Po raz pierwszy w Polsce muzyka filmowa ze Spider-Mana, Iron...

  Po raz pierwszy w Polsce muzyka filmowa ze Spider-Mana, Iron Mana i Batmana w jednym miejscu na żywo

  Materiał informacyjny

  Aktualizacja:

  Gazeta Wrocławska

  Po raz pierwszy w Polsce muzyka filmowa ze Spider-Mana, Iron Mana i Batmana w jednym miejscu na żywo
  1/9
  przejdź do galerii
  Fani muzyki filmowej będą mieli niepowtarzalną okazję posłuchać ulubionych superbohaterskich hitów, które w takim zestawie prezentowane będą premierowo. Superheroes in concert rozszerza dodatkowo formułę koncertu o taniec na żywo i wirtualną rzeczywistość. Bilety na koncerty we Wrocławiu, Krakowie i Trójmieście dostępne na Eventim.pl już od 99zł. Nie może was tam zabraknąć!

  Superheroes in concert to w pierwszej kolejności koncert z muzyką filmową na żywo. Nigdy jeszcze nie zdarzyło się, aby muzyka z tych wybranych filmów była prezentowana podczas jednego koncertu - blisko 90 minut oryginalnych utworów po raz pierwszy w takim superbohaterskim zestawie. Usłyszycie motywy przewodnie m.in. z filmów:


  • Amazing Spider-Man

  • Batman vs Superman

  • Iron Man

  • Captain America: Civil War

  • Thor: The Dark World

  • Incredible Hulk

  • The Avengers

  • The Dark Knight Rises


  autorstwa takich muzycznych geniuszy muzyki filmowej jak: Hans Zimmer, Alan Silvestri, James Horner, Ramin Djawadi czy Brian Tyler.

  Utwory zdobywców Oscarów® i nagród Grammy wykona znakomita Orkiestra Akademii Beethovenowskiej, która pod czujnym okiem państwa Elżbiety i Krzysztofa Pendereckich staje się jedną z najlepszych wizytówek polskiej symfoniki (należy choćby wspomnieć niedawną, zakończoną sukcesem trasę koncertową po Chinach). Orkiestrę poprowadzi pasjonat muzyki filmowej maestro Maciej Sztor. Partie wokalne utworów zaśpiewają wokalistki zespołu Dikanda – posiadająca wyjątkowy, orientalny głos Anna Witczak oraz Katarzyna Bogusz, właścicielka głosu pełnego emocjonalnego ładunku. Wspólnie wystąpiły dotąd zarówno w Europie, jak i USA czy Indiach.

  Ważny element koncertu jakim jest taniec, również będzie wykonywany na żywo – i to na futurystycznych podłogach LED rozmieszczonych po bokach głównej orkiestrowej sceny. Bartek Wójcik znany m.in. z programu You Can Dance - po prostu tańcz, wraz z grupą tancerzy opowiedzą historie Spider-Mana, Batmana, Hulka czy Kapitana Ameryki. Całość będziecie mogli obserwować na wielkim ekranie rozstawionym tuż za orkiestrą - co da każdemu z uczestników koncertu komfort udziału niezależnie od miejsca, na którym siedzi.

  Po raz pierwszy na świecie podczas koncertu będziecie mogli też wejść w świat wirtualny z superbohaterami – postaciami Iron Mana czy Spider-Mana. Wystarczy własny smartfon i gogle VR (które zapewniamy), by w trakcie wydarzenia przenieść się tam, gdzie odczuwa się więcej i intensywniej - cały czas słuchając wykonywanej na żywo rewelacyjnej muzyki.

  Tych, którzy nie mogą doczekać się udziału w koncercie zapraszamy do wysłuchania przygotowanej przez nas koncertowej playlisty dostępnej pod linkiem (Spotify: http://bit.ly/2hzbpVC), prezentującej większość tematów, które będzie można usłyszeć podczas superbohaterskiego wieczoru.

  SUPERHEROES IN CONCERT

  22.04.2017 HALA STULECIA Wrocław
  ul. Wystawowa 1, 51-618 Wrocław

  29.04.2017 TAURON Arena Kraków
  ul. Stanisława Lema 7, 31-571 Kraków

  14.10.2017 ERGO ARENA Gdańsk/Sopot
  plac Dwóch Miast 1, 80-344 Gdańsk

  Ceny biletów: 99zł - 279zł
  Bilety do nabycia na www.eventim.pl oraz punktach sprzedaży Eventim, w tym także w sklepach Empik, Saturn i Media Markt.
  Link do biletów: www.eventim.pl/superheroes-in-concert

  Strona www: www.superheroes.pl
  Facebook: www.facebook.com/Superheroesinconcert/
  Youtube: https://www.youtube.com/channel/UCtwN7XWYl3JHIqlzejy9QjA
  Spotify: http://bit.ly/2hzbpVC

  Organizator: Fundacja Plateaux

  Kontakt dla prasy:
  Jan Roguz
  +48 664 476 796
  press@superheroes.pl

  Czytaj także

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecamy

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama