Kierowca bez prawa jazdy, a w aucie narkotyki

  Kierowca bez prawa jazdy, a w aucie narkotyki

  WSK

  Gazeta Wrocławska

  Gazeta Wrocławska

  Policjanci z Legnicy w trakcie kontroli samochodu zatrzymali dwóch mężczyzn. Kierowca auta nie miał prawa jazdy, a jego pasażer kradł przewody i przewoził narkotyki. Policja wyjaśnia okoliczności tej sprawy.
  Policjanci z patrolu nocnego o godzinie 3 otrzymali zgłoszenie o samochodzie zaparkowanym przy jednym z legnickich ogrodów działkowych. Zdarzały się tam włamania, więc funkcjonariusze pojechali na miejsce, by ustalić, czy samochód ma związek z tą sprawą.

  W aucie zauważyli dwóch mężczyzn. Jednego, który kierował wolno jadącym autem i drugiego – trzymającego i ciągnącego za sobą przewody elektryczne. Zatrzymali auto do kontroli.

  – Okazało się, że kierowca ma cofnięte uprawnienia do prowadzenia pojazdów – mówi kom. Kamil Rynkiewicz z dolnośląskiej policji. W samochodzie i miejscu zamieszkania jednego z mężczyzn, policjanci znaleźli łącznie 26 porcji metamfetaminy. Zatrzymali obu mężczyzn i zabezpieczyli samochód.

  Funkcjonariusze wyjaśniają teraz wszystkie okoliczności sprawy, w tym także to, czy podejrzani mają na swoim koncie kradzieże na działkach i włamania do altan. Za posiadanie środków odurzających grozi kara do 3 lat więzienia.

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecamy

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama