Gimnazjaliści z nagrodami.

    Gimnazjaliści z nagrodami. Zapracowali na sukces

    Grażyna Szyszka

    Gazeta Wrocławska

    Aktualizacja:

    Gazeta Wrocławska

    Gimnazjaliści z nagrodami.  Zapracowali na sukces
    1/136
    przejdź do galerii

    ©Grażyna Szyszka

    Gimnazjum nr 3 Nagrody i wyróżnienia podczas wielkiej gali talentów.
    Gimnazjum nr 3 w Głogowie nagrodziło zdolnych uczniów swojej szkoły. Podczas uroczystej, 18. Gali Talentów zostały wręczone medale za wyniki w nauce. Brązowe dla uczniów klas pierwszych, srebrne dla drugich, którzy utrzymali świetne wyniki, a złote przeznaczone są dla uczniów klas trzecich, którzy przez cały okres nauki w gimnazjum uzyskali wysoką średnią ocen. Podczas gali wręczane są też certyfikaty talentów gimnazjalistów. To wyróżnienia za szczególne osiągnięcia m.in. w sporcie, plastyce, czy muzyce oraz w wolontariacie. Nagradzana jest nawet stuprocentowa frekwencja w szkole.

    - Gala to podsumowanie pierwszego semestru i nagroda za pracę naszych uczniów - mówi Agnieszka Konsewicz, wicedyrektor ds wychowawczych G3. - Nagradzamy też za talenty, które wielu z nich posiada i rozwija. Nagrody zapewne cieszą i jednocześnie motywują. Jesteśmy dumni z ich osiągnięć.

    Podczas gali podziękowania odbierają też rodzicie oraz przyjaciele szkoły, którzy w różny sposób ją wspierają. Uroczystość zorganizowano w Miejskim Ośrodku Kultury. Wyróżnienia wręczała dyrektor szkoły Małgorzata Nowakowska i zaproszeni goście.

    Medale otrzymali:

    1 . Oleśniewicz Agata - najwyższa śr. kl. 3 - 5,71 złoty

    2. Hasal Małgorzata -najwyższa śr kl.2 - 5,59 srebrny

    3. Rybak Daria srebrny

    4. Gabrysz Zuzanna złoty

    5. Kutyła Jakub srebrny

    6. Bielawska Martyna złoty

    7. Hudziak Aleksandra złoty

    8. Kwiatkowska Zuzanna złoty

    9. Wojtalik Julia złoty

    10. Lesiuk Aleksandra-najwyższa śr kl.1 - 5,20 brązowy

    11. Bartlewska Natalia brązowy

    12. Budkowska Justyna brązowy

    13. Kierczyńska Martyna srebrny

    14. Ciesielska Alicja srebrny

    15 Huchrak Cyprian srebrny

    16. Piotrowski Dawid srebrny

    17. Pakiet Zuzanna brązowy

    18. Zielińska Hanna brązowy

    19. Łukasz Kozakiewicz srebrny

    20. Sagan Michalina srebrny

    21. Chodor Jagoda srebrny

    22. Antczak Oliwia srebrny

    23. Bala Anna złoty

    24. Rutkowski Bartosz brązowy

    25. Gieraga Michalina srebrny

    26. Izbiańska Kaja srebro

    27. Kościańska Adriana brązowy

    28. Brychcy Tomasz srebrny

    29. Jacyszyn Julia srebrny

    30. Stasiak Karolina srebrny

    31. Seweryn Julia srebrny

    32. Krzywicki Eryk brązowy

    33. Maciejewska Zuzanna brązowy

    34.Nawrocki Kamil brązowy

    35. Chojnacka Paula złoty

    36. Kwiatkowska Julia złoty

    37. Chorążak Jakub brązowy

    38. Kmieciak Sylwia brązowy

    39. Wójcik Agata brązowy

    40. Morgowska Marlena brązowy

    41. Pawełoszek Kacper brązowy

    42 Straszecka Iga brązowy

    43. Kajetan Sołtysiak złoty

    44. Puch Sandra brązowy

    45. Bogusz Michał brązowy

    46. Szymankiewicz Patryk brązowy

    47. Wrembel Anita brązowy

    48. Vaśićek Michaela brązowy

    49. Raczkowska Kaja brązowy

    50. Budzyna Agata brązowy

    51. Burgiel Julia złoty

    52. Abramowicz Aleksandra złoty

    53 . Grześkowiak Adrianna srebrny

    54. Ratajczak Jagoda srebrny

    55 .Grombik Sandra brązowy

    56. Ertman Gracjan złoty

    57 .Partyka Julia złoty

    58. Dudkowiak Arkadiusz złoty

    59. Skrzypczak Jakub srebrny

    60. Kieca Nataniel brązowy

    61. Pasiak Marcelina srebrny

    62. Sanchez Nina srebrny

    63. Suchecka Zofia srebrny

    Ceryfikaty Talentów:

    Muzyczny: Julia Wojtalik kl. 3e, Julia Jasek kl. 3a, Małgorzata Łopińska kl. 2d, Michalina Sagan kl. 2d, Zuzanna Kwiatkowska kl. 3b.

    Plastyczny: Sandra Puch kl. 3d, Oliwia Antczak kl. 3b, Natalia Garbacz kl. 3e, Zofia Suchecka kl. 2c, Blandyna Piotrowska kl. 2g, Agnieszka Kalinowska kl. 2b, Marta Mikołajewska kl. 3d.

    Naukowy: Agata Oleśniewicz kl.3b, Zuzanna Gabrysz kl.3b, Aleksandra Hudziak kl.3b.

    Sportowy: Aleksandra Ignaczak kl. 3d, Dominika Bybel kl. 3d, Aleksandra Zarzycka kl.3e, Wiktoria Rolewska kl.3e, Viktoria Misiura kl.3c, Marcin Lewandowski kl. 3c, Mikołaj Niedbalec kl.3c, Jakub Izienicki kl.3e, Bartosz Pawluś kl.3e, Gracjan Ertman kl.3d, Kamil Walner kl.3d, Krystian Karwatka kl.3d, Agata Oleśniewicz kl.3b, Oliwia Antczak kl.3b, Julia Partyka 3d, Nikola Sinkiewicz kl. 3d.

    Literacki: Julia Wojtalik kl.3e, Julia Burgiel kl.3b, Kacper Buczek kl.3b, Aleksandra Hudziak kl.3b’, Martyna Bielawska kl.3b, Agata Oleśniewicz kl.3b.

    Teatralny: Łukasz Miklas kl. 3b.


    Czytaj także

      Komentarze

      Dodajesz komentarz jako: Gość

      Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

      Liczba znaków do wpisania:

      zaloguj się

      Najnowsze wiadomości

      Zobacz więcej

      Najczęściej czytane

      Polecamy

      Wideo

      Gry On Line - Zagraj Reklama