Małe ligi [TABELE]

    Małe ligi [TABELE]

    Redakcja

    Gazeta Wrocławska

    Gazeta Wrocławska

    Małe ligi [TABELE]
    Sprawdź wyniki z ostatniego weekendu
    Małe ligi [TABELE]
    Saltex IV liga

    grupa zachodnia

    Zgorzelec - Strzegom 2:3, Wąsosz - Lubin 0:2, Chocianów - Warta Bolesławiecka 1:3, Szczedrzykowice - Jeżów Sudecki 4:1, Mirsk - Jelenia Góra 1:1, Wykroty - Głogów 1:3, Jędrzychowice - Bogatynia 2:1, Grębocice - Przemków 4:3



    1. Zagłębie II Lubin195080:9

    2. Orkan Szczedrzykowice184240:17

    3. Apis Jędrzychowice193841:26


    4. AKS Granit Strzegom193454:32

    5. Stal Chocianów193228:24

    6. Chrobry II Głogów192842:38

    7. Włókniarz Mirsk182824:19

    8. Orla Wąsosz192738:25

    9. Sparta Grębocice192738:45

    10. Karkonosze J. Góra192333:27

    11. Warta Bolesławiecka192230:38

    12. Piast Wykroty191937:54

    13. Nysa Zgorzelec191628:30

    14. Zamet Przemków191621:61

    15. Lotnik Jeżów Sudecki191316:52

    16. Granica Bogatynia191022:75



    Następna kolejka (15.04): Lubin - Wykroty, Głogów - Jędrzychowice, Jeżów Sudecki - Zgorzelec, Strzegom - Chocianów, Bogatynia - Mirsk, Jelenia Góra, Przemków - Wąsosz, Warta Bolesławiecka - Grębocice.

    grupa Wschodnia

    Nowa Ruda - Świdnica 1:0, Wołów - Kąty Wrocławskie 3:0, Sadowice - Goszcz 1:3, Bardo - Świebodzice 2:0, Ząbkowice Śląskie - Marcinkowice 1:0, Oleśnica - Kobierzyce 0:0, Wielka Lipa - Bielawa 0:1, Jaworzyna Śląska - Gać 1:2.



    1. Foto-Higiena Gać 19 53 53:18

    2. Polonia-Stal Świdnica 19 35 30:19

    3. Unia Bardo 19 33 43:32

    4. Pogoń Oleśnica 19 32 32:25

    5. Wiwa Goszcz 19 32 41:26

    6. MKP Wołów 19 31 34:28

    7. Bielawianka Bielawa 19 29 34:24

    8. Orzeł Ząbkowice Śl. 19 27 27:28

    9. Karolina Jaworzyna Śl. 19 26 28:37

    10. Sokół Wielka Lipa 19 25 34:30

    11. Bystrzyca Kąty Wroc.192223:41

    12. GKS Kobierzyce 19 22 34:29

    13. Victoria Świebodzice 19 22 28:35

    14. Sokół Marcinkowice 19 15 22:34

    15. Piast Nowa Ruda 19 12 17:41

    16. Orzeł Sadowice 19 10 16:49



    Następna kolejka (15.04): Bielawa - Bardo, Świebodzice - Sadowice, Goszcz - Wołów, Kąty Wrocławskie - Jaworzyna Śląska, Gać - Oleśnica, Kobierzyce - Nowa Ruda, Świdnica - Ząbkowice Śląskie, Marcinkowice - Wielka Lipa GB

    Klasa okręgowa - Legnica

    Stowarzyszenie Siedliska - Chojnowianka Chojnów 2:0, Huta Przemków - Odra Ścinawa 2:0, Czarni Rokitki - Odra Chobienia 3:1, Rodło Granowice - Górnik Złotoryja 3:2, Kuźnia Jawor - Konfeks Legnica 1:0, Grom Gromadzyń-Wielowieś - Kaczawa Bieniowice (przełożony na 26.04), Iskra Kochlice - Iskra Księginice 0:4.

    1. Odra Ścinawa204353:16

    2. Iskra Księginice204257:26

    3. Górnik Złotoryja194044:25

    4. Prochowiczanka 203845:28

    5. Kuźnia Jawor203648:25

    6. Grom Gromadzyń-W.183036:35

    7. Konfeks Legnica202828:28

    8. Dąb Stowarzyszenie S.202843:36

    9. Huta Przemków202740:36

    10. Czarni Rokitki202231:56

    11. Iskra Kochlice192224:39

    12. Odra Chobienia202240:53

    13. Rodło Granowice201733:57

    14. Kaczawa Bieniowice191733:54

    15. Chojnowianka Chojnów191725:43

    16. Przyszłość Prusice201425:54



    Następna kolejka (15-16.04): Prochowice - Kochlice, Księginice - Gromadzyń-Wielowieś, Bieniowice - Jawor, Legnica - Granowice, Złotoryja - Rokitki, Chobienia - Przemków, Ścinawa - Siedliska, Chojnów - Prusice.

    Klasa A - Legnica Grupa I

    LZS Buczyna - Dragon Jaczów 0:4, Zawisza Serby - Victoria Siciny 6:1, Iskra Droglowice - Victoria Parchów 3:5, Gwardia Białołęka - Sokół Jerzmanowa 7:1, Zryw Kotla - Pogoń Góra 1:3, LZS Komorniki - Płomień Radwanice 0:2, Korona Czernina - Orzeł Czerna 2:0, Łagoszowia Łagoszów - Mieszko Ruszowice 1:5.



    1. Płomień Radwanice205374:22

    2. Pogoń Góra204769:30

    3. Dragon Jaczów194259:33

    4. Zawisza Serby193884:47

    5. LZS Buczyna203660:40

    6. Gwardia Białołęka203564:36

    7. Mieszko Ruszowice203478:44

    8. Victoria Parchów203463:41

    9. Sokół Jerzmanowa202657:58

    10. Victoria Siciny202438:51

    11. Łagoszowia Łagoszów202038:68

    12. Korona Czernina202034:72

    13. LZS Komorniki201935:73

    14. Orzeł Czerna201438:69

    15. Iskra Droglowice18736:67

    16. Zryw Kotla20616:92



    Następna kolejka (22-23.04): Jaczów - Łagoszów, Ruszowice - Czernina, Czerna - Komorniki, Radwanice - Kotla, Góra - Białołęka, Jerzmanowa - Droglowice, Parchów - Serby, Siciny - Buczyna.



    Grupa II

    Albatros Jaśkowice - Sparta Rudna 0:7, Unia Miłoradzice - Fortuna Obora 1:5, Polgeo Lusina - Relaks Szklary Dolne 3:0 (walkower), Błękitni Koskowice - Orzeł Mikołajowice 3:6, Czarni Dziewień - Ikar Miłogostowice 2:4, Sparta Parszowice - Wilki Różana 4:2, Górnik Lubin - KS Legnickie Pole 1:3, Mewa Kunice - Zryw Kłębanowice 2:5.



    1. Sparta Rudna2055126:20

    2. KS Legnickie Pole205167:18

    3. Ikar Miłogostowice194795:22

    4. Górnik Lubin204153:29

    5. Sparta Parszowice204077:45

    6. Zryw Kłębanowice203671:42

    7. Orzeł Mikołajowice203445:55

    8. Wilki Różana202973:45

    9. Fortuna Obora202879:74

    10. Czarni Dziewień202345:60

    11. Albatros Jaśkowice202349:53

    12. Unia Miłoradzice201848:80

    13. Mewa Kunice191331:87

    14. Polgeo Lusina201231:83

    15. Błękitni Koskowice201245:120

    16. Relaks Szklary Dolne20320:122



    Następna kolejka (22-23.04): Kunice - Jaśkowice, Kłębanowice - Lubin, Legnickie Pole - Parszowice, Różana - Dziewień, Miłogostowice - Koskowice, Mikołajowice - Lusina, Szklary Dolne - Miłoradzice, Obora - Rudna.



    Grupa III

    Bazalt Piotrowice - Skora Jadwisin 0:3, Zjednoczeni Snowidza - Radziechowianka Radziechów 1:1, Błękitni Kościelec - Fenix Pielgrzymka 3:1, Burza Gołaczów - Orzeł Zagrodno 2:7, Wilkowianka Wilków - Nysa Wiadrów 2:2, Park Targoszyn - GKS Męcinka 0:4, Huragan Proboszczów - Sokół Krzywa.



    1. GKS Męcinka184965:14

    2. Skora Jadwisin194778:31

    3. Orzeł Zagrodno193767:35

    4. Nysa Wiadrów183650:23

    5. Fenix Pielgrzymka193460:41

    6. Błękitni Kościelec183151:34

    7. Sokół Krzywa182736:38

    8. Park Targoszyn192646:51

    9. Huragan Proboszczów182647:30

    10. Wilkowianka Wilków182538:34

    11. Czarni II Rokitki181939:56

    12. Bazalt Piotrowice191622:69

    13. Zjednoczeni Snow.181017:68

    14. Radziechowianka191025:73

    15. Burza Gołaczów18833:77



    Następna kolejka (22-23.04): Piotrowice - Jadwisin, Snowidza - Radziechów, Kościelec - Pielgrzymka, Gołaczów - Zagrodno, Wilków - Wiadrów, Targoszyn - Męcinka, Proboszczów - Krzywa.

    Klasa B - Legnica

    Grupa I

    LZS Retków - Błysk Studzionki 0:3 (walkower), Sokół Niechlów - Odra Grodziec Mały 0:2, Sparta Przedmoście - Skarpa Orsk 3:2, Tęcza Kwielice - Błyskawica Luboszyce 3:4, Victoria Tymowa - LZS Żelazny Most 7:0, Viktoria Borek - Wiewierzanka Wiewierz 7:4.



    1. Wiewierzanka Wiewierz163571:44

    2. Sparta Przedmoście163245:31

    3. Tęcza Kwielice162950:35

    4. Błysk Studzionki162852:34

    5. Kłos Moskorzyn152836:25

    6. Błyskawica Luboszyce152745:28

    7. Viktoria Borek152451:47

    8. Victoria Tymowa162139:36

    9. Skarpa Orsk151941:38

    10. Odra Grodziec Mały151530:37

    11. LZS Żelazny Most161325:58

    12. Sokół Niechlów16425:75

    13. LZS Retków151526:48

    Następna kolejka (22-23.04): Studzionki - Borek, Wiewierz - Tymowa, Żelazny Most - Kwielice, Moskorzyn - Przedmoście, Orsk - Niechlów, Grodziec Mały - Retków.



    Grupa II

    Kupryt 02 Sucha Górna - Unia Szklary Górne 0:3, Zamet II Przemków - Stal II Chocianów 0:3, Amator Wierzchowice - LZS Nowa Wieś Lubińska 3:1, GLKS Gaworzyce - Perła Potoczek, Huzar Raszówka - LZS Koźlice 1:3, Kalina Sobin - Victoria Niemstów 5:0.



    1. Stal II Chocianów184594:22

    2. Unia Szklary Górne174497:15

    3. Kalina Sobin184363:28

    4. Victoria Niemstów173447:49

    5. Kryształ Chocianowiec172842:39

    6. Transportowiec Kłop.172731:37

    7. LZS Koźlice172651:45

    8. Perła Potoczek162658:39

    9. Zamet II Przemków161942:46

    10. Amator Wierzchowice181935:40

    11. Kupryt 02 Sucha G.181733:66

    12. LZS Nowa Wieś Lub.181231:63

    13. Huzar Raszówka18922:85

    14. GLKS Gaworzyce17114:86



    Następna kolejka (22-23.04): Niemstów - Raszówka, Koźlice - Gaworzyce, Potoczek - Wierzchowice, Nowa Wieś Lubińska - Przemków II, Chocianów II - Sucha Górna, Szklary Górne - Kłopotów.



    Grupa III

    Lubiatowianka Lubiatów - Gryf Olimpia Krotoszyce 7:1, LZS Biała - Czarni Miłkowice 1:6, Mewa Goliszów - Iskra Niedźwiedzice 9:0, Sokół II Krzywa - Iskra II Kochlice 0:6, Olimpia Olszanica - Huragan Nowa Wieś Złotoryjska 1:5, Orlik Okmiany - Start Osetnica 1:1, Płomień Michów - Polonia Ernestynów 3:0 (walkower).



    1. Płomień Michów174781:16

    2. Czarni Miłkowice1746120:21

    3. Lubiatowianka Lub.173560:49

    4. Huragan Nowa Wieś Zł.173377:52

    5. Iskra II Kochlice172766:56

    6. Mewa Goliszów172467:50

    7. Sokół II Krzywa172136:65

    8. Gryf Olimpia Krot.172170:70

    9. Start Osetnica172057:72

    10. Orlik Okmiany172051:53

    11. LZS Biała171229:79

    12. Olimpia Olszanica171041:114

    13. Iskra Niedźwiedzice17930:96

    14. Polonia Ernestynów172155:47



    Następna kolejka (22-23.04):Krotoszyce - Michów, Ernestynów - Okmiany, Osetnica - Olszanica, Nowa Wieś Złotoryjska - Krzywa II, Kochlice II - Goliszów, Niedźwiedzice - Biała, Miłkowice - Lubiatów.



    Grupa IV

    Krokus Kwiatkowice - LZS Budziszów Wielki 2:0, Kuźnia II Jawor - Korona Kawice 5:2, Chełmy Chełmiec Piotrowice - Unia Rosochata 1:3, Gama Ujazd Górny - Orzeł Konary 4:2, Orzeł Pichorowice - Czarni Golanka Dolna 3:1, Polder-a Damianowo - Zjednoczeni Gościsław 3:0, Cicha Woda Tyniec Legnicki - Ikar II Miłogostowice 6:2.



    1. Krokus Kwiatkowice174464:15

    2. LZS Budziszów Wielki174151:26

    3. Cicha Woda Tyniec L.173766:28

    4. Unia Rosochata173469:34

    5. Kuźnia II Jawor173251:26

    6. Chełmy Chełmiec P.173149:29

    7. Korona Kawice172835:28

    8. Zjednoczeni Gościsław172847:38

    9. Ikar II Miłogostowice172264:48

    10. Polder-a Damianowo171832:44

    11. Orzeł Konary171242:70

    12. Orzeł Pichorowice17921:66

    13. Gama Ujazd Górny17820:109

    14. Czarni Golanka Dolna17425:75



    Następna kolejka (22-23.04): Budziszów Wielki - Tyniec Legnicki, Miłogostowice II - Damianowo, Gościsław - Pichorowice, Golanka Dolna - Ujazd Górny, Konary - Chełmiec Piotrowice, Rosochata - Jawor II, Kawice - Kwiatkowice.



    Grupa V

    Górnik II Złotoryja - Sokół Sokołowiec 8:1, Tatra Krzeniów - Przyszłość II Prusice 1:0, Iskra Jerzmanice Zdrój - Płomień Nowa Wieś Grodziska 3:4, LZS Dobków - Platan Sichów 4:1, Lechia Rokitnica - Orzeł Wojcieszyn 3:4, LZS Lipa - LZS Nowy Kościół 4:0.



    1. LZS Lipa143753:15

    2. LZS Nowy Kościół143759:18

    3. Iskra Jerzmanice Z.142442:36

    4. Tatra Krzeniów142240:31

    5. Lechia Rokitnica142041:36

    6. Płomień Nowa Wieś G.141935:34

    7. Platan Sichów141936:41

    8. Górnik II Złotoryja141843:46

    9. Orzeł Wojcieszyn141742:40

    10. LZS Dobków141420:44

    11. Przyszłość II Prusice141324:38

    12. Sokół Sokołowiec14417:73



    Następna kolejka (22-23.04):Lipa - Złotoryja II, Nowy Kościół - Rokitnica, Wojcieszyn - Dobków, Sichów - Jerzmanice Zdrój, Nowa Wieś Grodziska - Krzeniów, Prusice II - Sokołowiec

    Czytaj także

      Komentarze

      Dodajesz komentarz jako: Gość

      Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

      Liczba znaków do wpisania:

      zaloguj się

      Najnowsze wiadomości

      Zobacz więcej

      Najczęściej czytane

      Polecamy

      Wideo

      Gry On Line - Zagraj Reklama