Głogów: Ukradł pieniądze z salonu gier, bo wpadł w kłopoty...

  Głogów: Ukradł pieniądze z salonu gier, bo wpadł w kłopoty finansowe

  ATA

  Gazeta Wrocławska

  Aktualizacja:

  Gazeta Wrocławska

  Głogów: Ukradł pieniądze z salonu gier, bo wpadł w kłopoty finansowe

  ©Polska Press Grupa

  33-latek okradł salon gier w Głogowie. Wykorzystał nieuwagę pracującej tam koleżanki i ukradł 1000 zł. Przyznał się do kradzieży.
  Głogów: Ukradł pieniądze z salonu gier, bo wpadł w kłopoty finansowe

  ©Polska Press Grupa

  Do zdarzenia doszło 11 marca. 33-latek odwiedził znajomą w salonie z automatami do gier przy ul. Niedziałkowskiego w Głogowie. Kobieta przygotowywała pieniądze z utargu dla właściciela: zapakowała 1000 zł do torebki. Gdy na chwilę odeszła, znajomy wykorzystał jej nieuwagę i ukradł torebkę z pieniędzmi. Kobiecie powiedział niespodziewanie, że musi już wracać do domu. Pracownica punktu szybko się zorientowała, że pieniądze zniknęły razem z mężczyzną. Zaalarmowała policję.

  W pościg ruszyli głogowscy funkcjonariusze. Krótko po kradzieży dostrzegli podejrzanego na przystanku autobusowym, niedaleko salonu gier. Złodziej stawiał opór, więc policjanci musieli go obezwładnić. 33-latek tłumaczył, że jest uzależniony od gier hazardowych, wpadł w kłopoty finansowe i z tego powodu ukradł pieniądze.

  Funkcjonariusz odzyskali skradzione pieniądze. Podejrzany przyznał się do kradzieży i zdecydował się na dobrowolne poddanie się karze. Jeśli sąd przychyli się do jego prośby, będzie musiał zapłacić grzywnę w wysokości 1000 zł oraz zwrócić koszty sądowe.

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecamy

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama