Grębocicki Fun Park już otwarty

  Grębocicki Fun Park już otwarty

  Kacper Chudzik

  Gazeta Wrocławska

  Aktualizacja:

  Gazeta Wrocławska

  Grębocicki Fun Park już otwarty
  1/43
  przejdź do galerii
  Na oficjalnym otwarciu Fun Parku nie zabrakło mieszkańców z terenu całej gminy. Zwłaszcza dzieci chętnie go przetestowały
  Kiedyś obiekt ten nazywany był po prostu boiskiem przy cmentarzu, albo starym boiskiem. Teraz na jego miejsce powstał w Grębocicach Fun Park. Na jego otwarciu pojawiło się wielu mieszkańców gminy, którzy będą z niego korzystać. Na obiekt składa się boisko sportowe, teren rekreacyjny z fontanną oraz duży plac zabaw. Fun Park ma bowiem służyć ludziom w każdym wieku.

  - Myślę, że ten obiekt spełni wymagania wszystkich mieszkańców.
  Otworzyliśmy go teraz, ale najlepszy efekt będzie widoczny dopiero wiosną, gdy zazielenią się tu drzewa. W dodatku wtedy będzie działała fontanna, bo na zimę trzeba ją przecież wyłączyć - mówi wójt Roman Jabłoński.

  Budowa Fun Parku trwała blisko rok. Kosztowała około 2 miliony złotych. Jak mówią nam mieszkańcy, których spotkaliśmy na otwarciu, to obiekt wart tych pieniędzy.

  - Jest tu bardzo fajnie. Na pewno będziemy odwiedzać Fun Park. Przyjdę tu z tatą na boisko, a czasem na plac zabaw - mówił nam Michał z Przedszkola Publicznego w Grębocicach.

  Podczas otwarcia Fun Parku wręczona została również nagroda dla osoby, która wymyśliła nazwę. Była to Kamila Pachurka, która przyznała, że pomysł był spontaniczny.

  - Krótkie nazwy się sprawdzają, są w końcu skateparki, aquaparki. To dlaczego nie może być Fun Park - mówiła pani Kamila.

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecamy

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama