Ważne
  Wakacje tuż, tuż! Nie masz planów, co zrobić z dzieckiem?...

  Wakacje tuż, tuż! Nie masz planów, co zrobić z dzieckiem? Sprawdź bezpłatne zajęcia

  Artykuł sponsorowany

  Aktualizacja:

  Gazeta Wrocławska

  Wakacje tuż, tuż! Nie masz planów, co zrobić z dzieckiem? Sprawdź bezpłatne zajęcia
  1/15
  przejdź do galerii
  Atrakcyjne półkolonie dla dzieci w Morskim Oku

  Wakacje już za pasem, a planów na wypełnienie wolnego czasu swoim pociechom nadal brak? Dolnośląski Klub Tenisowy oraz Centrum Tenisowe Morskie Oko ma na to idealne rozwiązanie. Dzięki organizowanym w kompleksie półkoloniom dzieci i młodzież ciekawie, a przede wszystkim aktywnie będą mogły spędzić wakacyjny czas. Pierwszy turnus, na który można się jeszcze zapisać rusza już w czerwcu.

  Pewne jest, że uczestnicy turnusu na nudę narzekać na pewno nie będą. Jakie więc atrakcje przygotowano? Organizatorzy zapowiadają, że każdy kto tylko zdecyduje się przyjść w ramach Letnich Półkolonii Sportowo-Rekreacyjnych do kompleksu znajdzie coś dla siebie. Zajęcia odbywać się będą w malowniczo położonym obiekcie, gdzie do dyspozycji gości jest między innymi sześć kortów tenisowych (w tym dwa są o nawierzchni trawiastej na całorocznej hali tenisowej, trzy mieszczą się pod balonem tenisowym oraz jeden znajduje się na zewnątrz). Oprócz tego na terenie obiektu dostępne są dwa korty do padla, a także tereny zielone do gry w piłkę nożną, unihokeja i innych dyscyplin sportowych.

  Mimo, iż obiekt znajduje się na Zaciszu, oferta skierowana jest do dzieci nawet z najdalej położonych dzielnic Wrocławia, ponieważ Klub organizuje miejsca zbiórki w różnych rejonach miasta.
  Nad dobrą zabawą, prowadzeniem zajęć, a także bezpieczeństwem dzieci czuwać będzie wykwalifikowana kadra, która na co dzień prowadzi treningi z dziećmi w różnych kategoriach wiekowych oraz zajęcia w szkołach przy okazji realizacji programu Szkoła w Mieście oraz półkolonii szkolnych.

  Półkolonie organizowane we wrocławskim kompleksie będą trwały od godziny 8 do 16, a harmonogram zajęć będzie dostosowywany na bieżąco w zależności od ilości uczestników. W programie przewidziany jest blok sportowy: zajęcia tenisa, padla (połączenie tenisa ze squashem - całkowita nowość w Polsce, a we Wrocławiu jedyny obiekt, posiadający hale), piłki nożnej, crossfitu dla dzieci, basen, kręgle i blok z warsztatami: dogoterapia, grota solna, sala Piotruś, warsztaty florystyczne, ceramiczne, kulinarne, "Bezpieczny Internet" z Sierżantem Policji, weterynaryjne w stadninie koni.
  Każdy z uczestników będzie mógł liczyć na pełnowartościowy posiłek, o który zadba firma cateringowa wybrana po konsultacjach ze ZDROWYM ŻYWIENIEM MAŁYCH WROCŁAWIAN.

  – Półkolonie są przeznaczone dla dzieci i młodzieży w wieku od 4 do 15 lat – zapowiadają organizatorzy i dodają, że podczas półkolonii będą tworzone grupy na podstawie wieku i poziomu umiejętności. Każdy uczestnik nie posiadający także swoich rakiet bezpłatnie będzie mógł je wypożyczyć w kompleksie.

  Każdy pięciodniowy turnus będzie miał wyjątkowe zakończenie połączone z wręczeniem dyplomów, nagród, oraz voucherów na trzymiesięczny bezpłatny kurs nauki gry w tenisa dla najbardziej uzdolnionych motorycznie, a dla wszystkich uczestników voucherów na bezpłatne zajęcia ogólnorozwojowe. Dodatkowo po każdym turnusie rodzice otrzymają fotorelację zdjęciową. Cena całościowego uczestnictwa pociechy w półkolonii to 449 zł za osobę, a w przypadku wykupienia niepełnego turnusu 100 zł za dzień.

  Turnusy
  I 27.06 - 01.07
  II 04.07 - 08.07
  III 11.07 - 15.07
  IV 18.07 - 22.07
  V 25.07 - 29.07
  VI 01.08 - 05.08
  VII 08.08 - 12.08
  VIII 15.08 - 19.08
  IX 22.08 - 26.08
  X 29.08 - 31.08

  Zapisy:
  Centrum Tenisowe Morskie Oko
  ul. Chopina 27, 51-609 Wrocław
  www.kortymorskieoko.pl/
  www.facebook.com/KortyMorskieOko
  tel. +48 602 220 579, +48 71 725 68 33

  Czytaj także

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecane

   Wideo