Piechociński we Wrocławiu. Zwaśnione strony w PSL-u mają...

  Piechociński we Wrocławiu. Zwaśnione strony w PSL-u mają trzy tygodnie na dogadanie się

  MAG

  Gazeta Wrocławska

  Aktualizacja:

  Gazeta Wrocławska

  Wicepremier i minister gospodarki Janusz Piechociński przyjechał do Wrocławia. Spotkał się z samorządowcami, a także odniósł się do zamieszania wokół starosty powiatu wrocławskiego Andrzeja Szawana.
  Piechociński we Wrocławiu. Zwaśnione strony w PSL-u mają trzy tygodnie na dogadanie się

  ©Dariusz Gdesz

  Janusz Piechociński nie chciał zająć jednoznacznego stanowiska wobec starosty Andrzeja Szawana. Przypomnijmy, że jego partyjni koledzy z PSL-u chcą od odwołać ze stanowiska. Jak mówią - „stracił ich zaufanie”. Co ciekawe, dobrze oceniają go wojewódzkie władze partii.

  Sam wiceminister powiedział, że próbuje uspokoić sytuację. - Jest to kłótnia w rodzinie, a lepiej eksponować to co łączy, a nie dzieli. Koledzy dostali wydłużony kredyt zaufania - powiedział Piechociński.

  Nieoficjalnie mówi się, że szef ludowców ma zjawić się za trzy tygodnie na zarządzie wojewódzkim PSL. Będzie obserwował, czy zwaśnione strony na Dolnym Śląsku dojdą do porozumienia. - Jeśli tak się nie stanie to wszystko może się wydarzyć. Nawet przyspieszenie rozwiązania dolnośląskich struktur partii – mówi anonimowo jeden z działaczy PSL.

  Na początku dzisiejszej wizyty Piechociński spotkał się z samorządowcami z Dolnego Śląska. Jeszcze dziś będzie rozmawiał także z przedstawicielami Business Center Club oraz z arcybiskupem Henrykiem Gulbinowiczem i arcybiskupem metropolitą wrocławskim Józefem Kupnym.

  - Będziemy rozmawiać o gospodarce i wyzwaniach wobec człowieka – zapowiedział Piechociński. Dodał, że następnym razem jak przyjedzie na Dolny Śląsk, to ogłosi, gdzie powstaną nowe zakłady i ile będzie miejsc pracy. - Na razie ministerstwo nad tym pracuje – stwierdził.

  Czytaj także

   Komentarze (5)

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   Januszek na wylocie

   On (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 12 / 8

   2% poparcia dla PSL a Januszek zachowuje się jak szef 30% partii. Waldek przynajmniej miał kręgosłup, a Januszek cóż pójdzie w ślad Wojciechowskiego.

   Zdjęcie autora komentarza
   Grzybiarz Piechociński

   Zgłoś naruszenie treści / 18 / 5


   Gospodarka się sypie, PIS powoli przejmuje władzę, Ilonka obstawia się swoimi z poza PSL i słusznie bo nikt jej nie zarzuci, że PSL-owskie stanowiska PSL-owi rozdaje. Piechociński co ma do...rozwiń całość


   Gospodarka się sypie, PIS powoli przejmuje władzę, Ilonka obstawia się swoimi z poza PSL i słusznie bo nikt jej nie zarzuci, że PSL-owskie stanowiska PSL-owi rozdaje. Piechociński co ma do powiatu wrocławskiego? To Ilona go nakręca bo się boi o swoją prezes stowarzyszenia, że jej robotę będzie musiała dać od siebie i tu jest problem. Za trzy tygodnie się rozstrzygnie – mają czas na pojednanie??
   Na grzyby do lasu niech Piechociński działaczy weźmie i ustali hierarchię od ilości zebranych prawdziwków. Komu ten PSL potrzebny!!!
   zwiń

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   hyhyhy

   Bill MacMaster (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 13 / 7

   Science - Fiction. Chlebosz w życiu nie usiądzie przy jednym stole z I.A-K. Leszek G. będzie dalej jątrzył i spiskował. Opcja Kłodzka małą łyżeczką będzie jadła, jadła, jadła aż zeżre wszystko....rozwiń całość

   Science - Fiction. Chlebosz w życiu nie usiądzie przy jednym stole z I.A-K. Leszek G. będzie dalej jątrzył i spiskował. Opcja Kłodzka małą łyżeczką będzie jadła, jadła, jadła aż zeżre wszystko. PSLu na dolnym śląsku NIMA i NIEBEDZIE :D I całe szczęście.zwiń

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   Grali już pod tyłkiem się pali...

   69 (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 11 / 5

   Grali już pod tyłkiem się pali. TW Huk póki co bezpieczny, ale zobaczymy, zobaczymy...

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   3 TYGODNIE NA PODZIAŁ STOŁKÓW

   gigi (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 18 / 13

   Oby tylko dla wszystkich wystarczyło. Żryjcie bez skrępowania.

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecamy

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama