GazetaWroclawska.pl - aktualności Wrocław, wiadomości Wrocław

Horoskop na lato 2012: Wróżba kart tarota [ZOBACZ KONIECZNIE]

BARAN (urodzeni od 21 marca do 20 kwietnia) W tarocie odpowiada mu karta "Świat"  Oznacza osobę silną, pewną siebie i zdolną do każdego

karta projektu Ridera Waite'a

Następne
Przeglądaj również za pomocą strzałek na klawiaturze [1/14] Następne

BARAN (urodzeni od 21 marca do 20 kwietnia)
W tarocie odpowiada mu karta "Świat"
Oznacza osobę silną, pewną siebie i zdolną do każdego wysiłku. "Świat" jest niezależny, odporny psychicznie, aktywny, ciekawy nowych wyzwań. Potrzebuje ambitnych zadań, nie znosi nudy i rutyny. Zależy mu na znaczącej pozycji w świecie. A przy tym jest odpowiedzialny za rodzinę, wspaniałomyślny, choć niezbyt wierny, bo korzysta z uroków życia. Ma szczęście do ludzi. Wybiera mądrych partnerów i przyjaciół, nie toleruje intryg. Nie boi się ciężkiej pracy, jeśli jest jego pasją. Rozsądny rodzic stawia na samodzielność dzieci. Dyskretny, szlachetny, jest oparciem dla tych, którzy mu zaufają. Długo cieszy się zdrowiem, musi jednak uważać na serce, układ krążenia i wątrobę.

PRACA: karta "as monet"

Pojawia się szansa, żeby osiągnąć to, co w życiu zawodowym jest dla Ciebie ważne. Może chodzić o dobre zarobki, ale także o szacunek i prestiż, lub oferty lepszej pracy czy dodatkowych, zyskownych zleceń. Ten As jest zawsze dobrą wróżbą na przyszłość. Nie tylko Ty będziesz zadowolony ze swojego zajęcia, zasłużysz także na pochwały szefów. Najlepsza wróżba dla osób zajmujących się handlem i finansami. Można liczyć na powodzenie w grach liczbowych.

MIŁOŚĆ: karta "Giermek monet"
Zwróć uwagę na osobę o ciemnych włosach i oczach. Przy Tobie jest ktoś zapobiegliwy, rzetelny, skrupulatny. Cierpliwie oczekuje, aż go docenisz czy zauważysz. Przynosi dobre wiadomości dotyczące spraw finansowych, dba o Twój stan posiadania, jest gospodarny i oszczędny. Ta karta wskazuje, że ktoś, komu jesteś ogromnie potrzebny, zakochał się w Tobie miłością stałą i wierną. Ale może też oznaczać, że całą uwagę poświęcasz dziecku, które pojawiło się w rodzinie. Giermek monet zapowiada też wizytę z daleka kogoś miłego, kogo przyjmiesz z prawdziwą radością. Jeśli nie jesteś w parze, szukaj bratniej duszy w szkole, na różnych kursach i warsztatach, a także w podróży.

FINANSE - karta "9 pucharów"
Karta stabilizacji i powodzenia. Dostaniesz wynagrodzenie za pracę, w której cieszysz się uznaniem. To są uczciwie zarobione pieniądze, może chodzi też o zasłużoną premię. W każdym razie wiosną i latem czeka cię lepsza kondycja finansowa niż się spodziewasz. Ta karta jest jak promyk słońca w deszczowy dzień, zapowiada optymizm i nadzieję, że pozwolisz sobie na wymarzony wydatek. Ale może jednak odłóż coś na przyszłość, bo ta Dziewiątka wróży też ciążę w rodzinie.

Polecamy