Bayern Monachium - FC Barcelona 3:2. Wynik meczu na żywo - gol Lewandowskiego! (MECZE NA ŻYWO)

MH
Bayern - Barcelona - półfinał Liga Mistrzów. Mecze na żywo. Wynik meczu na żywo - drużyna Roberta Lewandowskiego nie radziła sobie najlepiej w pierwszej połowie dzisiejszego meczu rewanżowym z Barceloną. Bawarczy przegrywali 1:2, jednak w drugiej połowie gola strzelił Robert Lewandowski, a kilkanaście minut później Thomas Muller. Już w 7. minucie gola strzelił Mehdi Benatia, ale rywale nie pozstali bierni. Dwa gole dla Barcelony strzelił Neymar w 15. i 29. minucie, także już w pierwszej połowie meczu o finał Ligi Mistrzów zwycięstwo Katalończyków mogło się wydawać nieuniknione. Ostatecznie zwyciężył Bayern Monachium, jednak to za mało, aby dostać się do finału. Relacja live na naszym portalu GazetaWroclawska.pl

BAYERN - BARCELONA - MECZE NA ŻYWO - KATALOŃCZYCY PRZEGRALI NA CAMP NOU

Bayern Monachium kontra FC Barcelona - wynik meczu 3:2. Dwa gole Bawarczykom strzelił Neymar w 15. i 29. minucie meczu rewanżowego o finał Ligi Mistrzów. Początek spotkania rozpoczął się korzystnie dla Bayernu, ponieważ pierwszą bramkę już w 7. minucie strzelił Benatia. Potem było jednak już tylko gorzej. Katalończycy szybko wyrównali, a po niespełna 30 minutach meczu prowadzili 1:2.

Jednak w 59. minucie spotkania gola strzelił Robert Lewandowski. Polski piłkarz wyrównał tym samym wynik meczu. Potem, w 74. minucie spotkania Bayern wysunął się na prowadzenie, dzięki skutecznej akcji Thomasa Mullera. Ostatecznie spotkanie Bayern - Barcelona zakończyło się wynikiem 3:2. To miła niespodzianka dla kibiców Bayernu, jednak zwycięstwo w meczu rewanżowym nie przesądzi o awansie do finału Ligi Mistrzów. Niestety w pierwszym meczu to Barcelona rządziła na swoim boisku. Wówczas wygrała z Bayernem 3:0. Dlatego to Katalończycy będą walczyć o puchar Ligi Mistrzów w finale.

BAYERN MONACHIUM - FC BARCELONA - WYNIK MECZU NA ŻYWO - REWANŻ PÓŁFINAŁ LIGI MISTRZÓW

BAYERN - BARCELONA W REWANŻU O FINAŁ LIGI MISTRZÓW - KOMENTARZ PRZED MECZEM (FILM):