Karpacz: sprzedawal alkohol bez zezwolenia. Dostanie grzywnę

  Karpacz: sprzedawal alkohol bez zezwolenia. Dostanie grzywnę

  PB

  Gazeta Wrocławska

  Gazeta Wrocławska

  Policjanci i strażnicy miejscy z Karpacza zatrzymali właściciela jednego ze sklepów, który sprzedawał alkohol bez zezwolenia. Funkcjonariusze zabezpieczyli łącznie kilkadziesiąt butelek i puszek wina oraz piwa.
  Funkcjonariusze z Karpacza sprawdzali 27 i 28 lipca czy sprzedawcy respektują przepisy ustawy o wychowaniu w trzeźwości i przeciwdziałaniu alkoholizmowi. W trakcie działań uzyskali informację, że właściciel jednego ze sklepów najprawdopodobniej oferuje do sprzedaży alkohol bez wymaganego zezwolenia.

  - Na miejscu policjanci i strażnicy miejscy zastali właściciela sklepu, 56-letniego mieszkańca Karpacza. Na półkach wystawiony był różnego rodzaju alkohol. Kontrolujący ustalili, że faktycznie sprzedaż alkoholu w sklepie jest nielegalna, gdyż mężczyzna nie posiada stosownego zezwolenia. Policjanci zabezpieczyli w tej sprawie łącznie kilkadziesiąt butelek i puszek alkoholu różnych marek - przyznaje Edyta Bagrowska z jeleniogórskiej policji.

  Funkcjonariusze wyjaśniają okoliczności tej sprawy. Teraz mężczyzna za popełniony czyn odpowie przed sądem, gdzie grozi mu za to kara grzywny w wysokości od 100 zł do 720 tys. zł.

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecamy

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama