizacja:

  Gazeta Wrocławska

  Szybka reakcja dyżurnego Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze pomogła na czas dotrzeć do mieszkańca Warszawy, który chciał się zabić.
  W poniedziałek, 2 stycznia około godziny 22 mieszkanka powiatu jeleniogórskiego zadzwoniła na telefon alarmowy jeleniogórskiej policji z informacją, że jej znajomy z internetu chce popełnić samobójstwo.

  - Kobieta od roku korespondowała z nim, ale nie znała jego bliższych danych. Posiadała jedynie szczątkowe informacje na jego temat - imię, wiek, miesiąc i dzień urodzenia. Wiedziała również, że choruje na depresję. Podczas wieczornej rozmowy znajomy poinformował ją, że chce się zabić i więcej już nie będą pisali ze sobą – mówi podinsp. Małgorzata Gorzelak z policji w Jeleniej Górze.

  Oficer dyżurny w ciągu kilku minut ustalił miejsce zamieszkania desperata i poinformował funkcjonariuszy z Warszawy o możliwym desperackim kroku mężczyzny. Stołeczni policjanci udali się pod wskazany adres. Okazało się, że mężczyzna jest w poważnym stanie i wymaga pomocy lekarskiej. Został odwieziony do szpitala.

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecane

   Wideo