Bez niespodzianek. Siatkarki #Volley Wrocław przegrywają z liderkami z Polic

RH
Na inaugurację 21. kolejki Ligi Siatkówki Kobiet, siatkarki #Volley Wrocław podjęły na hali w Twardogórze drużynę lidera, Chemika Police. Wrocławianki przegrały wynikiem 1:3, notując 16 już porażkę w sezonie.

Z powodów organizacyjnych #Volley ponownie nie mógł przyjmować gości na Hali Orbita, więc mecz z Chemikiem zaplanowano w Twardogórze. Liderki LSK przyleciały na Dolny Śląsk bezpośrednio z Moskwy, w której uległy Dynamo 1:3 w Lidze Mistrzyń. Wrocławianki nie wykorzystały jednak napiętego terminarza swoich rywalek.

Obie drużyny okupują zupełnie skrajne względem siebie części tabeli i tę różnicę było widać na parkiecie. Początek w wykonaniu podopiecznych Marka Solarewicza był jednak obiecujący, udało się nawet zwyciężyć w pierwszym secie. Później nie było już złudzeń ani niespodzianek. Następne trzy sety należały już do policzanek, które w tym sezonie skompletowały już dublet zwycięstw nad #Volleyem.

#VolleyWrocław - Chemik Police 1:3 (25:20, 22:25, 15:25, 18:25)

#Volley: Rasińska 9, Soter 11, Murek 9, Gajewska 14, Potokar 15, Łozowska 16, Pancewicz (libero) oraz Irzemska 1, Gancarz 2, Wołodko 2, Piśla 2.

Chemik: Busa 11, Pleśnierowicz 2, Chojnacka 9, Ogbogu 16, Mędrzyk 5, Gamma 4, Krzos (libero) oraz Grajber 20, Bednarek 8, Łukasik 10, Mirković 9.