Big Game Expo - przyjdź i zobacz!

  Big Game Expo - przyjdź i zobacz!

  Artykuł sponsorowany

  Aktualizacja:

  Big Game Expo - przyjdź i zobacz!
  1/2
  przejdź do galerii
  Targi pełne adrenaliny - tak organizatorzy “Big Game Expo” komunikują o pierwszej edycji wydarzenia, które odbędzie się we Wrocławiu 8-9 października 2016. Nigdy wcześniej w Polsce nie miała miejsca impreza, która z jednej strony tak precyzyjnie trafia w męskie gusta, jednocześnie nonszalancko ignorując zwyczaje przyjęte przez wielu organizatorów wydarzeń targowych.
  Targi w Polsce są bardzo wyspecjalizowane i mało atrakcyjne dla przeciętnego widza albo też mają charakter masowy, najczęściej oscylując wokół pokazu kotów rasowych, bursztynów i fontanny. Zazwyczaj organizatorzy nie mają do zaoferowania uczestnikom nic poza pasywnym zwiedzaniem stoisk, którego największym punktem kulminacyjnym może okazać się krótka rozmowa i otrzymanie broszurki reklamowej.

  Brzmi jak przypływ adrenaliny? Dlatego powstaje Big Game Expo!


  Organizator Big Game chce aby uczestnicy znaleźli się w samym epicentrum emocji, dlatego stawia na aktywności, doświadzenia i kreatywne pokazy. Wystawcy również wykazują się dużą pomysłowością w walce o uwagę widzów, przez co uczestnicy imprezy mogą liczyć na całe spektrum atrakcji i konkursów.

  Wśród wystawców pojawią się m.in. Samsung z najnowszymi technologiami multimedialnymi, Mobisoft z turniejem gry komputerowej Fifa 2017, C-Borg Food z samopodgrzewającym się jedzeniem na trudne wyprawy outdoorowe i World Games 2017 umożliwiający spotkanie z gwiazdami sportu.

  Czekają na nas nowe technologie, militaria i myśliwstwo, auta, motocykle i nietypowe pojazdy, produkty i pokazy sportowe, prezentacje i turnieje najnowszych gier komputerowych, sporty ekstremalne, inteligentne domy i narzędzia. Podczas targów odbędą się szkolenia i pokazy prowadzone przez trenerów fitness, coachów biznesu i przedsiębiorców. Ponadto wiele atrakcji outdoorowych, jak strzelanie z broni laserowej czy strefa destrukcji, czyli specjalnie zbudowana przestrzeń, w której będzie można bezkarnie demolować stare modele samochodów!

  Strefa food-trucków i mini-festiwal piw rzemieślniczych dodatkowo uatrakcyjnią pobyt na imprezie.

  Oficjalna strona Big Game Expo: www.big-game.pl

  Czytaj także

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecamy

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama