MasterChef: Beata Śniechowska, doktorantka Politechniki...

MasterChef: Beata Śniechowska, doktorantka Politechniki Wrocławskiej wygra program?

WSK

Gazeta Wrocławska

Gazeta Wrocławska

Beata Śniechowska - MasterChef TVN

Beata Śniechowska - MasterChef TVN ©TVN

W programie TVN MasterChef, gdzie kucharze-amatorzy mierzą się ze sobą w zadaniach kulinarnych, jest wrocławianka - Beata Śniechowska. To doktorantka Politechniki Wrocławskiej w Instytucie Klimatyzacji i Ogrzewnictwa. Kolejny, 4 odcinek MasterChef w TVN w niedzielę o godz. 20.
Beata Śniechowska - MasterChef TVN

Beata Śniechowska - MasterChef TVN ©TVN

– Chcę zostać MasterChefem bo jest to zrealizowanie moich marzeń – mówi Beata Śniechowska. Na co dzień jest doktorantem Instytutu Klimatyzacji i Ogrzewnictwa Politechniki Wrocławskiej. Ma szansę wywalczyć tytuł Mistrza Kuchni, nagrodę pieniężną w wysokości 100 tysięcy złotych i kontrakt na wydanie autorskiej książki kucharskiej. Do tej pory przyrządziła m.in. pasztet ze szczupaka i boczku, z konfiturą z brusznicy. Zrobiła też pyszne uszka.

Jury programu MasterChef: Magda Gessler, Anna Starmach i Michel Moran jest niewzruszone i choć chwali świetne pomysły, nie przepuszcza błędów. Co czeka zawodników w 4 odcinku?

Zadaniem kolejnego odcinka MasterChef będzie przygotowanie potrawy ze składnika znajdującego się w tajemniczej skrzynce. Będzie on wybrany przez zwyciężczynię poprzedniej edycji programu – Basię Ritz. W teście pomysłowości jurorzy zaprezentują swoje 3 ulubione składniki. Zawodnik, który wygrał poprzednią konkurencję, decyduje się na jeden z nich. Uczestnicy ugotują potrawę z wybranym składnikiem w roli głównej.


Komentarze (1)

Dodajesz komentarz jako: Gość

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

Liczba znaków do wpisania:

zaloguj się

Autor komentarza nie dodał zdjęcia
becia śniechowska

animanowany (gość)

Zgłoś naruszenie treści

beca moja ulubienica

Najnowsze wiadomości

Zobacz więcej

Najczęściej czytane

Polecamy

Wideo