Derby rozstrzygną o pierwszej piątce!

Marcin Kaźmierczak

W meczu ze Stalą sporo ożywienia do gry SPR-u wniósł Bartosz Jurecki, który pauzował od listopadowego starcia z Gwardią ©Marcin Kaźmierczak

SPR Chrobry Głogów pokonał Stal Mielec 35:27. W ostatniej kolejce zmierzy się w derbach z Zagłębiem Lubin

Wynik sobotniego pojedynku może wskazywać, że Chrobry wygrał szybko, łatwo i przyjemnie. Nic bardziej mylnego. Podopieczni Piotra Zembrzuskiego niemiłosiernie męczyli się w pierwszej połowie i zdołali odskoczyć „Czeczeńcom” dopiero w ostatnim kwadransie.

- Przespaliśmy pierwsze dziesięć minut i znowu musieliśmy gonić wynik. Graliśmy zbyt pasywnie w obronie, nie było zderzeń z przeciwnikami - mówi kapitan Chrobrego Marek Świtała.