Czuł się jakby zobaczył ducha

  Czuł się jakby zobaczył ducha

  Kacper Chudzik

  Gazeta Wrocławska

  Aktualizacja:

  Gazeta Wrocławska

  Czuł się jakby zobaczył ducha
  Czy mieliście kiedyś wrażenie, że zobaczyliście ducha? Nasz Czytelnik czuje się tak zawsze, gdy spotyka pewnego mieszkańca Głogowa. - Wygląda jak klon mojego tragicznie zmarłego przyjaciela. Jest tak podobny, że sam jego widok sprawia mi ból - mówi głogowianin
  Czuł się jakby zobaczył ducha
  Historię pana Macieja (nazwisko do wiadomości redakcji) poznaliśmy zupełnym przypadkiem. Opowiedział nam o niej w rozmowie, przy okazji innego materiału. Jest jednak na tyle niezwykła i wzruszająca, że postanowiliśmy ją opisać. Głogowianin przekonał się bowiem, że widok obcego człowieka może przynieść niewyobrażalny ból.

  - Na początku tego roku zacząłem chodzić do pracy na pieszo, tak dla zdrowia. Codziennie rano przechodzę przez aleję Wolności. I tam go zobaczyłem po raz pierwszy - opowiada głogowianin. - Przeszedł obok mnie prowadząc psa na smyczy, a ja stanąłem jak wryty. Ten człowiek tak przypominał mojego tragicznie zmarłego przyjaciela, że przez chwilę myślałem, że zobaczyłem ducha! Łzy stanęły mi w oczach - dodaje głogowianin.

  Komentarze

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecane

  Wideo