Ważne
  Wielki Test o Polskim Filmie (GDZIE W TV, PYTANIA, TEST...

  Wielki Test o Polskim Filmie (GDZIE W TV, PYTANIA, TEST ONLINE)

  red.

  Gazeta Wrocławska

  Aktualizacja:

  Gazeta Wrocławska

  Wielki Test o Polskim Filmie już dziś. O godz. 20:20 we wrocławskim kinie Nowe Horyzonty rozpocznie się Wielki Test o Polskim Filmie - test zarówno dla filmowych koneserów, jak i dla tych, którzy do kina zaglądają sporadycznie. Wielki Test o Polskim Filmie będzie można oglądać na żywo w TVP1. Zobaczcie też pytania z Wielkiego Testu o Polskim Filmie.
  Wielki Test o Polskim Filmie o 20:20 w TVP1

  Wielki Test o Polskim Filmie o 20:20 w TVP1 ©materiały TVP

  WIELKI TEST O POLSKIM FILMIE - TUTAJ ZOBACZYSZ PYTANIA I ODPOWIEDZI

  Wielki Test o Polskim Filmie już dziś na żywo będzie można oglądać w TVP1. Internauci będą mogli jednak także w tym samym czasie odpowiadać na pytania. Formuła testu internetowego jest taka sama jak przy poprzednich edycjach zabawy - w studiu telewizyjnym na pytania odpowiadać będą goście, przy swoich komputerach rywalizować będą z nimi internauci.

  Wielki Test o Polskim Filmie to plebiscyty, konkursy i telewizyjne widowisko z udziałem największych gwiazd polskiego kina.
  Wraz z telewidzami i internautami test rozwiązywać będą znani aktorzy, sportowcy, politycy i dziennikarze (zaproszenie do zabawy przyjęli m.in. Agnieszka Holland, Robert Więckiewicz, Danuta Szaflarska, Maria Rotkiel, Juliusz Machulski, Sonia Bohosiewicz, Mariusz Czerkawski, Ryszard Kalisz, Marian Kociniak, Dominika Wielowieyska, Cezary Harasimowicz, Ks. Andrzej Luter, Jacek Braciak, Grażyna Szapołowska, Janusz Zaorski, Beata Pawlikowska, Ryszard Bugajski, Maria Sadowska).

  Wielki Test o Polskim Filmie poprowadzą: Paulina Chylewska i Maciej Orłoś. Podczas Wielkiego Testu o Polskim Filmie będzie można posłuchać też największych przebojów polskiej muzyki, również filmowej, wykonają zespół Tilt i Mirosław Baka.

  Internauci mogą wziąć udział w plebiscycie na najpopularniejszych amantów, amantki i najbardziej kultową scenę polskiego filmu pod adresem www.ikonyfilmu.interia.pl. Wielki Test o Polskim Filmie online będzie dostępny na stronie interia.pl.

  Wielki Test o Polskim Filmie już dziś na żywo będzie można oglądać w TVP1. Relację, pytania i zdjęcia z wielkiego testu zobaczycie też na gazetawroclawska.pl. Pytania Wielkiego Testu o Polskim Filmie i ODPOWIEDZI znajdziecie TUTAJ

  Czytaj także

   Komentarze (2)

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   Telewizyjna mizeria

   Neti (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 4 / 1

   Na sali zabrakło tylko Grodzkiej. Posadziłbym ją koło opaślucha Kalisza, albo nie, lepiej koło Biedronia. Plugastwo do kwadratu! No i ta Kidawa-Błońska. Czy to był test o Polskim filmie, czy...rozwiń całość

   Na sali zabrakło tylko Grodzkiej. Posadziłbym ją koło opaślucha Kalisza, albo nie, lepiej koło Biedronia. Plugastwo do kwadratu! No i ta Kidawa-Błońska. Czy to był test o Polskim filmie, czy pożałowania godny spektakl polityczny?zwiń

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   Tragedia

   Agnieszka (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 7 / 2

   Co tu robi Paulina Chylewska dlaczego nie jest zwolniona

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecane

   Wideo