Kibice kontra Szajowska

  Kibice kontra Szajowska

  Kacper Chudzik

  Gazeta Wrocławska

  Aktualizacja:

  Gazeta Wrocławska

  Kibice kontra Szajowska

  ©Chrobry Głogów

  Protest miłośników Chrobrego Głogów. Podczas meczu ze Stomilem zabrakło dopingu. Wszystko przez kontrolę policji
  Kibice kontra Szajowska

  ©Chrobry Głogów

  Gorąco robi się między władzami Chrobrego Głogów, a częścią kibiców piłkarskiej drużyny z naszego miasta. Podczas ostatniego meczu pomarańczowo-czarnych, fani drużyny zrezygnowali z głośnego dopingu oraz oprawy spotkania. Zrobili to w ramach protestu po tym, jak w pomieszczeniach przeznaczonych dla szykujących oprawę kibiców pojawiła się policja z psem tropiącym w poszukiwaniu rac. Kibice nazwali takie zachowanie prześladowaniem i na stronie internetowej zagorzałych fanów opublikowali oświadczenie, w którym oskarżają prezes spółki Emilię Szajowską o nasłanie na nich policji.

  W oświadczeniu czytamy m.in.: „Decyzją Prezes spółki Chrobry Głogów S.A., Emilii Szajowskiej, głogowska Policja (wraz z psem tropiącym) kilkukrotnie przeprowadziła kontrolę pomieszczeń zajmowanych przez Klub Kibica. Podobna sytuacja miała miejsce podczas wchodzenia na stadion. Nie do końca wiadomo, jaki był cel tego typu działań, jednak nie przypominamy sobie podobnych sytuacji w przeszłości - nigdy nie byliśmy inwigilowani w taki sposób, dlatego obecna sytuacja jest dla nas niezrozumiała.

  Wydarzenia, które miały miejsce w dniu meczu ze Stomilem Olsztyn nie są jednak jedynym argumentem potwierdzającym pogarszające się relacje z Klubem oraz represje ze strony Policji. Od dłuższego czasu docierają do nas informacje o złym zarządzaniu spółką przez Panią Emilię Szajowską.”

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecane

   Wideo